Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehet beletörődni, hogy...

Hogy lehet beletörődni, hogy soha, senkinek nem fogok kelleni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok a nyavajgós fajta, de ma minden reményt elvesztettem, hogy valaki is a párjaként fog rám tekinteni az életben. Megpróbáltam már mindent, de mindig csak az elutasítást és a megalázást kapom. Lassan már olyan magányos vagyok, hogy az élethez sincs kedvem. Soha sem értettem, hogy hogy lehet valaki olyan elkeseredett, hogy öngyilkos lesz, de ma én is elgondolkoztam rajta.
2015. febr. 18. 20:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%

"Nem vagyok a nyavajgós fajta"

Igaz is, mert nyavalygós vagy.

2015. febr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Linó03 ***** válasza:
Az, hogy most elutasítanak, nem jelenti, hogy mindig is el fognak utasítani.
2015. febr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Oszt' minémű vagyol?
2015. febr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Nem vagy egyedül. 27 évesen én is rájöttem, hogy van, aki a magányra született. Ezt el kell fogadni, mást nem tudsz tenni ellene.

Én nem fogok megváltozni, pedig már régóta tudom, hogy a "Jófiúk egyedül alszanak" filmnek van alapja, csak éppen a végét cseszték el. Az abszolút nem igaz.

2015. febr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

2#

Most, meg ezz előtt vagy ötven alkalommal utasítottak el. És nem az elérhetetlen nő kategória, hanem olyanok is, akikre más férfi rá sem néz. Pedig annyira ocsmány nem vagyok.

2015. febr. 18. 20:31
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
Ukrajnában egy hirtelen jött torpedó félbe szakít óvódás korú gyerekeket (láttam a képeket, senki ne próbáljon megcáfolni), te meg azon gondolkodsz öregem hogy kinyírd magad mert valami p*csa nem rest rád mosolyogni.. gratulálok baz+. Többet nem akarok a témához szólni.
2015. febr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Lehet példálózni, hogy másnak szarabb, de attól sem lakik jól senki, mert mellette valaki éhenhalt...
2015. febr. 18. 20:38
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
hány éves vagy és mondom a válasz a korra mert ez kor függő is.
2015. febr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
6-os. Köszi. Eddig én is ezen a magány dolgon gondolkodtam. Aztán rájöttem, hogy van fedél a fejem felett életben vagyok, van mit ennem. Saját hülyeségem miatt nem fogom szarul érezni emiatt mikor királyi körülmények között élek.
2015. febr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
20
2015. febr. 18. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!