Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, akinek hosszú évekig csak a fájdalom jutott a társkeresésből, de utána egyszer csak beütött a boldogság? Van még remény?

Figyelt kérdés
Mondjuk olyan 10-15 évig csak a visszautasítás és a csalódás jutott, de aztán ez hirtelen megváltozott.
2017. jan. 14. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Szokták mondani a remény hal meg utoljára...


:)


Viccet félre téve, engem is akkor talált meg a boldogság, amikor a legkevésbé számítottam rá... és amikor már felhagytam a társkereséssel!


31N

2017. jan. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt.
2017. jan. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, amikor abbahagytam, sz@tam rá magasról és foglalkoztam olyannal miben legalább kis sikerem is akad. Bár azóta sincs senkim, de rájöttem, hogy jól elvagyok egyedül.
2017. jan. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem kb 1 év volt társkeresőn, amíg nem jött be senkivel. nagyon kész voltam már, szinte belebolondultam.

Azután ott ismertem meg az eddigi legkomolyabb barátnőmet: 2.5 év együtt, ebből 1 évet együtt is éltünk. de elrontottam, hagytam hogy kiszeressen belőlem, és most egyedül maradtam, új város, semmi haver stb.

Bánom mint az állat, mardosom magam, kikészültem, mindennek pár hete. Fogalmam sincs mihez kezdek.

Visszamentem társkeresőre, de szinte esélytelen...látva hogy milyen arcok vannak fenn, mennyi pénzel meg stb..én meg csak a kis átlagos éltemmel mi a fenét is akarok?!

Befejeztem az önsajnáltatást.

Lehet remény, az mindig lehet, és inkább keresd, nyiss ahol tudsz, mintsem bezárkózol a szobába, mert abból egészbiztos hogy nem lesz semmi.

26/F

2017. jan. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jelen :)

Bár azért nem volt 10 èv, de sok.

2017. jan. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!