Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit gondolnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok egy olyan nőről, aki a BME-re jár egyetemre? Ez pozitívum, negatívum, stb?

Figyelt kérdés

2017. jan. 7. 16:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
10%
Önmagában az hogy BME-re jár attól függően befolyásolna, hogy azon belül melyik szakra. Nekem az vonzó, ha valakinek nőies foglalkozása van. Építészmérnök jobban vonzó mint egy villamosmérnök. Ha ismerem az illető nőt az más, nekem volt villamosmérnök barátnőm, ma is az egyik legvonzóbb nő akit ismerek, és ismertem két informatikus nőt is akik 10/10-esek voltak. Az egyik inkább 11/10 külsőre, de ő belső tulajdonságokban nagyon nem volt vonzó. De utóbbi sem azért, mert férfias, ellenkezőleg, túlságosan is plázacica viselkedése volt.
2017. jan. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
73%

Nekem mondjuk egy ismerkedés legelején abszolút pozitívum, főleg ha el is végezte..


Azonban az ismerkedés további szakaszában már sokkal jobban számít az, hogy milyen a személyisége, mennyire passzol hozzám stb.


Ha meg nem akarok vele mélyebb kapcsolatot kialakítani, akkor teszek rá h hol járt suliba..

2017. jan. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Én 5 éve járok BME-re, és amilyen véleményem alakult ki az egyetemről, abból inkább semmit nem szűrnék le abból, hogy odajár vagy nem. Mondjuk azon felül, hogy egy érettségit elvégez egy lány afölött már teljesen hidegen hagy, hogy mit ért el, mert nem azt tartom szem előtt.

25F

2017. jan. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen szak.

Nagyrészt jó tapasztalataim voltak BMEs lányokkal, de azt tudom, hogy hosszú náluk a sor, nem érdemes számot tépni.

2017. jan. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Önmagában semmit, de ez a kérdés az alatta olvasható kulcsszavakkal sokkal beszédesebb. Szóba sem állnék veled.
2017. jan. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
93%
Én is oda jártam 4 évig. Takarítani. És?
2017. jan. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát a BME még nem garancia semmire. Ismerek aranyos, értelmes és nagyon szép lányokat az egyetemről. De van olyan is aki nem egy IQ harcos mégis ott van és csinálja. Szóval nem igazán lehet bármit mondani róluk egységesen, ne várdd, hogy általánosítson bárki.
2017. dec. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!