Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek lányok? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek lányok? Ha egy férfi 20 éves, jól néz ki okos, céltudatos és mégis szűz és tök hülye a lányokhoz.

Figyelt kérdés
Én lennék az.

2016. dec. 27. 21:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%

Az szerintem nem baj, ha szűz. Mindenki az volt egyszer, no para :D

A "tök hülye a lányokhoz" részt kifejtenéd? :)

2016. dec. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%

Sajnos az élet egy multitalentes játék. Ha csak egy dologban vagy jó akkor az legyen olyan ami bevonzza a többit. Vagy mindenhez kell értened egy kicsit, mert ha az életben valami kimarad nem lesz meg a lelki béke és sajnos az élet végén nem kezdhetsz új kampányt, hogy pótold a kihagyott zicereket... :-(


N

2016. dec. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A tök hülye annyit takar, hogy nem tudok olvasni az apró jelekből, hogy mit akarhat. Abszolút fogalmam sincs, hogyha nem mondja meg konkrétan. Aztán mindig az van, hogy hülyének néz.
2016. dec. 27. 21:13
 4/14 anonim ***** válasza:
44%
Első vagyok: nekem meg az a bajom, hogy sose mondanám ki egy pasinak, hogy kedvellek vagy tetszel, hanem arra várnék, hogy kitalálja, hogy számomra többet jelent, mint a többi fiú...:D
2016. dec. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
de még a csókig se jutottam el egy lánnyal se. Sőt még egy közös programig se, mondjuk nem is nagyon próbálkoztam.
2016. dec. 27. 21:15
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Sok ilyet ismertem, 25 felett is, egyszerűen nem ment nekik a csajozás, pedig okos,jóképű, intelligens emberek. Idővel aztán belejöttek.
2016. dec. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
nekem is kimaradtak a "nők" az életemből, mégis megvan a lelki békém. Kicsit se sajnálom őket, se magamat!
2016. dec. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

Ez tapasztalathiányból fakad, a megoldás a problémádra pedig a tapasztalatszerzés.


(Privátban küldöm a bankszámlaszámomat, oda jöhet a pénz ezért a forradalmian új és innovatív tanácsért. :D)

2016. dec. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Bár tudom, hogy nem ez a lényeg, de elég méretes szerszámmal rendelkezem:)
2016. dec. 27. 22:02
 10/14 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, olyan cukin esetlen voltál, miért kellett odaírnod, hogy mekkora a farkad, ezzel összezúztad a látatlanban rólad kialakult képem :'(

N

2016. dec. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!