Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban számítana a nőknek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban számítana a nőknek a jó kezdő levél társkeresőn?

Figyelt kérdés

Elején csak egy beköszöntést írtam, hogy szia, ismerkedünk stb. Gondoltam úgyse olvassák el a szöveget a kép kinézet dönt a nőknek. Viszont 10 ből jó ha egy írt.

Aztán nagy munkával ésszel összehoztam egy frappáns levelet. És meglepődtem 5 - 6 nő is visszaírt, hogy biztos nem írtam volna így kép alapján de ez a szöveg tetszett és tök szimpi vagy. És köszönte hogy nem mizuval köszöntem


2016. dec. 24. 08:24
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Befejeznéd az általánosítást? Ne legyél már ennyire korlátolt légy szíves.

Emellett meg olvasd el a 10. hozzászólást, na amiatt nem válaszol a nők többsége. Vagy tudod mit? Menj fel nőként egy kamu profillal és meglátod magad, hogy 10-ből 8 üzenet egy "szia mizu? / "van kedved ismerkedni?" üzenet. Egy hét alatt beszedsz vagy 20-30 ilyet, rohadtul nem fogsz rá válaszolni...

2016. dec. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
#21 Teljesen mindegy, mit írok, mert ha nem nézek ki úgy, mint egy görög isten, el sem olvassátok. Tudom, mert voltam olyan társkeresőn, ami ezt is kijelezte.
2016. dec. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
19-es ,tudományosan letesztelt tény ,hogy a nők a férfiak 80%-át átlag alattinak látják, a férfiak meg a nők csak 20%-át látják átlag alattinak.
2016. dec. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!