Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy a legbutább,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a legbutább, legszerencsétlenebb, határozatlan, nem csinos nők is bepasiznak én meg átlagos normális férfiként hosszú ideje szingli vagyok? Ennyivel könnyebb lenne a nőknek?

Figyelt kérdés
Több olyan nőt ismerek akit elfogadott egy pasi pedig nagyon furi lány de mégis. Ha ő ilyen tulajdonságokkal férfinak született volna biztos évekig szingli maradt volna
2016. dec. 27. 10:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező, ez mutatja azt pontosan, hogy nem a külső számít a legtöbb embernél hosszú távon, de főleg olyan férfiaknál, akik komolyak, érettek és (kölcsönösen) odaadóak.
2016. dec. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
69%
Ez a "mártogatás" inkább olyan mintha a nők nem is élveznék, csak a mocsok férfinak lenne jó. Holott a nők is ugyan úgy szeretik, ha mártogatva vannak. Valaki írta, hogy a 40 éves három gyerekes anyukára nem nagyon lennének jelentkezők. Biztosíthatlak afelől, hogy lenne jelentkező bőven. Rengetek srác szívesen szórakoztatna 40-es nőket a szabadidejükben és ott már a kinézet sem annyira fontos, mert maga a korkülönbség annyira vonzó, hogy nem érdekli őket, hogy van a nőn némi felesleg. Ennek csak az az akadája, hogy nem hétköznapi dolog összekerülni egy ilyen nővel huszon évesen.
2016. dec. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
60%
GOndolom nem ismered jól azokat a lányokat, akikről beszélsz. Gondolom engem sem tartanál csinosnak, mert sosem öltözködöm kivágottba, ilyenkor télen megfagyok, 2 nadrág, 2 pulcsi van rajta, biztos marha nőiesen festek benne, de eszembe sem jut ilyen korlátolt emberek miatt kiöltözni és megfagyni. Sminkelni sem sminkelek soha, a hajamat is csak összekötöm, mégis van barátom több éve, aki helyes férfi, mert attól lehet jó a humorérzékem, lehetek talpraesett és miegymás, amit te nem vagy képes észrevenni. A siránkozó férfiak meg is érdemlik, hogy nincs barátnőjük
2016. dec. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem értem az ilyet. Férfival járnak az ilyenekis, nem? Akkor mitől könnyebb nekik?
2016. dec. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
83%
En azt a rezt nem ertem soha, hogy ha kozel ugyanannyi hetetoszexualis ferfi van, mint heteroszexualis no, es ha monogam kapcsolatokat feltetelezunk, akkor hogyan lehetseges, hogy tobb hetetoszexualis no el kapcsolatban az ellenkezo nemmel, mint ahany heteroszexualis ferfi el kapcsolatban az ellenkezo nemmel. Tehat tobb no jar pasival, mint ahany pasi novel. Hogy? Pedig jo voltam matekbol. Megse ertem.
2016. dec. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
74%
Ezt pontosan nem tudjuk, hogy igaz-e. De úgy előfordulhat, hogy ezek a heteró nők csak egy szűkebb heteró férfi társasággal vannak kapcsolatban. Tehát több az olyan férfi akinek soha nem volt kapcsolata. Mondjuk Zolival volt Tímea, Mária és Éva. Tibivel meg egyik sem. És ha több olyan Tibi sorsú férfi van mint ugyan ilyen sorsú nő akkor megeshet, hogy a férfiaknak kevesebb kapcsolat jut. De nem tudom, hogy ez a valóságban is így van-e.
2016. dec. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Amit írtál az igaz, abból a szempontbűl, ha egy adott pillanatban nézünk egy csoportot ahol egyenlő számban vannak férfiak és nők monogámiában akkor egy embernek egy párja lehet az ellenkező nemből így ugyan annyi kapcsolata van a férfiakanak is mint a nőknek. Csoport létszáma osztva kettővel.

De, ha egy hosszabb időszakaszt nézünk ahol már váltogatják egymást a partnerek és lehet olyan is, hgy valakinek nincs partnere akkor lehet, hogy mondjuk bizonyos férfiakat jobban preferálnak a nők és ezáltalál kiesnek férfiak a kapcsolatokból. Persze nők is járhatnak úgyan így. Kérdés az, hogy férfi vagy nő van több ilyen pórul járt helyzetben. Nem vagyok társadalomkutató, csak elgondolkodtam ezen.

2016. dec. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
51%
Úgy van ahogy a 16-os írta vannak férfiak akik 10-en, 20-on nővel voltak már kapcsolatban, vagy voltak velük alkalmira, meg vannak akik senkivel, max 1-2 nővel, köztes kevés van, szétszakadt a mezőny, ugyanúgy mint a gazdagok és a szegények között. Alkalminal, szexkapcsolatnál meg nincs monogamia, 1 jobbfajta férfi rengeteg nőt használhat egyszerre, a többinek meg nem jut semmi kb.
2019. jan. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
6%
15/18 ,,Ha monogam kapcsolatokat feltetelezunk". Na itt van a logikai hiba. Ugyanis amelyik férfi megteheti, az általában meg is teszi, hogy poligám életmódot folytasson. Nőkre ez kevésbé jellemző, de általában sokkal inkább lesznek sokadik szeretők egy csúcspasi oldalán, mint egy lúzer szarpasi egyetlen partnerei.
2020. aug. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!