Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy hátrány a nőknél ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hátrány a nőknél ha egy 32 éves férfi ilyen?

Figyelt kérdés
Egy barátja sincs. Soha nem volt még buliba. Szilvesztert is mindig a szüleivel tölti és nézi a kabarét.
2016. dec. 22. 17:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Megkérdezném a 32 éves férfitól, hogy miért ebbe az állapotba irányította az életét, és ha megalkudott ezzel annyira, hogy nem is akart eddig változtatni, akkor miért kell neki nő?
2016. dec. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Hat sztem azért kell neki nő mert ő is csak pasibol van és kell üriteni is !Hosszutavon ez nem szerencsés!Még egy 50-60éves nő is eljàr szórakozni !
2016. dec. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
rengeteg lány van aki otthonülő és nem buliliba. Őket kell keresni,nyilván nem a diszkóban.Szóval nem hátrány,csak meg kell találni a hozzá illőt.
2016. dec. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Talán mert úgy érzi nem az ő világa a buli,

engem régen nem engedtek sőt egyetem alatt is állandóan azzal fenyegettek, hogy megvonják a támogatást ha nem a tanulással foglalkozok.

Most van egy jó állásom, a bulikban szarulérezem magam, és idétlennek.

Van egy jó állásom, lassan átküzdöttem magam egy jobb céghez is ... de még szarabbul megy a tanulás mint egyetem alatt és a munkám is egyre kevésbé köt le... van, hogy még ott is a magányosság kinoz, néha alig várom, hogy haza érjek a szobámba de itt se érzem jól magam, mindig a holnapot várom, hogy ne keljen a jelenben szenvedjek, az idő meg gyorsan telik.


Rengeteget próbálkoztam, ott ahol tudtam, de eddig sikertelenül, pedig sok lánynál próbálkoztam igaz a többségükkel nem élőben... élőben is lett volna több ha randizni jönnek velem.


Nem csak egy dolgon mullnak ezek a dolgok, mindig rengeteg dolog játszik közre.

2016. dec. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

4-es vagyok ismét, az előbb az 1 es kérdésére válaszoltam, most a kérdésre...

igen nagy hátárny és ezt saját tapasztalatból mondom,

de ha lenne nőm, akár a holdra is elvinném szilveszterezni

2016. dec. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ha emellett főállásban vezérigazgató a saját tulajdonú világhírű cégénél vagy esetleg milliárdos lottónyertes, akkor nem lesz nő akit ez zavarna!
2016. dec. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Fogadni merek hogy te még szűz vagy . Így van? :D
2016. dec. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7. Igen sajnos, honnan tudtad?
2016. dec. 23. 15:58
 9/14 anonim ***** válasza:
kérdező, a 7-es csak provokál.
2016. dec. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

szerintem itt nem arról van szó, hogy a kérdezőnek nem jönnek be a bulik, hanem hogy ki sem próbálta. valószínűleg más dolgokban is a szüleire hallgat anélkül, hogy felfedezné magának a világot. valószínűleg elbátortalanították.


tegyél ellene, kérdező. kis lépések messzire vezetnek. ha sose csinálsz semmit, amitől félsz, sose fog megváltozni a helyzet.

2016. dec. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!