Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőket zavarja, ha a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket zavarja, ha a férfi csendesebb és zárkózottabb, mint az átlag?

Figyelt kérdés

Csendes, idő kell neki, hogy megnyíljon a másiknak és nem beszél állandóan. Ennek ellenére talpraesett és kedves. Szereti kifejezni az érzéseit, gyengéd. Nyitott a kulturált szórakozásra, utazásra.

Ez elutasító tényező lenne?


Nyilván rólam van szó, nem mintha nem lennék tisztában önmagammal, csak érdekelnének a vélemények. Én a körülöttem lévőktől annyit látok, hogy többségben a nagyobb szájú, kissé tapintatlan férfiaknak van tartós kapcsolatuk. Nekem is volt, de néhány hónapnál nem tartott tovább.


(Tisztáznám, hogy nem ismerkedni szeretnék.)



2017. jan. 8. 17:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
26%
Ha introvertált vagy az baj. Ha ilyen macsakjancsi vagy az gáz.
2017. jan. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Chopen ***** válasza:
60%
Az ilyet nem szeretik, elvárják, hogy szórakoztasd őket.
2017. jan. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Elsősorban nők véleményét várom. Nem az ilyen okostojásokét. Köszi. :)
2017. jan. 8. 18:03
 4/19 Chopen ***** válasza:
42%
Akkor írd ki legközelebb köszi. :)
2017. jan. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
Nálam egyáltalán nem hátrány vagy kizáró ok mivel jómagam is hasonló vagyok :)
2017. jan. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

Nálam lényeges, hogy tudjak egy férfival órákon át beszélgetni, miután kiderült, hogy hasonló a gondolkodásunk. A zárkózottságról én úgy gondolkodom, hogy feleslegesen nem beszél az ember, csak akkor, ha látja hogy van közös téma vagy egyező hullámhossz. Ha ez megvan, bárki képes megnyílni, én is ilyen vagyok. Embere válogatja, kinek van türelme ahhoz, hogy megfejtse a másikat. Nekem kifejezetten felkelti az érdeklődésemet a titokzatos, nehezen megfejthető férfi.

23/n

2017. jan. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Én is így vagyok ezzel. Csakhogy nálam volt, aki azért utasított el, mert én nem beszéltem annyit, mint ő, ami valljuk be elég hülye indok. Nem rosszindulatból, de általánosságban a férfiak kevesebbet beszélnek mint a nők. Pedig minden meg volt, egy hullámhosszon voltunk. Az elveink és az életfelfogásunk is egyezett.
2017. jan. 8. 18:22
 8/19 anonim ***** válasza:

6. vagyok.

Ez a visszautasítás milyen szituációban volt? Randihelyzet, kuka voltál? Azt írod, közös gondolkodás és életfelfogás, akkor már behatóbban ismertétek egymást. Egyik napról a másikra úgy döntött, hogy túl csendes vagy neki? Egyébként igen, ez alapból így van, hogy a férfiak kevesebbet beszélnek. Aki túl sokat beszél, nekem mindig gyanús, akár nő, akár férfi. Van valami furcsa abban, ha valaki nagyon szereti hallatni a hangját (számomra.) Van, akinek a zárkózottság a gyanús, van, akinek az ellenkezője.

2017. jan. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Ez ismerkedési fázisban volt, első randi, de így visszanézve nem volt túl sok jelentősége és a nő sem vonzott igazán. Inkább tanultam a dologból. Nem voltam kuka, jól elbeszélgettünk először chaten, majd kétszer találkoztunk élőben. Ez és a kémia hiánya volt az ok az ő részéről, talán túl sokat is beszéltünk neten, ami nem feltétlenül szerencsés. :) De mint mondtam idő kell, hogy megnyíljak valakinek, nem beszéltünk még komolyabb témákról, csak ismerkedtünk. Ennek már van 2 éve.


Persze ez is személyfüggő kinek milyen férfi jön be.

2017. jan. 8. 18:53
 10/19 anonim ***** válasza:

Igen, a neten ismerkedésnek is megvannak a hátrányai. Amikor élőben először találkoztok, összeomolhat a kép, amit előtte felépítettél az emberről, mert a valóságot nem lehet kedvedre kiszínezni.

A kémia hiánya viszont nyomós ok, ebben mindig van valami. Ha lett volna kémia, türelmesebb lett volna veled.

2017. jan. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!