Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 fele mar nem erdemes szakitani az aktualissal? Akkor mar nagyon veszelyes keresgelni?

Figyelt kérdés

Mert egyszeruen kifut az ember az idobol?


Egesz 20as eveim alatt mindig csak kukazott nokkel tudtam kezdeni, miközben a jo alkatunak született fiuk csak es kizarolag csinos, fiatal, vekony lanyokkal voltak.


En meg nem vagyok ilyen ugyhogy maradt a megalkuvas. Persze az is rengeteg melo aran, mert nekem az alapveto opcio az h senkit nem érdeklek mindig ugy kellett kulon ossszeugyeskedni h legyen valami.


2017. jan. 3. 23:42
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
79%

Bírom az ilyet: vékony nőnek csak születni kell, bezzeg a férfiak mennyit dolgoznak az edzőben.

Nos, jó genetikai adottságokkal születni nagy ajándék, mindkét nem részére. És kevesen ilyen szerencsések. Én heti háromszor járok edzőbe, és keményen dolgozok, de nyilván egy hozzád hasonló ezt észre sem venné, mert mi nők nem tudunk és akarunk nagy izmokat építeni, illetve ha mi sem vagyunk jó genetikájúak, akkor bizony azért küzdünk hogy ne legyen bűntudatunk egy nyomorult kakaós csiga miatt.


De eszembe sem jutna irigyelni a vékony nőket, hogy nekik milyen könnyű hozzám képest, sem a kidolgozott macsó pasikra nem vágyom. Egyszerűen önmagamnak akarok megfelelni és a páromnak tetszeni. Szerencsére, ő nem olyan felületes mint te.


Kérdésedre válaszolva: bármilyen életkorban lehet ismerkedni, de a te problémád életkortól független. Pszichológus kéne neked, vagy valami önismereti kurzus.

2017. jan. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!