Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most őszintén, ti mit csinálná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén, ti mit csinálnátok akkor, ha közeli barátaitok csajai, volt csajai próbálkoznának?

Figyelt kérdés
Magamról annyit, hogy 23 éves vagyok, kicsit visszahúzódóbb, zárkózottabb. Kicsit nehezen nyílok meg, ezzel tisztában vagyok, és próbálok is változtatni. Emiatt a csajoknál sok sikerem még nem volt. Lánybarátaim vannak, elmondásuk szerint barátilag szeretnek, szeretek a humoromat, a stílusomat, a gondolkodásmódomat. (Ezeket ők mondták, és kétlem, hogy pátyolgatás miatt) Ami a "gond", és ami miatt ide írok az az, hogy sokszor fordult már elő, hogy gyerekkori barátaim aktuális, vagy volt csajainál éreztem, hogy közelednek. Egyik bevallotta, hogy eleinte nem voltam neki szimpatikus, de amikor megnyíltam, és megismert, akkor megszeretett és elkezdett vonzódni hozzám. Tény, hogy próbálok normális lenni velük, de sose próbálkoztam egyiknél se, lehetőség mégis sok lett volna. Viszont most gyerekkori barátaim volt barátnői, ami engem zavar, és nem is tartom egyenesnek, hogy aki kidobta a haveromat én vele összejöjjek, mivel persze szeretnék barátnőt, de a barátaim is fontosak nekem. Tény, hogy eddig nem volt kirobbanó szerelem, szóval nem tudom ha ilyen lenne akkor hogy reagálnék. Szerintetek mit kéne tennem? Az a baj, hogy azt érzem,hogy elszalasztom a lehetőségeket, de komolyan nem tudom, hogy az milyen lenne, hogy Pisti barátnője volt 2 hónapja, most már az enyém, de Pistivel együtt fociztunk 4 évesen. Szerintetek?

2016. dec. 28. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az aktuális nő tabu, de az ex nekem nem. Ha szétmentek, akkor nincsenek együtt, nincs egymáshoz közük, pont.
2016. dec. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát azért nem vennék rá mérget, hogy Pistinek nem fájna. Még ha csak ex akkor is közük volt egymáshoz, intim közelségben ha így érthetőbb.
2016. dec. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es, igen, én is így értettem, ezt nem akarom elérni. Ha belegondolok nekem is rosszul esne, csak tényleg ott van a másik oldal is, hogy folyamatosan teljesen normális lányokat nem veszek figyelembe.
2016. dec. 28. 19:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyrészt emberfüggő, hogy erre ki hogy reagál. Van akinek berándulna egyből a hírre az állkapcsa, és olyan lenne aki el tudná fogadni, mert már nem kötődik a lányhoz, elengedte érzelmileg.


Minden esetre olyan helyzetekben igaz, amikor viszonylag sok idő telt el a szakítás után. Több év, mondjuk Pisti közben családot alapított az új kedvesével, ezáltal nem jelent neki különösebb gondot, hogy el tudja fogadni a helyzetet.


Elég érzékeny téma.

2016. dec. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a legegyenesebb, ha ilyen esetben, mikor a lány is szimpatikus neked, megkérdezed barátodtól, hogy zavarná-e, mert abban az esetben tabu témaként kezeled, mivel fontos a barátságotok. Lehet, nem zavarja, és akkor valóban tönkretenné ez a barátságotokat. Ha őszinte a kapcsolatotok, akkor ezt is megmondaná, és értékelné, hogy nem kavartál össze vele az engedélye nélkül.
2016. dec. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!