Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Halott úgy az egész ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halott úgy az egész ismerkedés így?

Figyelt kérdés
Én egy csendesebb, visszahúzódóbb, nyugodtabb típusú lány vagyok. Jobban szeretem inkább a nyugisabb helyeket. Társkeresőn megismerkedtem egy fiúval, jól elbeszélgettünk, majd Facebook profilt cseréltünk. Viszont a fiúnak olyan képei vannak fent, amin bulizik, a haverjaival van, egy pár képen alkohollal van lefényképezve. Van olyan kép is amin csajokkal van lefényképezve, az egyiken még meg is puszilja. De egyedülállónak van beírva. Gyakran leráz azzal beszélgetés közben hogy a haverjaival megy találkozni. De volt már olyan is hogy meg se írta hogy kilép, én meg vártam a válaszát, erre 20 perc múlva írja, hogy csak a haverjával beszélt. De amikor én egyből nem írtam neki, azt megjegyezte, hogy biztos dolgom van, és nem érek rá. Mindketten 20 évesek vagyunk.
2017. jan. 10. 17:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván vannak közvetlenebb, illetve visszahúzódóbb emberek, meg olyanok is, akik mondjuk visszahúzódóbbak, de egyesekkel oldottabbak. Én "zárkózottabb" típusú férfiember vagyok, a fb-omon sincs semmi olyasmi, ami ivásról, bulizásról szólna (inni max. egy-egy sört időnként, bulizni meg nem szoktam), és nem is mutogatom magam hülye képeken. Viszont tudnék említeni olyan lányt, akit át tudnék ölelni, mert vagyunk ennyire közvetlen és jó viszonyban, az már más kérdés, hogy még ha le is fényképezne így valaki, akkor sem tenném ki, mert ez az én privát dolgom. De az átölelés, puszi még nem jelenti azt, hogy két ember között több van, a "laza" és "népszerű" emberkéknél meg kb. ez a norma. Viszont a te esetedben az a lényeg, hogy mennyire érzed mindezt tolerálhatónak. Ha szerinted nem illetek össze, vagy olyasmit csinál a srác, amiből azt érzed, hogy nem tisztel, gyanúsítgat, számon kér, beszól, akkor nem kötelező folytatnod vele az ismerkedést. Ha neked nem jön be az ivás, a bulizás, akkor valószínűleg a későbbiekben is lennének ebből problémák (pl. ő menne bulizni, te nem, és féltékenykednél, hogy éppen mit csinál). Neked kell átgondolnod, hogy mennyire tudnátok kompromisszumot kötni, mennyit tolerálnál benne.
2017. jan. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, de egy fiúval aki nem a párom, én nem tudnék úgy ölelkezni, mint ha az lenne. Ráadásul az egyik képen még 2 pasival paszil meg egy lányt.
2017. jan. 10. 18:44
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez alapjaiban halott kapcsoalt lenne. Nagyon mások vagytok. Keress egy nyugisabb, szolidabb férfit. FÉRFIT!
2017. jan. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!