Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan lány aki ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan lány aki ezt tudná kezelni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy rengeteg mindent megengedek magamnak. Beképzelt vagyok, egoista. Hamar megsértődök, és féltékeny is tudok lenni ha nem éreztetik velem, hogy én vagyok a legfontosabb.

Emellett gyakran éreztetem másokkal, hogy jobb vagyok náluk. Számtalan alkalommal direkt szurkálódok, hogy vitákat generáljak.

Persze ezek alapján eléggé zsákutca lenne a "csajozás" de nálam nem így van.

Külsőre mondhatni, hogy a Nők túlnyomó részének bejövök. Az életem szerves részét képzi az egészséges életmód, edzés. Emellett egyetemre járok, szóval az eszemmel sincs probléma. Konkrét jövőbeli terveim vannak, magabiztos, céltudatos személy vagyok. A személyiségem is megnyerő, amíg csak megkell hódítani egy lányt.


Persze megvannak az oka annak, hogy ilyen vagyok. Múltbeli események/rossz tapasztalatok, család anyagi helyzetéből fakadó elkényesztetés, stb. Próbáltam már ezen változtatni, de egyszerűen nem megy. Főleg azért nem, mert nem érzem azt, hogy csapdába lennék esve. Hiába nem jelent akadályt, megszerezni egy számomra kívülről-belülről vonzó lányt, megtartani már annál inkább, mert egyszerűen sok vagyok. Illetve az igazat megvallva a kezdeti időkben direkt feszegetem is a határokat, hogy mennyit bír egy lány mellettem. S mindig arra vágyom, hogy hátha a mostani "annyira szeret, hogy elvisel". (Itt nem a megcsalások és hasonlókra gondolok, ilyenekkel nem élek.)


21/F



2016. dec. 21. 20:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Biztosan létezik. Tudatában vagy annak, mik a hibáid, és ezt tudod kommunikálni, ez sokaknak vonzó. Szerintem annyi a lényeg, hogy a lány szerelmes legyen beléd, akkor működhet a dolog hosszú távon.
2016. dec. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Kenzo Tenma ***** válasza:
Inkább neked kellene változnod, próbálgasd csak tovább, mert hosszútávon ezt senki nem tűri el szerintem. Okos gyerek vagy, szóval talán belátod, hogy az a racionális döntés, ha mégiscsak megváltozol.
2016. dec. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sokat vársz a nőktől, mármint ami a mély érzéseket illeti. Inkább örülj neki, hogy sikeres vagy, szerintem kihoztad már a helyzetből a maximumot.
2016. dec. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Lehet, pszichopata vagy, csak még nem tudsz róla. Mi az ösztönösebb a párkapcsolatokban való kekeckedés/leuralás, vagy az, hogy kulturált vagy a barátaiddal ?

30/f

2016. dec. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

#14-es nem vagyok pszichopata(Bár egy pszichopata is ezt mondaná :D).

Normális vagyok mindenkivel, csak egy kapcsolatban "hülyülök" meg.

2016. dec. 21. 23:10
 16/20 anonim ***** válasza:

Én tudnám kezelni, csak nem a (számodra) megfelelő módon. Az a baj, hogy a hozzád hasonló önimádó, egoista emberek a legrosszabbat hozzák ki belőlem és gyanítom, hogy hamar véget érne a kapcsolat, valószínűleg addig szekálnálak amíg meg nem unod.

Nyilván azokat "szurkálod", akik gyengèbbek nálad valamilyen téren, így akarod magadnak bebizonyítani, hogy mekkora "férfi" vagy.

Nem kell változtatni, nem kell erőlködni. Majd az élettől kapsz pofonokat amik megváltoztatnak, de az is lehet, hogy egyszer találkozol egy olyannal aki hasonlít rám és lerombolja azt a hatalmas önbizalmadat, amit a semmire építettèl fel. ;)

2016. dec. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

6-os vagyok

Nekem van tippem mi áll a háttérben, egyértelműen nem pszichopata, akkor nem is zavarná ez sem. :)


Mint mondtam, én először csodálnálak, talán még vonzónak is találnám, hogy felismerted, hogy ez így nem jó. És valahogy talán mégis keresed a megoldást, vagy komolyan gondolod, hogy te inkább egy mindent elviselő, lelkisérült egyént keresel, aki hajlamos a mazochizmusra...


