Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek az emberi frusztrá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az emberi frusztrációra/gyűlöletre/mindennapi erőszakra mekkora hatással van a férfiak társkeresési/szerelmi kudarca?

Figyelt kérdés
Most böngészem néhány ismerősöm ismerősének és egy egyetemi csoport tagjainak fb profilját és már sorozatban látok egymás után szép csajokat. Természetesen a jóképű pasijukat is szemügyre veszem, akik mindegyik képen kicsattanó vigyorral pózolnak. És aztán belegondolok, hogy vannak olyan pasik, akiknek még az a pici boldogság sem adatik meg, hogy az ilyen kaliberű álomcsajok egyáltalán rájuk nézzenek, nemhogy velük járjanak. És most hirtelen belegondolok, hogy az emberek közötti ilyen mértékű egyenlőtlenség/különbség mégis mekkora mértékben járulhat hozzá ahhoz, hogy egy sikertelen pasi frusztrált legyen, agresszívvá váljon, elveszítse az önkontrollját és ez ne adj Isten egy nemi erőszakhoz vezessen, mert annyira elborult az elméje a boldogtalanságtól és párkapcsolati sikertelenségtől. És kövezzetek meg, de most a migránsokat hoznám fel példának. Most gondoljatok bele. Eljönnek több ezer kilométerről, olyan helyről, ahol a nők fekete takaróban szellemként járkálnak és eljönnek ide Európába a gyönyörű, formás cicijű, kerek popsijú, csinos alkatú álomszép nőkkel hemzsegő kontinensre és az amúgy is heves vérmérsékletű keleti emberek egyszerűen nem tudnak önkontrollt tanúsítani. Látják ezt a sok szép gyönyörű nő miközben tudják, hogy egy kormostalpú keletiként szinte semmi esélyük náluk. És előjön belőlük az ösztönlény és meg is történik az olyan incidens, mint az egy évvel ezelőtti kölni nemi erőszakhullám. A kevésbé előnyös külsejű európai férfi sorstársaik már megtanulták magukat kontrollálni, ha meglátnak egy csinos női társaságot, mert azért csak itt élnek, jogállamban, de belőlük meg az erőszak, az elfojtott frusztráció tör ki időnként. Szerintem a szerelem hiánya/a szexuális éhség a legnagyobb oka a mindennapi erőszakért, agresszióért és összességében az általános veszélyért. Talán még rosszabb, mint a gazdasági egyenlőtlenség, mert abban az esetben a csóró sokszor felismeri, hogy hibázott és a saját életére/boldogulására koncentrál, de a külsőd az egy veleszületett tulajdonság és ha nem tudod elfogadni, hogy nem lehet szép csajod és nem tudsz önkontrollt tanúsítani, akkor idővel nagyon bekattanhatsz. Nem tudom ti mit gondoltok erről az egyébként nagyon összetett szociológiai problémáról.

2017. jan. 5. 17:25
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
0%

"A kérdező normálisan leírta, hogy a nők hibája, ha a férfiak nem tudnak uralkodni magukon, még véletlenül se kelljen a férfiaknak felelősséget vállalniuk. Legyen minden szépen a nők hibája."


Hát nem tudom, szerintem ilyet pont nem írt. Ha te ezt olvasod ki belőle, az a te problémád. Nekem egy nagyon elméleti problémának tűnik, amivel még csak egyet sem értek... de az lejön belőle, hogy a kérdező nem hülye, sőt. Csak jobb dolgokra kéne használnia az intelligenciáját.

