Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak,25 felett! Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak,25 felett! Milyen külső, illetve belső tulajdonság miatt tennétek C vágányra egy lányt?

Figyelt kérdés
2017. jan. 13. 22:22
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
#18 Én többek között az olyan válaszok miatt járok fel ide mint amilyen a #11-es XD
2017. jan. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
5%

Külső: Ha nem jön be és egyáltalán nem érzem azt, hogy látok rajta valamit, ami megfogna. De pl. a méteres hónaljkutya vagy a fürdésmegvonás eléggé taszító.

Belső: Ha nem érzem azt, hogy passzolunk. Nekem a legkiábrándítóbb, ha valaki buta. A nagyképűséget, hisztit és hasonló dolgokat sem szeretem.


És igen: Én is dobnék olyan lányt, aki kiköpi! :D Lehet itt pár frigid, 1 bites agyú kislánynak jönni azzal, hogy ez parasztság, de nem az. Ha nem stimmel egy kapcsolatban a szex, akkor az halálra van ítélve. Ezt nem mi, gyk-s parasztok mondjuk, hanem a tények, amit már oly sokszor felmértek a kutatók.

2017. jan. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
93%
Akik ennyire elvàrjàk, hogy a csaj lenyelje a cuccot, nyelte màr le a sajàt spermàjàt, hogy mégis milyen ? Ha nem, akkor a nőktől nincs semmi jogotok elvàrni.
2017. jan. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Én csak a 9 és 3/4. vágányra teszem fel a lányokat.
2017. jan. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
25%

#23: Bemásolnád azt a jogszabályt, amely szerint nincs jogom elvárni az ÁLTALAM választott nőtől egy kapcsolatban valamit? Vagy veszed a fáradtságot és felnősz abból az irreális és béna netes érvelésből, hogy jogra hivatkoztok, mindenféle jogalap nélkül?

És miért csak akkor lehet "jogom" ehhez az elváráshoz, ha már nyeltem le spermát? Ha női nedvet nyeltem le, akkor az már smafu? :D

Amúgy nyeltem már le spermát. Most akkor, megkapom a zöld kezet vagy mi?

Gyk-ra tényleg ennyi szánalmas és élettelen, frusztrált ember jön fel? És komolyan az ilyen emberek próbálnak bármiféle tanácsot adni párkapcsolatban? Az értelmi képességeitek még olyan szintre sem jutottak el, hogyha a válaszolók EGYÉNI VÉLEMÉNYÉT kérdezi a kérdező, akkor az csak hasznos lehet. Nem... Szimplán csak retardált kisgyerekként nyomkodjátok a pirosat, mert eddig terjednek a képességeitek.

Szánalmas.

2017. jan. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
25. Ès heteroszexuàlisnak érzed magad így, hogy g..cit nyelsz? Nekem 8. Csak ne csodàlkozz azon, ha így nen sokan akarnak majd tőled kapcsolatot. Tudod a sperma nem lenyelésre való. Ha te bekajàlod minden nap, a te dolgod, de elvàrni màstól, irreàlis. Kb ennyi. Plusz a női nedv mennyisége nem sok, ahhoz képest ami egy férfiból kijön. Valamint nyalni sem kötelező.
2017. jan. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Èn meg azt tartom szànalmasnak aki ilyesmi miatt dob egy egyébként teljesen normàlis nőt . És még a pasik sirànkoznak itt, hogy nem talàlnak nőt. Talàn ha nem dobnàtok mindenféle szirszarért akkor lenne csajotok.
2017. jan. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Szánalmas gusztustalan népség.
2017. jan. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

#26-27: Igen, heteroszexuálisnak érzem magam. Elárulom neked, hogy egy felmérés szerint, a férfiak 78%-a megkóstolta már a saját spermáját. Most akkor szerinted a férfiak 78%-a nem heteró?

Nem csodálkoznék azon, ha nem akarnának tőlem sokan kapcsolatot. Bár kérdés, hogy mit értsz sok alatt... Nem akart még velem járni egyszerre sosem 100 csaj. Az számít soknak? Vagy hány?

A sperma nem lenyelésre való? Ezt hol és ki mondta? Ilyen logikával, a száj nem arra való, hogy egymás nyakára adjunk vele csókot. Mégis megtesszük. A szexualitás nem annyiból áll, hogy mindent arra használunk, amire az evolúció szerint való.

A női nedv mennyisége nem sok ahhoz képest, amennyi egy férfiből kijön? Ezt mégis, mire alapozod? Volt olyan barátnőm, akinél szex közben konkrétan folyt. A többségnek közben is végig rengeteg nedve volt. Ezzel ellentétben, a férfinak van egy kicsike előváladék és a végén egy adag.

Mit tartasz szánalmasnak abban, hogy ÉN mit csinálok egy párkapcsolatban, ami RÁM és a MÁSIK FÉLRE tartozik? Oké, hogy te nem szereted lenyelni vagy ilyesmi... És? Ettől lesz szánalmas az, hogy itt gyerekesen próbálják páran másokra erőltetni a saját igényeiket? És ha valakinek más az igénye, akkor az szánalmas? Komolyan, mint oviban...

A teljesen normális nő mit takar? Ha egy nő teljesen normális, akkor azzal járnom kell vagy mi? A te értékrended szerint kell dobnom vagy megtartanom a nőket? Ilyen logikával mered mondani bárki másra, hogy szánalmas? :D Na, ne...

"És még a pasik sirànkoznak itt, hogy nem talàlnak nőt. Talàn ha nem dobnàtok mindenféle szirszarért akkor lenne csajotok."

Ez meg szimplán a legprimitívebb gyk-s női szint.

1, Én sosem sírtam itt, hogy nem találok nőt.

2, Akik itt sírnak, hogy nem találnak nőt, sosem írnak olyat, mint én.

Akkor meg mi alapján általánosítod ezt a dolgot az itteni pasikra?


Azt a jogszabályt még mindig várom, amire hivatkoztál. Tudod, hogy legalább minimálisan megőrizd a hitelességed, ha már össze-vissza beszélsz. Látom, az általad emlegetett jog bemásolása helyett, újra csak a piros kéz nyomkodása ment...

2017. jan. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!