Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan pasiról, aki sosem fog maga kezdeményezni, hogy később ne érezze magát átverve? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Lassan a húszas éveim közepén járok, és mivel a külsőm eléggé átlag alatti (főleg a testalkatom), így természetesen az önbizalmam is a béka s***e alatt van. Emiatt sosem kezdeményeztem még egy lánynál sem, de ezt a "szokásomat" szerintem már meg is tartom, mert belebetegednék, ha egy csaj úgy csalna meg engem vagy szakítana, hogy elsősorban én ragaszkodtam hozzá a kezdetektől fogva, vagyis én voltam a kezdeményező fél. Persze, amint azt látom, hogy egy csaj vonzalmat érez irántam, akkor én is úgy fogok viszonyulni hozzá, de sosem fogom eljátszani azt a szélmalomharcot, amit sok ostoba pasi művel, hogy kis túlzással, épp csak nem nyalja fel a padlót az adott csaj lábai előtt, hogy adjon neki egy esélyt. Én nem leszek egy ilyen szervilis kis senki. Inkább büszkén halok meg szűzként. Biztos lesz olyan, aki idiótának gondol, de arra vagyok kíváncsi, hogy van-e köztetek olyan pasi, aki hasonlóan gondolkodik, mint én.

2016. dec. 29. 12:26
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell felnyalnod a padlót egy lány lábai előtt, de kezdeményezni miért nem lehetne? Hogy várod, hogy bármi jó történjen veled, ha nem is próbálkozol? Ne merülj el az önsajnálat tengerében, egy életed van...
2016. dec. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
40%

#1


A kérdezőnek annyiban igaaza vaan, hogy sok a "hejcegnő" típusú nő akiknél úgy beszélnek az emberrel, hogy egyáltalán "érezze magát megtisztelve" hogy szóba álltak vele. És rohadt gyorsan válik az egész olyanná, hogy a érfi ugráljon, szolgáljon és akkor majd ő "nagy kegyesen" hajlandó elfogadni.


De a többi... Uh, kérdező inkább ne.

2016. dec. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
71%

1-es vagyok


Nő vagyok, de nem próbálom meg mentegetni magunkat (ahogy a férfiakat sem), sokan akarva bántják meg a másikat (ahogy a férfiak is), és ezt élvezik. De mire jó ez az általánosítás?

2016. dec. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
68%

Aki így várja, hogy a csajok majd a lába elé járulnak, hogy légyszi-légyszi-légyszi, járjál velem, mert pont a te átlag alatti tested az álmom, az nem férfi.

Innentől a kérdésnek nincs értelme.


Tudod, ha átlag alatti vagy, akkor több visszautasítást fogsz kapni, nehezebben találsz párt, akkor is, ha tudsz és mersz kezdeményezni.

A töketlenségedet és a gyávaságodat mindenféle fo.s elméletekkel magyarázni nevetséges, és egyébként rajtad kívül a kutyát nem fogja érdekelni.

És igen, szüzen fogsz meghalni, de kérdés, hogy erre majd mondjuk 75 évesen mennyire tudsz büszkeséggel tekinteni.


Egy piciri apróságot elfelejtesz te is: TE sem leszel már fiatalabb! Most van a kezedben a lehetőség, hogy fiatal, életerős, egészséges férfiként kapcsolatot létesíts.

45 évesen, félig impotensen, cukorbetegen és magas vérnyomással, ráncosan és kopaszodva ku.rvára nem fog rád nézni a kutya sem, és verni fogod a fejed a falba, hogy nem mertél 25 évesen odalépni senkihez.


Egyébként igen, rengeteg pasi gondolkodik hasonlóan, mint te, tele van velük az internet, mert a való élettel már nem mernek szembesülni. Nehogy véletlen valami lány ne essen hasra tőlük, ha odaböffentik, hogy szia, mert a végén öngyik lesznek a visszautasítástól, ami öt évre depresszióba sodorja őket...

Ez a generáció megérett a kihalásra, és jobb is ha nem szaporodtok.

2016. dec. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
26%

Ugyan eddig mindkét kapcsolatomban jól megvoltunk, de valahogy mindkettőben éreztették velem, hogy mivel én kezdeményeztem, ezért nekem el kell fogadni bármit, ami velük kapcsolatos, "mert hát én akartam őket". Nekem nem lehettek ellenérzéseim, kikötéseim, csak nekik. Na én ezt akarom elkerülni. Ugyan valószínűleg fogok kezdeményezni, de semmiképpen sem lesz egyoldalú a kapcsolatépítés. Akkor hagyom a francba.


25/F

2016. dec. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
28%

Jól teszed,legalább nem aláznak a porba a nők,és nem nevetnek ki,hogy még szarabbul érezd magad,és legszívesebben kifutnál a világból érzés nem fog még jobban rád jönni.

Én sajnos megtettem ezeket,és sokkal szarabbul vagyok,mint előtte. Persze,előtte naivan azt hittem én is,hogy majd a nőkben van empátia,és ha nem is vagyok az a jóképű,tökéletes gyerek,akkor is legalább kulturált formában megmondják,hogy nem és ennyi.

Visszautasítások,kinevetések,megalázások sora jött,8 évig csináltam,a semmiért persze,mert eredmény 0 ugyanúgy.Csak eddig úgy éreztem,ha padlón vagyok,legalább lesz valaki aki nyújtja a kezét és felsegít onnan...

De nem, csak még jobban az arcomba taposnak,és taszítani akarnak még lejjebb... pedig a padlóról már nem nagyon van hova.

Szóval megkímélted magad sok megaláztatástól.

2016. dec. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem bizonyos szemszögből látod a dolgokat.

Sportról hallottál már?

Kezdj el edzeni..És megváltozik a szituáció..

2016. dec. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

"Aki így várja, hogy a csajok majd a lába elé járulnak, hogy légyszi-légyszi-légyszi..."


Ilyet sehol nem írtam, pont ezért jegyeztem meg, hogy ha látom az irántam érzett őszinte vonzalom jelét, akkor én is kezdeményezőbb leszek. És ez kinézettől függetlenül minden csajra vonatkozik.

2016. dec. 29. 12:46
 9/31 A kérdező kommentje:

"Sportról hallottál már?

Kezdj el edzeni..És megváltozik a szituáció.."


Igen, hallottam. És szerinted azzal mi változna meg? Ja és ne gyere az ilyen közérzetjavító meg önbizalomnövelő közhelyekkel.

2016. dec. 29. 12:49
 10/31 anonim ***** válasza:
30%

#5


Köszönöm, hogy kifejtetted amit én akartam, csak nem sikerült a #2 alatt.


Valami ilyesmire gondolok, hogy onnantól ő simán lehet passzív, te meg "küzdjél" egyoldalúan. Ő meg nagy kegyesen elfogadja. Mint az állatvilágban. De kinek kell ez?


Jobb olyat keresni aki nem ilyen. Kár, hogy kisebbségbe szorultak.

2016. dec. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!