Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék az ötvenes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék az ötvenes édesanyámnak segíteni párt találni?

Figyelt kérdés
Milyen események, összejövetelek vannak, amin lehetősége lenne ismerkedni?
2017. jan. 1. 12:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
32%

14:10 Az alapkérdés nem az volt, hogy akar-e anyuka autót. Ellenkezőleg nyűgös mivel nincs neki.

Lepontoztak, pedig a demográfiával, kivándorlással kapcsolatban tényeket írtam. Amennyiben a szemétdombot komolyan gondolod, akkor javaslom neked a válogatást a hajléktalanok közül. Amennyiben ötvenes vagy, huszonéves kakasok csak az álmaidban másznak rád. Sajnos a családjogi törvények kisemmizik a férfiakat, ezért is van hogy aki talpra tudott állni ( mint szerénységem ) nem gondolkozik összeköltözős kapcsolatba. Én ha nagyon rám melegszik a nő, szakítok vele.

2017. jan. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Erre tényleg nem az a megoldás, ha keresel neki párt, hanem ha kiállsz magadért és ráveszed arra, hogy menjen el társaságba.

Nekem az apám csinálta ugyanezt. A tízes éveim erre mentek rá. Mert bűntudatot ébresztett bennem, hogy miért nem velem vagyok, miért a szobámba megyek, amikor elvileg hozzá megyek, ne az ő ideje rovására menjek el, stb. És maradjunk annyiban, hogy anyám akkor engedett hozzá, amikor csak akartam, annyi volt a feltétel hogy annyit legyek ott is legalább, mint apámnál. Úgyhogy nem a kétheti egy szombaton akartam elmenni csavarogni. Erre ment rá a tinédzserkorom. Sajnálom, hogy nem álltam előbb a sarkamra. Ne hagyd magad zsarolni... Támogasd, segíts neki rendezvényeket, programokat keresni, társkeresőre regisztrálni, de ez csak akkor menne, ha ő is akarná. Apám nem akarta, pedig elég sok mindennel probálkoztam...

2017. jan. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
60%

Azért nem kell lehúzni az ötvenes korosztályt, simán lehet párt találni nőnek, férfinak egyaránt.

A kérdés persze az,hogy milyen a külseje, mennyire hajlandó a kapcsolatteremtésre,megfelelő-e az anyagi helyzete?

Ha ad magára, csinosan öltözik, dekoratív és szeretne párt találni simán fog. Sőt, még válogathat is a korosztályok között.


Én viszont nagyon nem örülnék ha a fiam keresne párt, olyat, akit Ő jónak gondol nekem...


Először az ismerettségi körében nézzen szét, kolléga,m rokon, barátnő ismerőse stb . Ebben a korban azért teljesen idegennel nehezebben ismerkednek már, jobb, ha van egy kis közvetítés, ajánlás.


Tehát ha segíteni szeretnél anyukádnak párt keresni akkor vedd fel a kapcsolatot egy ismerősével akit ráállíthatsz a dologra.

2017. jan. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#11-nek, szeretettel:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..

Ennyit az én "álmaimról" :D

2017. jan. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
60%

18:19-es.

Tudnál egy hasonló párt linkelni, minimum 30 év korkülönbséggel, ahol a hölgy az idősebb?

Itt a gyakorin olyen szuperprotkós, szupernagyik vannak akikre buknak a 20 éves kakasok. Kedves ötvenes egyedülálló hölgyeim. Kérlek tegyétek a szívetekre a kezeteket és áruljátok el, mikor éreztetek péniszt utoljára magatokban? Hány éves volt a tulajdonosa?

[link]

2017. jan. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#15, itt senki nem beszélt párkapcsolatról, a kérdezőnek az a fantáziája, hogy mivel ő nem kell senkinek a saját korosztályából, majd egy 50-es nő boldogan szétteszi neki a lábát egy alkalmi kufircra. És sokszor az ilyenek, akik szexuális objektumként kezelik a nőket, veszik el az idősebb nők kedvét a társkereséstől.


De ne offoljuk szét a kérdést, ha érdekel, szívesen válaszolok privátban.

2017. jan. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nézd, neked jogod van őt egyedül hagyni, mert neked is van saját életed. Ha zsarol, az az ő nagyon negatív tulajdonsága, és mondhatod neki nyugodtan, hogy ne zsaroljon.

Az ő dolga, megtalálni az életben azt, ami jó neki, úgy, hogy a gyerekét hagyja élni. Belőled lesz idegroncs, ha ezt hagyod. Ezt tapasztalatból mondom. Szoktasd hozzá, hogy nélküled kell élnie élete nagy részét.

Neki kell olyan önállónak és talpraesettnek lennie, hogy megtalálja az életben azt, ami kell neki. Nem neked helyette. Szedje össze magát!

2017. jan. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!