Itt 2 problémát kaptam el:

Az egyik, hogy egyáltalán nem mélyek a kapcsolataid.- Ezt ahogyan írsz róluk a kommentedben erősítetted meg. :) Nem kötődsz/tél erősen egyik barátnődhöz sem. ( Ez egyébként önmagában még nem gondolom, hogy baj. Ahogy te fogalmaztál, van még időd, ez csak ténymegállapítás)


A másik, hogy ha netán, esetleg tényleg belefutsz egy rendes, okos, értelmes lányba, aki mondjuk tényleg megmozgat, vélhetően nem fogja neked a s..gfej stílust sokáig tűrni... Pont azért nem, mert okos. ( ÉS pont ezért nem tűrnéd sokáig te sem a folyamatos vitákat, szurkálódást, féltékenykedést, kisajátítást, toxic viselkedést a másik részéről.) Senkinek nincs kedve ezekhez. És itt te nem engeded, hogy ez működjön.


A lány előbb-utóbb rájön, hogy te nem is akarsz ezen változtatni, neked így kényelmes, ergo, hogy ebből soha sem lesz konstruktív, erős kapcsolat.

(Legalábbis addig nem, amíg csak– én változom, a másiknak viszont kényelmes úgy, hogy ilyen marad, tehát egyetlen lépést sem tesz a (személyiség)fejlődés irányába. Merthogy a szerelemhez ketten kellenek.


Én arra tippelek a leírt jellemzőkből, hogy enyhén nárcisztikus lehetsz. Nem vészesen, de azért láthatóan okoz problémát.


Nemrég egy extra módon nárcisztkus és igazi p*.cs sráccal volt alkalmam találkozni.. Őt a megcsalások sem zavarták( akkor nem próbálkozott volna be nálam is), szóval igazi gátlástalan és öncentrikus egyén volt.

Én őt akkor inkább sajnáltam, mert ha nem játszaná mindig ezt a szerepet ( néhány pillanatban elhagyta ezeket, és később meglepően értelmes és normális is tudott lenni, ki sem néztem volna belőle- bár lehet ez is hátsó szándékkal volt :)), akkor egy tök normális ember lenne. Vonzódtam hozzá mégis, hogy egy igazi tuskó volt? Igen, ezt magamon is csak később vettem észre, bár ez egy adott pillanat ereje volt csak. Össze nem jönnék ilyen emberrel, mert totálisan alkalmatlan egy kapcsolatra.

25N

2016. dec. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Egy tuti van. Az anyád. És ehhez méltóan is viselkedsz. Mint egy 3 éves kölyök. Látszik, hogy milyen munkát (nem) végzett a neveléseddel...

Amúgy ilyen alapon a lány is mondhatná, hogy ha szereted akkor megváltozol érte. Ha szeretnél valakit akkor nem bántanád. Ki dönti el, hogy melyikőtök oldala fontosabb (ha szeret, elfogad - ha szeret, megváltozik)? És egy ilyen kapcsolat miért érné meg a lánynak? Hogy talán majd egyszer esetleg rendes leszel vele? Vonzó ajánlat, nem mondom...

2016. dec. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hatalmas NEM! Tèny, hogy a hatàrozott fèrfiakat szeretem, de szàmomra sokkal vonzóbb, ha valakinek ugyan lenne oka mivel kèrkedni, mègsem teszi.
2016. dec. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Szerintem ha találsz egy olyan lányt, aki elég kitartó, s úgymond semmi nem ijeszti el, akkor egy idő után te is meg fogod tanulni, hogyan kezeld ezeket a dolgokat...megtalálod a mértéket, egyensúlyt.

Ha az egoizmusodat nem a másik fél rovására használod fel, tehát nem kicsinyíted le, s veszed semmibe az ő érzéseit, tulajdonságait valamint nem alázod meg, akkor szerintem nem lehetetlen kezelni. De ehhez neked is több odaadást kell belevinned a kapcsolatban, hogy a másik érezze, érdemes érted küzdenie.

2016. dec. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!