Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 fele mar nem erdemes szakitani az aktualissal? Akkor mar nagyon veszelyes keresgelni?

Figyelt kérdés

Mert egyszeruen kifut az ember az idobol?


Egesz 20as eveim alatt mindig csak kukazott nokkel tudtam kezdeni, miközben a jo alkatunak született fiuk csak es kizarolag csinos, fiatal, vekony lanyokkal voltak.


En meg nem vagyok ilyen ugyhogy maradt a megalkuvas. Persze az is rengeteg melo aran, mert nekem az alapveto opcio az h senkit nem érdeklek mindig ugy kellett kulon ossszeugyeskedni h legyen valami.


2017. jan. 3. 23:42
1 2 3
 11/21 Költőnő? ***** válasza:
77%
Nem csak a kinézeted gyerekes...
2017. jan. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
85%

Jajj, már megint te?!


Figyelj, hagyd már el a csajodat, ha ennyire undorodsz tőle, elhiszem, hogy félsz, hogy többé nem lesz senki, akivel dughatsz, és nem is alaptalan a félelmed.

A legtöbb nő sikítva menekül az ilyen tapló, tárgyiasító gyökerektől, akiknek nem nő kell, hanem szexpartner.


Mindenki gyenge fizikummal születik, elvégre az 50 centi 3,5 kiló nem olyan hű de durva.

Csak utána tesz érte, hogy ne maradjon így.


Tudod, a nők sem születnek mind hosszú combú, bögyös szirénnek, de azt simán elvárod, hogy a nőd nézzen ki tökéletesen, amíg te cserébe annyit teszel, hogy .... mit is? Mert az nem derült ki, csak annyi, hogy igencsak csenevész a fizikumod, belső értékeid annyira nincsenek, hogy az már fáj, viszont az elvárásaid az egekben.


Egyébként én már hetek óta a csajodnak szurkolok, hogy jöjjön össze valami pasival, aki végre megdugja rendesen, és téged kivágjon, mint a hasmenéses macskát, és akkor véget ér ez a szappanopera, hogy merj-e szaktani.

Ja, azt kifelejtettem, hogy egy gyáva, kapcsolatfüggő nyomoronc vagy, bocsi.

Ezzel nem arra célzok, hogy hamar lesz más, hanem hogy ennyit se érdemelsz, amid most van.


Add már meg a csaj fb elérhetőségét, hadd beszélgessek már vele kicsit, szegényre biztos ráfér egy pár baráti szó!

2017. jan. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Nahát, én nem tudtam, hogy a nőknek külön DOLGOZNI kell azért, hogy legyen mellük...


Nagyon sok nőnek a vékony alkat adottság, fiatal korukban nem nagyon tudnak elhizni.


Pasiként meg szintén van nagyon sok pasi, aki magasnak születik és olyan jó férfias csontvázzal, széles vállakkal és sorolhatnám.


egyébként meg mikor nem volt nőm, akkor az volt a szlogen, hogy sosem lesz senkim. ÉS KÉSZ.


Ennek tükrében, akkor mégis miért kéne foglalkozzak azzal, hogy most ki milyennek gondolja el a jövömet? Mikor már igy is tulteljesitettem minden várakozást.

2017. jan. 4. 10:09
 14/21 anonim ***** válasza:
88%

Nem azért dolgoznak a nők, hogy LEGYEN mellük, hanem azért, hogy olyan legyen, amilyennek te azt elképzeled. Viszont ahhoz is adottság kell, hogy valakinek szép, formás melle legyen és ne lógjon.


Egyetértek abban, hogy ha ilyen véleménnyel vagy a mostani barátnődről (kukázott... ha ezt hallaná, már kivágott volna téged), akkor jobb, ha minél hamarabb szakítasz vele. Legalább megadod neki a lehetőséget, hogy olyan párja legyen, aki nem elviseli, hanem valóban szereti.

2017. jan. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

jaj nem kell a duma...nekem bőven jó olyan nő is, aki csak simán nem ronda.


legtöbb nő nem is csinál semmit. Kondiban is csak felveszik a testhezálló ruháikat és azt hiszik, hogy sportosak...


nagyon nagyon kevés nő van, aki tényleg sportos lesz a konditól. Ellenben kigyurt fiuból sok van egy konditeremben.


Pedig sokkal több munka az, mint vékony csajnak SZÜLETNI.

2017. jan. 4. 10:32
 16/21 anonim ***** válasza:
85%
Látom, leragadtál a születés témánál. Pedig sok idő eltelik, amíg valaki felnő és teljesen kifejlődik. Nézz szét a környezetedben és ne úgy lásd a dolgokat, mint egy ló.
2017. jan. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
85%

Akkor leszek az aki válaszol is a kérdésedre :

De, érdemes szakítani, és tedd is meg.!

Nem, keresgélni nem veszélyes.

2017. jan. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Akkor leszek az aki válaszol is a kérdésedre :

De, érdemes szakítani, és tedd is meg.!

Nem, keresgélni nem veszélyes.


MÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ?

2017. jan. 4. 11:48
 19/21 anonim ***** válasza:
51%

nagyon nagyon kevés nő van, aki tényleg sportos lesz a konditól. Ellenben kigyurt fiuból sok van egy konditeremben.


Na látod, pont ezért van az, hogy a lapos hasú, jó mellű csajokat valami izomtibi kúrogatja, te pedig jobban jársz, ha beéred a csajoddal, és gyorsan elveszed feleségül, mielőtt szegény megvilágosodik, hogy mekkora gyökér vagy, és kivág mint a macskát.

2017. jan. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
70%

A kérdező kommentje:


Akkor leszek az aki válaszol is a kérdésedre :

De, érdemes szakítani, és tedd is meg.!

Nem, keresgélni nem veszélyes.


MÉÉÉÉÉÉ?


Azért mert nálad ez egykérdőszó....

2017. jan. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!