Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban számítana a nőknek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban számítana a nőknek a jó kezdő levél társkeresőn?

Figyelt kérdés

Elején csak egy beköszöntést írtam, hogy szia, ismerkedünk stb. Gondoltam úgyse olvassák el a szöveget a kép kinézet dönt a nőknek. Viszont 10 ből jó ha egy írt.

Aztán nagy munkával ésszel összehoztam egy frappáns levelet. És meglepődtem 5 - 6 nő is visszaírt, hogy biztos nem írtam volna így kép alapján de ez a szöveg tetszett és tök szimpi vagy. És köszönte hogy nem mizuval köszöntem


2016. dec. 24. 08:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
#10 A nők 90%-a semmit nem ír magáról a társkeresős adatlapján, a többiek is általában max 1-2 sort. Ez alapján hogyan írjunk 1-2 sornál hosszabb levelet?
2016. dec. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Mondjuk magadról írj pár sort, amiben van infó, amire vissza tud ékérdezni, ha érdekled és tegyél fel neki valami értelmes(ebb) kérdést, mint pl. mivel telnek a hétköznapjai, mit csinál szabadidejében. Ha nyitott irányodban, észre fogod venni, ha nem, majdnem mindegy, mit kérdezel.
2016. dec. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

#10


+1 "kizáró ok", ha ronda a fickó általában...

2016. dec. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
89%
#13 a férfiaknál is a csúnya nők 99%-a kiesett, innentől miről bezsélünk? z emberek túlnyomó többsége először külső alapján választ, kár erőltetni a belső számít maszlagot.
2016. dec. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

#14


Akkor viszont hogy nem hal már ki ez a faj? Az emberek többség ronda. Férfiak is, nők is. Kevés a szép ember. Jó van még pár százalék akik pénzzl vonzanak meg pár földönfutó humorista de a többiek? Mindenki jobb híján válasz valakit?

2016. dec. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
15 -ös fején találtad a szöget, a nagy többség jobb híján választ! Mindenki a legszebbre legjobbra hajt de matematikailag képtelenség hogy a felső 10 % legszebb és legjobb az összes 90 %-al kapcsolatba lépjen. Szépen elkelnek a legjobb partyk a 10/10-esek ,aztán jön a következő sor a 10/9-esek és a végén meg a zavarosban halászik aki marad,kapja mai jut neki. Olyan mint a turkáló ahol hétfőn hozzák az új árút,gyorsban kimazsolláza néhány élelmes a legjobbakat ,a későn érkezőnek meg az jut ami marad ,de azért ő sem távozik üres kézzel mert a tél az hideg valamit fel kell húzni.
2016. dec. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Az emberek többsége nem ronda, hanem átlagos, ami vagy bejön valakinek, vagy nem.
2016. dec. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
61%
Így van, ahogy az utolsó mondja. A különbség, hogy a férfiaknak tetszenek az átlagos nők, a nők viszont undorodnak az átlagos férfiaktól.
2016. dec. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Csak azoktól, kedves utolsó, aki ennyire általánosít ;)

Nincs semmi baj az átlagos férfiakkal, de azt tessék meérteni, de vagy tetszik egy nőnek vagy nem. Ugyanez áll a férfiakra, vagy ettszik neki kaz átlagos nő vagy nem. Történet vége.

2016. dec. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Utolsó, akkor kérdezz meg egy átlagos külsejű férfit, hány nő válaszol neki társkeresőn! Átlagos külsejű alatt valóban átlagosat értek, akit ti nők élből lerondáztok.
2016. dec. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!