Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban ilyen nehéz lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ilyen nehéz lenne nőknek is a társkeresőkön?

Figyelt kérdés

Csomó nő ismerősöm panaszkodik hogy társkeresőn lehetetlenség ismerkedni.

Igaz hogy napi 50 levelet kapnak de 80 százalékban csak szexet akarnak. A maradék meg vagy nagyon buta vagy lelki sérült.


Mesélték hogy sokszor adtak esélyt olyannak aki elsőre nem jött be nekik, csúnyácska vagy kövér volt hogy hátha de ők is ugyanúgy kiderült hogy csak szexet akar vagy valami lelki sérült volt. Beteges lelki világa volt. Nagyon leadták az igényeket de még így sem..


Ennyire rosszak -ezek a társkeresők?


2017. jan. 16. 07:46
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
35%
*képen, nem képet.
2017. jan. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
27%
"Ennyierővel bankból lehetne pár milla kölcsönt felvenni és kiépiteni egy olyan életminőséget ami vonzó, fejlődsz, előrébb jutsz, és vissza is tudod fizetni később" Manapság csak az lehet vonzó,ha havi több százezret vagy milliót keres az ember? Akkor jobb is ha egyedül maradok, engem a pénzem miatt ne szeressenek!
2017. jan. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
19%

Igen, ilyen nehéz. Mondjuk ezt a kérdést megfordítanám, férfi részről is?!


Nem is tudom hány nőre írtam már, valaki el se olvassa, pedig nem sablonos és nem szexuális célzatú. Jobban szeretem ha egy nőnek van több képe is feltöltve, nem ugyanabból a selfie-ből 3, hanem tényleg normális, igényes képek. Ami alapján el tudok ,,indulni" egy nyitó levélben. Vagy ha ír magáról pár sort, én azt mindig elolvasom, mert látom hogy valamennyire érdekli a dolog.


Nem vagyok ronda, vannak fennt képeim, és mégse reagálnak a leveleimre. Ez van.


Szerintem 3 típusú férfi létezik : Az abszolút bunkó, erőszakos ,,ősember", aki ért a nők nyelvén, magabiztos, céltudatos, de benne van a gyengédség, a romantika, és a tutyi-mutyi semire kellők, lelki betegek.


29f

2017. jan. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

#6, valaki írta itt, hogy csak nők válaszolhatnak ide?

Mintha a válaszodból kitűnne némi frusztráció...:D

Csak nem nyominger vagy te is?

Férjecskéd mit szól hozzá?

Én meg bírom az ilyen trampli nyanyákat, akik még tinilánynak hiszik itt magukat, és válaszolgatnak ilyen kérdésekre, hogy mi a helyzet a társkeresőkön...vagy már 40 is, fogadunk.

2017. jan. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Én azért valamit nagyon nem értek. Nagyon szeretnek a nők arról panaszkodni, hogy mennyi az elmebeteg szexmániás a társkeresőkön, és hogy mennyire ritka, aki legalább egy normális levelet ír és nem szélsőséges eset valamilyen téren.


Itt vagyok én, egy tényleg mindenki szerint tök rendes és okos srác, nincs egy olyan tulajdonságom sem, amit fel szoktak hozni kizáró okként, mégis ha írok, max megnézik a profilom, de utána semmi. Nulla.


Most akkor vagy mégsem olyan rossz a helyzetük szegény nőknek, hiszen mégiscsak megtehetik azt, hogy egy normális srácot minden további nélkül ignoráljanak, vagy valami egészen furcsa módon döntik el mindenkiről (köztük rólam is) az első pillantás alapján, hogy milyen elmebetegségben szenved és hogy miért is nem jó.


Mint amikor harsogják, hogy mekkora munkaerőhiány van, aztán csesznek egyszer is felhívni azt, aki amúgy teljesen megfelel az elvárásoknak a hirdetésben :D

Valahol valami nem stimmel.

2017. jan. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
23-as, a képéről akarsz vele beszélni a nyitólevélben?
2017. jan. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Utolsó, igen! Például, észreveszek valami számomra furcsát és megírom, vagy megkérdezem tőle. Esetleg ha van valami a háttérben, eszembe jut arról valami, ami velem is megtörtént.


De ha nincs semmi, amibe ,,kapaszkodhatnék", mit írjak? Jajj, olyan szép vagy, szivesen megismernélek? :/ Kb 100 ilyen levelet kap(hat) 1 nap alatt.

2017. jan. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 Diavolino44 ***** válasza:

#11 Nah, köszönöm szépen ment a zöld kéz! Szerintem te vagy a tokeletes példa arra, hogy milyen a női oldal a társkeresőn. Azt hiszik páran a levelek száma csak a frusztrált férfiak koholmanya, de köszönöm, hogy ezt igazoltad, 3 honap 4000 körüli level. S a tobbi szám is teljesen elfogadható 10bol egy, vagyis harom hónap alatt 400 srac volt, aki normalis. Ez azert lássuk be igy is bődületesen nagy számról beszélünk. 400bol kitunni szinte lehetetlen...

Annyit azert megjegyeznék, szerintem mindenkinek van egy szélsősége, ebből alakul ki a személyiségünk. Nem ismerek olyan embert aki a normalis átlagot képviseli, mindenkinél van valami, amit szeret es tobb időt szán ra. Szerintem kedves válaszoló, valahova besorolhato vagy lehet nem a te általad említett kategóriákba de másikba igen. Pl anyám főzés mániás, lany tesom, megrögzött kutyás, exbaratnom facebook függő, másik exem zenemániás volt. Mindenkinél van valami. ;)

2017. jan. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Elég sok terhelt van,az tény.Viszont így is 8-9 hónapokra,meg egy évre találtam párt.
2017. jan. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

28as, én találtam párt abban az időben a netről, szimpatikus volt a levele, az adatlapja és az arcvonásai is. A gondolatai és hobbijai is.


Egyébként átlag feletti nő vagyok a levélszámok alapján, az unokatesóm hasonló adottságokkal és végzettséggel(csak más hajszínnel és arcvonásokkal) fele ennyit sem kapott. Mondjuk még így is több, mint ezret, és ő is talált párt, akiben nem talált nem szimpatikus tulajdonságot az elején.

2017. jan. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!