Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen a jó női ideál? Nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a jó női ideál? Nagy elvárásaim vannak?

Figyelt kérdés

Az ideálom, aki: 1. Intelligens, művelt. (akár diplomás, bár az intelligenciával nincs annyira összefüggésben, anélkül is lehet az) 2. Ne legyen neki nyüg a takarítás, rendrakás, természetes és rutinszerű dolog legyen. 3. Szeressen főzni, természetesen tudjon és változatosan is, kérdezés nélkül rendszerű legyen. 4. Külsöleg nem kell nekem se cicababa, se modell csaj semmi ilyen nem érdekel, nem kell gyönyörű szép arcúnak se lenni. Az sem érdekel, ha nincsen szemet gyönyörködtető, nagy mellei, nem érdekel. Egyetlen egy fontos, hogy azért normális méretű, de formás hátsóval rendelkezzen, tehát deszka nelegyen hátul és ne legyen molett se a hölgy. 5. Igényes legyen, nőies, adjon magára, ne hisztizzen, talpraesett, hűséges és őszinte legyen.

Tehát a kérdésem az, hogy nekem hatalmas nagy elvárásaim vannak vajon? Létezik ilyen nő?


2016. dec. 20. 17:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
51%

Besegítesz? Tehát a pitsa dolga takarítani?


Ha tudsz főzni, miért nem te főzöl alapból? Ja, mert a kis ivadékkal sem te maradnál otthon...

2016. dec. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
61%

"kérdezés nélkül rendszerű legyen"


Itt van a kutya elásva. Kérdezés nélkül csináljon meg helyetted mindent, nehogy már neked főznöd vagy takarítanod kelljen, ugyanmár.

2016. dec. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
75%

Ha felületesen olvasom annyira nem durva, de...

"ne legyen neki nyűg", "szeressen, TERMÉSZETESEN tudjon is változatosan, kérdezés nélkül főzni", "adjon magára, ne hisztizzen"


Szerintem ha feltalálják a házirobotot, rendelj elő egyet. Így együtt elég magas lécnek hangzik, kivéve ha te is pont ilyen vagy - de még akkor is... :)

És gondolom alap hogy asszonkának kuss a neve ha otthon marad a gyerekkel. :D

2016. dec. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Hát szomorúan olvasom ezeket a kommenteket. Ez a gond, hogy jelenleg itt tartunk, a nőknek csak elvárásai vannak, de semmit nem tesznek a jobb ügynek az érdekében. Már megint csak panaszkodtok, pedig ez a normális. Na és megint csak kiforgatjátok az embernek a szavait (férfinak), ki mondta, hogy én nem maradnék otthon a gyerekekkel? Én igen is szeretem a gyerekeket és akarok is családot és nem eljárni csajozni, meg k*félni mindenkivel. Képzeljétek el, igen tudok főzni is. Na és akkor azt jelenti, hogy a Miss P*csáknak semmit se kell csinálni, majd én meg főzöm az ebédet, meg ágyba viszem a reggelit? A többit inkább nem ecsetelem, erről beszéltem, emgint csak panaszkodtok, pedig ezek alap dolgok....
2016. dec. 21. 06:41
 15/19 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon nekimész a kommentelőknek, hogy csak panaszkodás meg elvárások - amit a te elvárás-listádra írtak. :)


A kommenteidből egy kis nőgyűlöletet érzek.

Mi tagadás, sok a Miss Pitsa manapság, sokszor én magam is meglepődök mennyi. Sok ezek közül a butaság miatt kerül ki (mindig is így volt), sokan pedig a nőkkel támasztott, sokszor irreális elvárásokkal hajszolták bele az embereket.


Az hiányzik itt, és azért ekéz mindenki, mert a felsorolásból nem úgy tűnik, emberszámba vennéd a másikat, akkor meg megette a fene az egészet. És ezt bizony a hölgyek hamar levágják.

Én pl nem szeretek takarítani. Megcsinálom, de ha a párom pakol el, na bumm. Szeretek főzni, de van amikor szendót eszünk 3 napig este. Párom nem veri magát a földhöz, ha neki sincs kedve, hát nem főttet eszünk.

