Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lemondtam végleg a nőkről!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemondtam végleg a nőkről! Feladtam! Most már le@rom kategóriába vagyok a társkereséssel! Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés

Azért mindennek van határa!Tényleg csak a külső számít minden nőnek.Milyen magas vagy,az érettebbeknek meg az,hogy:milyen lakásod van,kocsid,vállalkozásod.


Most már le@arom.



2016. dec. 24. 20:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
59%

ma 21:39


Mivan veled tán részeg vagy? Előbb szaplod a pasikat aztán meg nyalizok a boldog szöveggel? ilyenek vagytok ti nők,hányinger..

2016. dec. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
67%

Mi ez a magasság téma? Nekem eddig szinte csak magasabb barátnőim voltak. 174 cm vagyok ez manapság már majdnem törpe kategória. És volt már kb 180 magas barátnőm is ez pedig 6 centi különbség, látható volt. Szerintem nem a magasságotokkal van bajuk hanem az önbizalmatokkal. Márpedig a férfias kisugárzás/fellépés a legfontosabb, pont ez hiányzik úgy látom.

De ne higgyetek nekem tényleg, 174 centis átlag anyagi helyzetű átlag testalkatú srácnak.

2016. dec. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Krukutyán Levente ***** válasza:
63%
#13 Azért van ez mert könnyebb a kudarcokat valami meg nem változtatható dologra terelni ( magasság ), hogy aztán ne keljen még véletlen se változtatni magukon valamit. Tény, hogy vannak nők akiknek nagyon is számít a magasság, pénz stb, de messze nem mindenkinek.
2016. dec. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Értem.
2016. dec. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
75%
És most akkor mit csináljunk veled?
2016. dec. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
22%
szarni kell a nőkre, és mással foglalkozni, az a lényeg. megkapják majd a magukét ne féljetek. macskás vénasszonyok lesznek.
2016. dec. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
#12: A 174 cm pont hogy teljesen átlag kategória. A 170 vagy annál kisebb magasság számít alacsonynak. De az totál KO kategória.
2016. dec. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Egyébként milyen magas vagy kedves kérdező? Én 170 vagyok, de amúgy elég jóképű. Előbbi tulajdonságom miatt természetesen sosem volt még barátnőm, szóval tök mind1 hogy nézel ki mert az arc csak nagyon mellékes követelmény a csajoknál. A legfontosabb a magasság. Ennyi. Ja és totál le****om az összes nőt így karácsony alkalmából is, mert végleg elegem van belőlük.
2016. dec. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
32%
Más is így van! A kegyelemdöfést az fogja megadni a nőknek mikor megalkotják az élethű guminőt:)
2016. dec. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

ma 01:31


"arc csak nagyon mellékes követelmény"


te nem vagy normális,minden nő himaláját akar mászni tényleg?


amúgy feltettem egy kérdést hogy nők járnátok olyan pasival akinek eszméletlen a kisugárzása,de arcra nem tettszik? A nők 90% azt irta hogy bocsi de nekem az arc a legfontosabb..

2016. dec. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!