Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Debrecenben miért látni annyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenben miért látni annyi lányt négerrel manapság?

Figyelt kérdés
Tudom nem új keletű a dolog, de nekem csak mostanába tűnt fel, hogy egyre több szép lányt néger/négerek társaságában látni. Ez afféle divat lett manapság? Mi vonzhatja őket ennyire bennük?

2016. dec. 31. 05:16
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
56%
Sztem minden sorom ütött azért lettem lepontozva
2016. dec. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen egy konzervatív fideszes város :D
2016. dec. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
48%
Azért mert ezzel menőnek/liberálisnak/kozmopolitának gondolják magukat. A feketék közül sokan tényleg rohadt pénzesek (külföldi hallgatók), meg nem utolsó szempont, hogy nagyobb farkuk van, mint az én 16 centis kis p***öm. A bantuk meg természetesen élnek a lehetőséggel (h***ék is lennének ha nem), amikor egy női csokor ott kapaszkodik a nyakukban. Amúgy nem kell aggódni, mert annyira nem rasszisták ezek a csajok, hiszen a feketék közül is csak az átlagos alkatú vagy magasabb kanokkal szoktak bratyizni. Szóval amit te láttál (együtt kajázott a két atomcsaj az alacsony gyerekkel) az abszolút nem általános jelenség és valószínűleg tényleg csak csoporttársak voltak talán az orvosiról vagy a jogász karról (az elit álomszép csajok legtöbbször ezeken a karokon tanulnak). Én alacsony néger srácot sem szoktam látni gyakrabban csaj társaságában, mint mondjuk az alacsony fehér pasik esetében itt Db.-ben (pontosabban szinte sosem). Ezek a ribik bőrszíntől függetlenül is ugyanúgy a péniszméretre, izomtömegre és centikre utaznak, mint bármely náció esetében. Láttam én már hozzám hasonló alkatú fekete srácot az egyetem környékén (~170 centi, ~55-60 kiló) és csupán a bőrszíne miatt neki sincs semmivel sem több esélye a csajoknál, hidd el.
2016. dec. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 Sunshinedoll ***** válasza:
65%
Szerintem a válaszolók nagy részét elnézve nem kell csodálkozni, ha ilyennel normális nő nem akar még csak köszönőviszonyba sem lenni. Lehet ám passzív-agresszívkodni, meg duzzogni nyugodtan, több puncit nem kaptok emiatt. :)
2016. dec. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Mert az egy ilyen város. Ott már jó ideje a négerek a királyok. Hasonló a helyzet (vagy még rosszabb) Budapesten és Győrben, mert ott nem csak négerek, hanem arabok és minden más külföldi a király. De még Szeged is ilyen.
2016. dec. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
39%
#20 budapest arányaiban nagyon kevés feka van. a blaha környékén van kicsit több. arabok is csak max itt vannak. de amúgy az arabok egész normálisak. megtanulnak rendesen magyarul pl.
2016. dec. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon sok afrikai egyetemista van manapság én is sokat ismerek ismerősökön keresztül. A legtöbb nagyon értelmes és kedves. Tényleg jókat lehet velük beszélgetni. Nyilván nem az alja jön ide tanulni orvosnak/mérnöknek stb, hanem a jól neveltek. Nekem nagyon jó tapasztalataim vannak azokkal akikkel megismerkedtem. Bár van párom akit nem tervezek lecserélni, de ha nem lenne gond nélkül randiznék valakivel attól függetlenül, hogy európai-ázsiai-afrikai-asztrál stb...


23

2016. dec. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
44%

Kíváncsi lennék, ha már az ide író fehér emberek rasszisták. Ezek a csajok vajon a borsodi cigányokat is ilyen jó viszonnyal kezelik-e vagy csak a négerek ennyire vonzóak. Vagy ha a cigány srácok páran elkezdenének ugvarolgatni ezeknek a lányoknak akkor már előjönne belőlük is egy ki rasszizmus? Fehér gyerek akar itt csajozgatni az le van írva, mert, hogy csak a szex kell neki így meg úgy. Néger gyerek meg érdekes itt mint az óvodában az új dömper és mennek rá mint a döglegyek. Gondolom ők ezt ki is használják és lukon is vágják amelyiket éppen lehet. Persze az nem probléma, hogy a néger kûrogat össze vissza, de a magyar gyerek az le van nézve a fűvel fával dologért.


Másik dolog, hogy érdekes megfigyelni, hogy ezek a néger srácok a nők körében mennyire népszerűek. Nem minden fehér nő kedveli őket, de akadnak azért rendesen. Ha másért nem csak, hogy egyszer teliverethessék magukat egy négerrel.

És meg lehet figyelni azt is, hogy a férfiakat mennyire érdeklik a néger nők. Konkrétan szinte semennyire. Páran kipróbálnának belőlük egyet, de korántsem akkora az érdeklődés a néger nők iránt mint a néger srácok iránt. Nem is emlékszem olyanra, hogy láttam volna fehér srácot egy társaságban néger nővel. Néger nők inkább csak néger nők társaságában járkálnak vagy néger srácokkal. Még a fehér lányok sem nagyon barátkoznak a néger lányokkal. A csokifäsz jobban érdekli őket.

2016. dec. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
42%
Azért, bogaram, mert a néger csávó nem fél ismerkedni.
2016. dec. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
31%
Nem fél ismerkedni. Főleg, hogy rohadt jó alibije van odamenni random nőkhöz megkérdezni, hogy merre van az előre, mert magyarul sem tud csak kongóiul tud meg egy kicsit angolul. Elzavarni sem tudjátok, nem úgy mint ahogy azokat akik itt is írogatnájk, hogy nem tudnak ismerkedni random nőkkel, mert a csajok nem szeretik, ha leszólítgatják őket. Nem az az előszámú problémája itt sokaknak, hogy nem mernek ismerkedni. Egyébként meg miből gondolod, hogy a néger jobban mer ismerkedni? Ennyi tapasztalatod van a négerekkel? Mitől ilyen kibäszott bátrak ezek?
2016. dec. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!