Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Ha nagyon minimálisan látszanak a "kockák" egy lány hasán az taszító, vagy túl sok?

Figyelt kérdés
Két évvel ezelőtt kezdtem bele egy teljes életmódváltásba,akkor 110 kg voltam (174 centihez),gondolhatjátok hogy néztem ki és mennyi önbizalmam volt.Megelégeltem a helyzetet,lefogytam,és sportoltam.Most olyan a testem mint amilyenre vágytam,nagyon sok munkám van benne.Tegnap egy barátommal mentem edzeni,és mikor meglátott edzős cuccban,azt mondta hogy ha nem vigyázok max a lányok fognak velem szóba állni,mert kezdek úgy kinézni mint Hulk.Nekem ez nagyon rosszul esett,őszintén szólva,szerintem pont jó az alkatom.Homokóra/körte típus vagyok,a derekam vékony,a csípőm széles,a fenekem viszonylag nagyobb/kerekebb fajta (nem zsír feleslegtől),a vállam sem túl széles,inkább közepes,a mellem az átlagnál kicsit nagyobb,a karom vékony/közepes,nem férfiasan,de izmos,a combom is kicsit izmosabb,de nem durván,a vádlim szerintem formás,bár talán lehetne kicsit kidolgozottabb.Szerintem nőies az alkatom,és szép,egy deka háj nem maradt rajtam fölöslegesen,64 kg vagyok.De azért csak b.a.s.s.z.a a csőröm ez a beszólás,elnézést a kifejezésért.Nektek mi erről a véleményetek?Szerintetek is sok,vagy belefér egy lánynak egy kis extra hasizom?Viszonyítási alapként kb. ennyi,ennél minimálisan látszik erősebben az enyém. [link]
2016. dec. 21. 12:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Amilyen a képen van az egyáltalán nem taszító. Mivel én is sportolok rendszeresen azért valamennyire elvárhatom hogy a lány is tartsa rendben magát. Neked viszont gratulálok ehhez a fogyáshoz, nem sok mindenkinek van ehhez akaratereje. ;) 23/f
2016. dec. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A barátod ezt most benézte. Semmi visszataszító nincs benne, sőt!
2016. dec. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fiúknak szólt a kérdés, de nő vagyok, és azt gondolom, bárcsak én lennék ilyen visszataszító! :)
2016. dec. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az a baj néhány lánnyal és sráccal, hogy átesnek a ló túloldalára. Ismerek néhány lányt, akik rákaptak az edzésre és tényleg durván izmosak lettek. Tényleg Hulkok. Semmi gond azzal, ha valaki testépítő akar lenni, de bizony ez azzal is jár nőként, hogy nem minden férfinak fog bejönni.

A képen látható csaj rendben van. Nyugodtan rakj fel egy képet a saját hasadról, mert általában az ilyen "ehhez hasonló" dolgoknál óriási különbségek szoktak lenni. Kétlem, hogy bárki felismerne a hasadról.

2016. dec. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az ízlése, nekem az ilyen has nagyon bejön! De el kell fogadni hogy nem mindenkinek...
2016. dec. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még nem sok. Gratulálok, hogy sikerült ilyen szépen lefogynod. Arra vigyázz hogy ne vidd túlzásba. De így nekem tetszenél, az biztos. 37F
2016. dec. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A barátod ostoba, mint egy csomó ember, kétbites gondolkodású, mert ha már lát egy minimális mennyiségű izmot, az neki máris NAGYON izmos meg TÚL sok. Nem érti, mi az, hogy kicsit izmos. Vagy nem tudja, ki az a Hulk. Nőnemű naturálban SOHA nem lesz túl izmos, de még cuccolás mellett is kell a rengeteg munka és a jó genetika, hogy annak lehessen nevezni. Szimplán csak az emberek ingerküszöbe túl alacsony. Amíg nem használsz valamiféle okosságot, addig nincs az az isten, hogy túl izmos legyél, teljesen kizárt, max az ilyen báránylelkűek fognak hőzöngeni, de ostobák véleményére meg ne adj.


Mellesleg gratula az életmódváltáshoz és hogy sikerült elérned az áhított testet, nem sokan tudják megcsinálni :D Ha gondolod, küldj egy képet a mostani formádról, nagyjából képben vagyok az edzést illetően, tehát "szakmai" szemmel tudlak nézni, na meg nekem nagyon bejönnek a sportos/izmos lányok :D Biztos meg tudom mondani, az átlaghoz képest mennyire vagy izmos. Meg hát igen, az "ehhez hasonló" képek sokszor nem fedik rendesen a valóságot. A leírásod alapján viszont tényleg bombaalakod lehet.

2016. dec. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem az.
2016. dec. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jobban bejön a hasad a férfiaknak, mint a pocakom a nőknek.

Most akarnak többen rád mászni vagy amikor 110 voltál?

2016. dec. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem taszító, eléggé vonzó.
2016. dec. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!