Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn beszélgetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn beszélgetek egy lánnyal, de szinte csak én kérdezek. Az nagyon gáz, ha megírom neki, hogy szimpi, de ez az ismerkedés eléggé nyögvenyelős?

Figyelt kérdés
Vagy ez nagy bunkóság lenne.
2017. jan. 9. 20:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
17%
Sajnos a legtöbb nő ilyen, egy napig érdekled őket valamelyest, aztán úgyis jön egy "érdekesebb" fickó. Azt várják, hogy udvari bolondként szórakoztasd őket, te próbálod fenntartani a kommunikációt, az irántad való érdeklődést, komolytalanok az ilyen nők. Ha igazán érdekelnéd, akkor ő is keresne téged, és kommunikatív lenne. Lehet, hogy neki is csak eddig voltál "érdekes", várj még egy-két napot, hogy hogyan alakul a beszélgetésetek, ő is keres-e téged, de szerintem túl sok reményt ne fűzz hozzá. De persze ha számon kérnéd tőle, akkor megint te lennél a szemétláda, hogy miért is kellene mindig veled foglalkoznia, van más dolga is stb., szóval jönnének a kifogások, hogy ő miért viselkedik így.
2017. jan. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondj neki semmi bántót, lehet, hogy csalódott vagy csak kissé mimóza lélek. Igen, hívd el randira és ajánlj fel 2 időpontot is, hogy tudjon választani, melyik jó neki. Ha semelyik, de érdekled, akkor ő fog felajánlani egy 3. időpontot, ami mindkettőtöknek jó. Utána már okosab leszel, adj egy esélyt talira.
2017. jan. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

12. Köszönöm, Te fogalmaztad meg a legjobban. Úgy lesz. Kérdezgetem hogy van e tetkója: nincs, sminkeli magát: igen, és kérdezte ennyire számít a külső? mondom neki számít, de jobban érdekel a személyiséged.


Azt hittem itt el is vágtam a szálakat. Aztán kérdezem milyen az ideális randi számára: azt is leírta. Sőt, írt hogy még a csók is belefér a végén.


Na várjál csak kislány, olyan randira hívlak majd, hogy el fogsz olvadni! :)

2017. jan. 9. 21:43
 14/21 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő is olyan, mint én, hogy túl sok neki minden nap beszélni, illetve nem tud minden nap egyformán kommunikatív lenni. Ma hétfő van, munkanap, tegnap vasárnap volt, hétvége.
2017. jan. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
ebbe van igazság. Én minen nap tudok mindenről beszélni. :) Jó, én ilyen vagyok, nem vagyunk egyformák, szerencsére.
2017. jan. 9. 21:51
 16/21 anonim ***** válasza:

Nekem viszont fárasztó, ha valaki minden nap beszélgetni akar velem. Az kicsit olyan, mint hogyha rám akarna akaszkodni, én meg másokkal is szeretnék kommunikálni, de ha éppen ki vagyok merülve, akkor olyanom is van, hogy senkivel nem akarok beszélgetni, hanem csak leülök filmeket nézni, olvasni, vagy beiktatok egy kis extra alvást. :-)

De a napokban pl. elmatekozgattam itt valakivel, kicsit felfrissítettem én is a régi tudást, jólesett. :-)

2017. jan. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Szóval arra akartam kilyukadni, hogy alig ismered, egy napja beszélgettek, ennyiből ne ítélkezz. :-)
2017. jan. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Ma nem fogok neki írni, kertem töle egy elerhetoseget, email vagy barmi, mert nem sürun jarok az oldalra. Nem elem bele magam, majd reagal valamit. Zaklatni nem all szandekomba, csak szeretnem idovel jobban megismerni.
2017. jan. 10. 09:09
 19/21 anonim válasza:
Na miújság?:)
2017. jan. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Semmi. Ennyi. Nem irt , en se neki. Sajna. Pedig szimpi volt, csak lehet en nem voltam neki.. megesik
2017. jan. 18. 19:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!