Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ki mit gondol az ilyen kigyúrt, kopasz, fekete luxuskocsikkal pózoló budai villákban lakó "vállalkozó rétegről", akik fenn vannak a társkeresőkön, és mondhatni egy külön kasztot képviselnek?

Figyelt kérdés

Majdnem olyanok, mint a plázacirkálók, ha átlagos nő vagy, némelyik még meg is sértődik, minek írtál neki, vagy egyszerűen nem is válaszol vissza.

Kirakják a jobbnál jobb képeiket, ahol nyaralnak, meg VIP részlegesen isznak a haverokkal, és ezektől a képektől várják, hogy írjon nekik valami normális lány?

Vagy írnak ezeknek egyáltalán?



2017. jan. 10. 21:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
24%

Most komolyan azt vártad, hogy itt fognak nyálazni a csajok, hogy húúúúú, hát már a gondolattól orgazmusom lesz, hogy milliomos pasi tolja a toromra a 20 centis kékerest? Vagy milyen válaszokban reménykedtél?

Igen, ilyen helyekre baromi sok nő mászkál, akik azért mennek el egy buliba, hogy felszedjenek valami egybenyakú bunkót, akinek van pénze, és nem érdekli őket, hogy miből.


Még szerencse, hogy rengeteg olyan nő van, akiknek nem ez az életcélja: hát ők nem járnak el ilyen helyekre, és ők nem regisztrálnak társkeresőre.


Mondjuk társkeresőn régen voltam fent, gondoltam egy próbát megér. Az még akkor volt, mikor nem volt ennyire elfajulva a történet.

Előfordult, hogy ilyen audis, kopasz, medencénél pózolós gyökér írt rám, én meg szépen letiltottam. Pont úgy, ahogy nagyon sok normális pasi meg élből elutasítja a pénzéhes plázacicákat, akármilyen hihetetlen is egyesek számára.

Nem egymást keressük. Ennyi.

Ha az lenne az életcélom, hogy kitartott gengszterri.banc legyek, akinek kitölti az életét a szoli és a műkörmös, akkor biztos hogy direkt az ilyenekre hajtanék, de szerencsére én agyat is örököltem a szüleimtől, nem csak mellállományt, és ennél sokkal többre vagyok hivatott. :D


Elárulom: ők se a normális lányokra várnak, hanem az ilyen VIP szilikon-ribizlikre, akik egy pár cipőért meg egy koktélért eldobják magukat, és nem kell erőlködni udvarlással.

2017. jan. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Költőnő? ***** válasza:

Sztem minden ilyen rétegnek megvan a saját külön kis világa, amibe más világból, "kasztból" való ember ritkán keveredik át... mki más közegben érzi jól magát. Pl tételezzük fel, hogy az illető mondjuk vonzó a számomra és a látszattal ellentétben még olyan belső tulajdonságai, értékei is vannak, ami megfog benne. Tételezzük fel, hogy ő is felfigyel rám vhol, vhogy. Én nem gondolnám, hogy túl sokáig működőképes lenne, mert az a kaszt, az a stílus, az az élet nem az én világom.

Én egyszerű ember vagyok, nincs gucci táskám és a pezsgőnél jobban szeretem a sört, a kaviárt és a kokót pedig utálom.

2017. jan. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nagy ivben f.sok rájuk nem ezt a tipust keresem.

Ha meg valaki nem valaszol "veszem a lapot" es nem onerzeteskedem hetekig mert vagyok annyira onzo hogy magamat jobb szeretem mint azt aki tojik ram.

2017. jan. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

Csajok és az igazság kimondása.

Mindig is két különböző dolog volt.

2017. jún. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!