Ja és igen, van hogy "hisztizek" - panaszkodok kicsit, rossz a kedvem pár órára. Ő is, mert - nahát! - emberek vagyunk.


Van ám a Miss Pitsa meg a háztartási robot között is egy széles spektrum, de ehhez tolerancia kell.

2016. dec. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
47%
Egyébként ha nem érzenéd, hogy valami nem stimmel az elvárás-kínálat oldalon, nem tennél fel ilyen krédéseket... Amit leírtál pedig ideál, nem pedig akit ténylegesen keresel... nyilván az ideálok azért ideálok mert a lehető legjobb tuladonságokat egyesítik.
2016. dec. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Na jó rendben, látom kicsit elfajultak a dolgok és teljesen negatív irányba ment el a dolog. Azért részleteztem, hogy mindenki értse minek mi a miértje és ne legyen visszakérdezés, hogy mire gondolok. Akkor maradjunk annyiban, hogy:

-legyen okos és nem okoskodó

-legyen házias

-külsőleg, nem kell modell legyen (nem érdekel, ha nem gyönyörűséges szép, nekem szép is ennyi) ne legyen molett és csak egy kerek hátsó.

-Családcentrikus és becsületes legyen


Na akkor ez így nagy elvárás? :D

2016. dec. 22. 08:16
 18/19 anonim ***** válasza:
74%

Nekem mindig nagy elvárás, ha olyat várok el a másiktól, amit én is meg tudok csinálni.


Érted, mindketten főztök, de ahogy összejöttök, a csaj dolga lesz. Miért? Ez miért természetes?


Miért van az, hogy ha egy pasi azt akarja, hogy gondoskodjanak róla, az normális, de ha egy nő akarja ugyanezt, akkor az nem?


Mikor egy pasi azt mondja, legyen a csaj házias, nekem az ugyanaz, mikor a csaj mondja, hogy legyen gazdag. Mindkettő gondoskodást vár el a másiktól, mindketten lusták megcsinálni valamit.

2016. dec. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Hát már nehezen tudom türtőztetni magam, pedig próbáltam. :) Ne haragudj meg, de hülye vagy b+, csak nevetni tudok rajtad. :) Már megint a pénzről van szó, ez a szomorú. Mi köze van a pénznek az emberi beállítottsághoz? Na jó figyelj akkor elmagyarázom, mert te biztos egy panel lakásban laksz és fogalmad nincs az életdolgairól. Persze van valaki aki tudja mi van az élet a panelen kívül is, hiába lakik ott. Akkor főzök én, a hölgy meg majd összevágja fát, betonoz, felássa a kertet, meg szereli a szekrényt, a csapot, a csöveket stb. Ez hatalmas nagy probléma ha egy hölgynek háziasnak kell lenni-e? Mert mivel akarja kivenni a részét a háztartásból, mondjuk akkor is ha panelben élnek? Ne legyen házias beállítottságú, minek felmosni úgyis koszos lesz, minek wc-t elpucolni úgyis bacis lesz, minek főzni úgyis elfogy, meg lehet szendvicset is enni, minek a főtt kaja. Szerintem tanulnod kellett volna neked is meg sok másnak is az öreganyától vagy az anyjától, vagy nagyon rossz közegben nőtt fel valaki. Vagy mégis mit kell egy nőnek csinálni a barinőkkel plázázni meg discoba járni, szolizni, műkörmös járni,szempilláztatni, a tv előtt ülni és pizzát falni stb.? Már az is baj, ha az ember nem egy topmodellt keres, mert nem érdekli hogy mennyire szép, hanem egy igaz embert keres az életében, aki házias beállítottságú? Szerintem eddig a nők közül ilyen plázacicák kommentáltak ide, egy hölgy kivételével. Ezen személyek pedig fel vannak háborodva, hogy takarítani meg főzni is kell egy nőnek, mert ez nem normális, hogy kell valamit is csinálniuk. :DD
2016. dec. 22. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!