Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másnak is ilyen könnyen el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is ilyen könnyen el lehet venni a kedvét a társkereséstől?

Figyelt kérdés

26 éves fiú vagyok. Néha nagy lelkesedéssel regisztrálok egy társkeresőn, de amikor kíváncsiságból rápillantok néhány korombeli srác profiljára, az annyira odavág a morálomnak.. Annyival helyesebbnek, élet-telibbnek, érdekesebbnek néznek ki első pillantásra is mint én, hogy azonnal elmegy a kedvem az egésztől és általában ezen a ponton törlöm is magam.

Mert miért ismerkedne velem akárki, ha sokkal jobbakból is válogathat?.. És valójában nem is hibáztatnék senkit, ha helyettem egy helyesebb pasi felé érdeklődne. Evidens dolog.. Én is válogatok, pl a molett, duci lányokat kerülöm.


Arra lennék kíváncsi, hogy aki látja a sok magánál helyesebb/csinosabb férfit/nőt, de ezek ellenére mégis képes ismerkedést kezdeni és folytatni, az hogyan csinálja? Ha pedig össze is jön valakivel, mit gondol, miért pont őt választotta a párja a sok megnyerőbb ember közül? Nem motoszkál végig ott a gondolat, hogy akármikor dobva lehet egy jobb férfiért/nőért?


2016. dec. 19. 07:10
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Én is nagy ívben kerülöm a hozzád hasonló férfiakat, de nem a külsőd miatt, hanem emiatt a tömény önsajnálat és sírás miatt.


Ha egy lány összejön veled, akkor azért, mert veled akar lenni, és nem mással. Ennyi.

2016. dec. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Úgy vagyok vele hogy ha más nő kell neki akkor úgy is dob de addig legalább én is kiélvezem a helyes pasit ennyi. Nem bánkódom mert minek?
2016. dec. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

# 1

Oké, de miért? Magyarán azért akarna velem lenni, mert.. mert csak.. ?? Ez nem indok..

Nekem értenem kellene az okait, hogy miért nem a helyesebb, magasabb, viccesebb pasi után fut. Vagy itt játszik be a szánalom meg a "ló helyett a szamár" eset? Abból tuti nem kérnék.


# 2

Igen, ott lehet a pont, de így hogyan lehet jövőt építeni? Az állandó bizonytalanságban..

2016. dec. 19. 07:50
 4/8 anonim ***** válasza:

ezzel én is így vagyok!

totál elveszik a kedvem az egész versengéstől meg mindentől a gazdagnak beállított, kidolgozott testű, szépfiúk, vagány órával, meg kocsival, pálmafás nyaralásos képekkel.

Elgondolkozok hogy "baaaameg, ha csaj lennék én is inkább egy ilyennel állnék szóba mint egy átlagos, szürke arccal"

Igazából az egész önbizalom kérdése.

Azt kell szerezned valahogy. Ha megvan, lehetsz csóró is, tapadnak rád a nők. Önbizalom, magabiztosság, határozottság, de nem szabad túlesni, és nagyképűnek lenni. az kevesebbeknek jön be.

Emlékszem volt pár év mikor ez bennem is megvolt, és volt h 2 csajom volt egyszerre, igaz rövid ideig. Élveztem :D

de azóta újra süllyesztőbe vagyok :(

25/F

2016. dec. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2. Vagyok, nem próbálok jövőt építeni mert ha van számunkra jövő akkor úgyis kialakúl nem? Próbáld kiélvezni a kapcsolatokat és a jó dolgokra koncentrálni. Tudom milyen rosz elveszíteni olyat akit nagyon szeretsz de úgyis jön más akit meg fogsz szeretni. Na meg 3 hónapos kapcsolatra felesleges jövőt tervezni. Belefáradtam hogy mindig azzal jöttek hogy gyereket akarnak tőlem,költözzünk össze, majd dobnak 2 hónap után.
2016. dec. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Ha így érzed, akkor tedd parkolópályára egy időre ezt a csajozás dolgot. Váljál te is jó/érdekes/élettel teli pasivá, válassz magadnak kedvedre való sportot, hobbit, érdekes elfoglaltságot, és műveld azt nagy intenzitással. Tanulj, építs karriert, figyelj oda a megjelenésedre, az öltözködésedre stb. Teremtsd meg magad, legyél egyéniség, tervezd meg hogy miket szeretnél csinálni és elérni az életben, és szisztematikusan kezdd el megvalósítani. Váljál vonzóvá a másik nem számára. Ha ez legalább részben sikerül, jönni fognak a csajok maguktól...
2016. dec. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Arra lennék kíváncsi, hogy aki látja a sok magánál helyesebb/csinosabb férfit/nőt, de ezek ellenére mégis képes ismerkedést kezdeni és folytatni, az hogyan csinálja?"


Úgy, hogy nem vagyok felszínes, láttam már épp elég jóképű, gazdag srácot, aki nem értett a nők nyelvén és belül teljesen üres volt. Lehet, az ilyen srácoknak összejön pár numera, de hogy boldog nem lesz mellettük egy értelmes nő, az is biztos.


Magamról pedig tudom (nyilván nem tökéletesen, de egyre jobban), mennyi mindenen mentem már eddig is keresztül, mik a céljaim és ezekért mit teszek meg, milyen nőt akarok és mit tudok neki nyújtani stb.

2016. dec. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hozzáteszem, hogy sosem tudhatod, mások honnan indultak és mit tettek meg a sikerükért, ezért sem érdemes irigykedni.


Ajánlom ezt a videót:

https://www.youtube.com/watch?v=4gVX5siXhXM

2016. dec. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!