Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak a korosztályomban olyan érett, komolyabb életvitellel rendelkező lányok, akik a korosztályukban keresnek párt?

Figyelt kérdés

Hangsúlyoznám, hogy nem ismerkedési szándékkal írtam ki a kérdést.


Eddigi barátnőim nem éppen komolyságukról voltak híresek, egy kivételével, akivel tényleg el lehetett merengeni az életről és annak minden témájában. Szóval volt egy humoros, de komoly oldala is.


Szóval olyan nő, aki komoly és nem veszi félvállról a dolgokat, mint pl. a család fontosságáról való beszélgetés vagy éppen más komoly témák felhozatala, van tartása, és önbecsülése. Csalódtam és ez ki kívánkozott, talán rossz körökbe járok. Hallottam már ismerősöktől, hogy azért ismerkednek a korombeliek idősebb férfiakkal, mert ez bennük meg van, hogy komolyabbak. Vannak azért olyan nők, akik közel azonos korú párral vannak együtt és nem 6+ év a korkülönbség közöttük?


24F



2016. dec. 29. 23:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%

Detto, detto, jópár éve fiatal huszonévesként én is ilyen voltam, szóval nyugi kérdező!

Én azt mondanám, menj el olyan programokra, előadásokra, amik érdekelnek és ahol szerinted ilyen lányok vannak sokan (én pl. sok nyelvészeti, kultúrális, pszichó programra jártam). Ha még egyetemen vagy, a csoporttársak egy része is szóba kerülhet.


Sokáig kell esetenként próbálkozni (tapasztalat.... :)) de az NAGYON szuper hogy megvan ez az értékrended és ezt tartsd meg! Hidd el bevonzod majd az ilyen embert, csak légy nyitott. :)

2016. dec. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Kicsit olyan érzésem is van, hogy nem ebben a korszakba való vagyok, ilyen hozzáállással, mert a körülöttem levők nem ilyenek, egyáltalán nem.
2016. dec. 30. 11:33
 13/14 anonim ***** válasza:

"Kicsit olyan érzésem is van, hogy nem ebben a korszakba való vagyok, ilyen hozzáállással, mert a körülöttem levők nem ilyenek, egyáltalán nem."


Jól érzed. Pár normális válasz után megjöttek a "komoly" nők, akik frusztrációjuk keretében gyorsan lepontozgatták az embereket. Ennél a szintnél ne nagyon várj komolyabbat.

2016. dec. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Azért próbálok nem így hozzáállni a dolgokhoz, még akkor is ha nehéz találni egy hozzám hasonló nőt. :)
2016. dec. 30. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!