Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel eddig egy nőnek sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel eddig egy nőnek sem kellettem, hol tudok találni, ronda, csúnya magányos nőt, aki társat keres?

Figyelt kérdés
Tele van a hócipőm a visszautasításoktól. Nem kellettem senkinek,most már mindegy ki,csak legyen valaki.

2016. dec. 21. 21:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%

Ugyanigy érzem.

28 N (magányos)

2016. dec. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%

És honnan vagy benne biztos, hogy kellesz az általad leírt ronda, csúnya magányos nőknek?


Hiszen ők is nők, nekik is vannak igényeik. :)

2016. dec. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1#. Ugyanígy érzel? Te is egy magányos nőt keresel?


2#.Bizakodom,hogy hátha mégis kellek valakinek.

2016. dec. 21. 21:20
 4/14 anonim ***** válasza:
menekitő táborban
2016. dec. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%

"most már mindegy ki,csak legyen valaki"

Undorító vagy, így ne akarj kapcsolatban lenni. Hacsak nem gyűlöli magát szenvedélyesen az a bizonyos ronda, csúnya magányos nő, akkor inkább rohad meg majd egyedül, mint hogy veled legyen, ilyen hozzáállással.

2016. dec. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Szergej55 ***** válasza:
79%
Megértem, hogy unod a folyamatos visszautasítást, de ez a felfogás sem fog segíteni rajtad.
2016. dec. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
5#. Miért? Én nyitott vagyok,ismerkedni akarok és szeretnék egy kapcsolatot. Nőt akarok,olyat,aki ismerkedni akar velem. Ez bűn?
2016. dec. 21. 21:25
 8/14 anonim válasza:
36%

"...ronda, csúnya magányos nőt..."

"...már mindegy ki,csak legyen valaki"


Nem bántásból, de így soha az életben nem fogsz találni senkit, legalábbis őszintét nem. A hamisnak meg mi értelme? Nem tudom milyen kaliberű lányokkal akartál eddig ismerkedni, de nem gondolod, hogy nem azok után kellene futni akik után mindenki más is fut? Mondom, nem tudom milyen lányokat akartál eddig de szerintem mindenképpen jobban járnál azokkal akiket úgy senki nem vesz észre általában. Tudod mennyi kincs van közöttük? Ők különlegesek. Nem feltétlenül kell neked ronda, magányos nő. Rengeteg olyan lány van akik szépek csak egyszerűen valamiért nem veszik észre őket. Mert nem kirívóak.


Illetve még azon is elgondolkoznék a helyedben, hogy lehet, hogy valamit rosszul csinálok. Lehet, hogy túl rámenős vagyok? Egyáltalán nem vagyok rámenős? Unalmas dolgokról próbálok beszélni? Túl udvarias vagy éppen udvariatlan vagyok? Hanyagul nézek ki? Sokat kérdezősködök? Nem kérdezek semmit? Milliónyi dolog van még. De simán lehet az is, hogy egyszerűen rossz típusú lányoknál próbálkozol akik nem hozzád valók.

2016. dec. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%

#8: "Rengeteg olyan lány van akik szépek csak egyszerűen valamiért nem veszik észre őket. Mert nem kirívóak."


Na ezekről a lányokról már rengeteget olvastam itt, viszont még egyet sem láttam.

2016. dec. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is magányos vagyok, de azért akárkire nem vágyom. A jellemből nem engedek, különben semmi értelme társat keresni. Minden más huszadrangú.
2016. dec. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!