Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 fele mar nem erdemes szakitani az aktualissal? Akkor mar nagyon veszelyes keresgelni?

Figyelt kérdés

Mert egyszeruen kifut az ember az idobol?


Egesz 20as eveim alatt mindig csak kukazott nokkel tudtam kezdeni, miközben a jo alkatunak született fiuk csak es kizarolag csinos, fiatal, vekony lanyokkal voltak.


En meg nem vagyok ilyen ugyhogy maradt a megalkuvas. Persze az is rengeteg melo aran, mert nekem az alapveto opcio az h senkit nem érdeklek mindig ugy kellett kulon ossszeugyeskedni h legyen valami.


2017. jan. 3. 23:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Mi ez a felfogás, ember?
2017. jan. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
46%

"jo alkatúnak született" - tehetsz ám a saját genetikád ellen, lehet egy kis erőfeszítéssel olyat hoznál ki magadból,amit te sem gondoltál volna. Lehet vkiben ez alapból benne van, más megdolgozik érte.

30 évesen meg fiatal vagy, az életed felét sem élted még le, rohadt sok van még hátra.

2017. jan. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%

a hozzaallasod kritikan aluli.

30 felett is lehet part talalni.

csupan onertekeles helyessege, korrektseg, es ertelem kell.

2017. jan. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Persze persze, csak amikor az ember elkezd munkaba jarni akkor szepen bedaraljak a hetkoznapok
2017. jan. 3. 23:48
 5/21 anonim ***** válasza:

Ne hagyd, hogy bedaráljanak. Keress egy olyan elfoglaltságot, ami boldoggá tesz és kikapcsol. Aztán keress egy közösséget, ahol hasonló beállítottságú emberekkel találkozhatsz, személyesen is. És ha nyitott vagy, akkor előbb-utóbb csak találsz valakit.


Járj el előadásokra néha, ha van lehetőséged, ott is beszélgess a többiekkel.

2017. jan. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Noblesse Oblige ***** válasza:
0%
Jó hír neked: megkaphatod a fruskákat! A nők szeretnek idősebb férfiakkal összeállni! Szóval ha tanultál valamit a nőkről, akkor hülyítheted a zsengébb korosztályt.
2017. jan. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Hat igen, en is ugy gondolom h lassan 28 evesen 20ev koruli lanyoknak fogok kelleni csak ezzel 2 baj van:


- Nagyon gyerekesen nezek ki

- korabban is a 20 ev koruliekkel dugtam


A lanyoknak az olyan 30as pasi kell aki ugy is nez ki, nem pedig egy olyan aki amugy sokkal fiatalabbnak nez ki de az elete meg mar oreges

2017. jan. 4. 00:06
 8/21 anonim ***** válasza:
92%

Hát ez többszörösen is szívszorító kérdés volt...


"kukázott nőkkel tudtam kezdeni", te mondd, szerinted ez mennyire sértő a csajra meg rád nézve is?


"miközben a jo alkatunak született fiuk" Ez alatt mit értesz?


"maradt a megalkuvas" Hát mit mondjak, szomorú.


"az is rengeteg melo aran, mert nekem az alapveto opcio az h senkit nem érdeklek mindig ugy kellett kulon ossszeugyeskedni h legyen valami."


Na ez utóbbi meg határozottan szívszorongató a részedről és meg a nők részéről is akiket így kezelsz mint egy utolsó szemetet amit nagy nehezen összeszedtél a földről.


Teljesen ambivalens érzésem vannak irántad, egyrészt sajnállak, másrészt meg eszméletlenül érzéketlen vagy.

2017. jan. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%

Akkor még mindig nem tudtad otthagyni a kevésbé formás barátnőd, aki nem elég "baszos"?


Figyelj, te jobb, ha nem válogatsz, inkább örülj, hogy van olyan nő, aki szóba állt veled, és nyugodj ebbe bele.

Csinálj neki szépen két gyereket, és dolgozz napi 12-14 órát, hogy eltartsd őket, addig se rontod otthon a levegőt, amíg csal a nejed.


Te pont az a pasi vagy, aki nem érdemel többet az élettől, csak ennyit, és ezért is hálás kéne hogy legyen!


Arra is mérget vehetsz, hogy nem az alkatoddal van a baj, most se arról szúrtalak ki, hanem a beteg lelkedről.

2017. jan. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Beteg lelekkel senki se szuletik de gyenge fizikummal igen
2017. jan. 4. 08:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!