2017. jan. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
14%
#29: nekem ebből csak a sírás meg a sok piperecucc ami hosszú távon idegesítene. A rövid haj pl. pont bejön. A többivel nincs gond szerintem. :)
2017. jan. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
72%

Na mi van, már elég az is, ha igényes? A kérdésben még ezt írtad:

"És aztán belegondolok, hogy vannak olyan pasik, akiknek még az a pici boldogság sem adatik meg, hogy az ilyen kaliberű álomcsajok egyáltalán rájuk nézzenek, nemhogy velük járjanak. És most hirtelen belegondolok, hogy az emberek közötti ilyen mértékű egyenlőtlenség/különbség mégis mekkora mértékben járulhat hozzá ahhoz, hogy egy sikertelen pasi frusztrált legyen, agresszívvá váljon, elveszítse az önkontrollját és ez ne adj Isten egy nemi erőszakhoz vezessen, mert annyira elborult az elméje a boldogtalanságtól és párkapcsolati sikertelenségtől."

És persze, a nőkek akkora elvárás a 175+ os magasság, hogy minden ez alatti férfi magányos. Áhh, nem általánosítassz egyáltalán :D

Nyilván van nő, akinek fontos a magasság. A férfiak meg a testalkat terén kevésbé elnézőek 10-ből 8 vékony lányt keres az ilyen oldalakon. Ebből nem vonnék le semmilyen következtetést, mert a világban azt látom, hogy a legtöbb túlsúlyos nő is párkapcsolatban él. Egyszerűen ha már arra kényszerül az ember, hogy ilyen oldalon keressen párt, beírja a kb ideálját. Ez nem zárja ki, hogy pl ha élőben ismerkedik, ne adjon esélyt egy alacsonyabb fiúnak, mert jó a szövege mondjuk. Vagy egy férfi ugyanígy egy teltebb lánynak (mert legalább nagyok a mellei... csak viccelek, ugye sose lennétek ilyen felszínesek? :D)

2017. jan. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
73%

"nekem ebből csak a sírás meg a sok piperecucc ami hosszú távon idegesítene"


Miért? A pszichológusom szerint jobb, ha kiadom, mintha elfojtom, az én krémeim meg idegesítenének téged? Biztos jobban néznék ki cafatokban hámló bőrrel.


Ez is olyan "beszabályozás". Mit zavar téged a másik krémje?

2017. jan. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
88%

vicces, hogy egyetlen egy dolgon, a magasságon megy a hiszti állandóan. van benne valami, hogy azért nem mindegy hogy törpe vagy-e vagy sem, de azért nem kell túlozni. a legtöbb lánynak elég ha a fiú csak nála magasabb. ezzel meg nem tudsz mit kezdeni, akármennyire csapkodod a feneked a földhöz. próbálkozz nálad alacsonyabb lánynál és majd az egyik elmegy veled.

előnytelen arca lánynak is lehet.

az ilyen meséket meg csak te veszed be, hogy férfiaknak csak az számít kb, hogy a nő tisztálkodjon.

2017. jan. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes gondolatokat vet fel a kérdés, talán holnap írok ide némi kifejtést, viszont nekem eléggé hiteltelenné váltál, hogy a leírásban kismilliószor kihangsúlyoztad, hogy szép nő, álomnő, dekoratív nő, azután pedig azt fájlalod, hogy a csúnya, testileg nem jó adottságokkal megáldott férfiaknak miért nem magától értetődő, hogy járna egy ilyen nő. Kérdem én, hogy a te kérdésedben hol szerepel a csúnya, testileg nem jó adottságú nő, mint áhítatod tárgya? Szerencsésebb lett volna, ha a női nem megemlítésénél inkább nem hangsúlyozod ki eléggé, hogy valójában egy álomszép, habtestű, feszes sellőről álmodozol.
2017. jan. 6. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
3%

"elég ha a fiú csak nála magasabb. ezzel meg nem tudsz mit kezdeni, akármennyire csapkodod a feneked a földhöz. próbálkozz nálad alacsonyabb lánynál és majd az egyik elmegy veled. "

Nem igaz. A 150 centis lányok sem állnak szóba 175-180 cm alatti férfival.

2017. jan. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
Igen és az összes alacsony férfi egyedül hal meg... csak tudnám hogy akkor hogy öröklődik ez a "hibás" gén... De a lényeg hogy téged csak azért nem szeretnek a nők mert alacsony vagy.
2017. jan. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!