Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ti mi alapján találtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti mi alapján találtok vonzónak egy férfit? Főként külső alapján vagy az illető személyiségvonásai is fontosak?

Figyelt kérdés
Mert én jó külsejű vagyok, de a személyiségem, hogy is mondjam, nem a legvonzóbb (introvertált, visszahúzódó).

2016. dec. 21. 15:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
34%
Drágaaszááág van kell a péééézzee a férfinek 30/n
2016. dec. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
#10: érdekes, mások meg azt mondják, hogy egy introvertált lánynál lenne több esélyem. Végül is vagy az ellentétek vonzzák egymást, vagy hasonló hasonlót választ. Ez a két elv nem igazán egyeztethető össze
2016. dec. 21. 20:01
 13/15 anonim ***** válasza:

Az, hogy valaki introvertált, vagy visszahúzódó, nem jelenti azt, hogy nem vonzó a személyisége. Annyi, hogy nehezebben alakul ki a bizalom, vagy nehezebben kezdeményez.

Nekem egyébként inkább a személyiség a fontos.

2016. dec. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Engem a jó humorral ès a folyamatos jókedvvel/mosolygással hamar meg lehet nyerni. :) nyilván fontos a külső is, de eddig mindig olyanokba szerettem bele, akik annyira nem jöttek be, viszont a szemèlyiségükkel teljesen elvarázsoltak.
2016. dec. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
előző kamuzik.
2016. dec. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!