Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 24 és 33 év közötti lányokna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Optipolar kérdése:

A 24 és 33 év közötti lányoknak/nőknek miért a rosszfiús macsó pasi kell? Miért nem jó nekik egy nyugodt habitusú, tanult, jól szituált fiatal férfi? Miért gondolják, hogy az utóbbi típus unalmas?

Figyelt kérdés
30 éves egyetemet (történelem szakot) végzett fiatal férfi vagyok. Nem járok diszkóba, nem vagyok az a mai értelemeben vett pörgős pasi. Nem vagyok unalmas ember, szeretek a természetbe járni, szeretek sportolni, szeretem a kulturális programokat. Biztos állásom van, a szakmában a kollégák elismernek, igényes vagyok magamra, mindig adok a megjelenésemre, nem vagyok sem önző, sem érzéketlen, sem lekezelő, sem bunkó az emberekkel, mégis évek óta egyedülálló vagyok.

2017. jan. 17. 13:23
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

De ki gondolja hogy unalmas ez a típus? Ha meg ilyennel akadsz össze mit foglalkozol vele? Mindenki találkozik életében olyanokkal akik unszimpatikusak azokat hagyni kell a maguk világában...

Keress hozzád HASONLÓT! Ezt tudom csak mondani.

2017. jan. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, hasonló korú vagyok, 32 éves. Egy barátom sincs, kedves férfi vagyok. Az exem (32 éves lány) elhagyott egy macsóért.
2017. jan. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

""A történelem szak 30 év? Szerencsére mérnökire jelentkeztem, az csak 3,5... :D""


Baski, ez jó poén volt :D:D

2017. jan. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
75%
Ez a kérdés tipikusan a felelősség elhárításáról szól. "Miért xy kell a nőknek, miért nem én?" Inkább általánosít, és lehúzza a nőket, véletlenül se magában keresi a hibát. Megsúgom neked, kedves kérdező, hogy ha te valóban olyan tökéletes lennél, mint amilyennek gondolod magad, akkor lenne párod. Valószínűleg nem az a probléma, hogy az okos pasikat unalmasnak gondolják a lányok. Szóval tedd fel magadnak a kérdést, hogy miért nincs párod, és ne fogd másra. 28N
2017. jan. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Egy baráti társaságot azért jó lenne találnod. Ebben nekem mondjuk nincs gondom. Van valami hobbid, érdeklődési köröd?? Ha igen, akkor keress olyan közösséget, ahol azzal foglalkoznak. Ha fent vagy facebookon, akkor ott is találhatsz olyan csoportot. Ha nincs barátnő, akkor legalább barátok legyenek, akik közé szívesen eljársz, akik mellett fel tudsz töltődni. Ez nekem is sokat szokott segíteni.
2017. jan. 20. 00:02
 26/29 anonim ***** válasza:
4%
24, ki az a hülye, aki magában keresi a hibát akkor, amikor n+1 számu diplomával nem őt választják, hanem a tetovált pénzes köbunkó menőmanót?
2017. jan. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Aki vállalja a felelősséget a saját életéért, mindig magában keresi a hibát, és nem másokra mutogat, hogy "bezzeg a szomszéd Karcsi mennyire tahó, oszt' mégis van csaja". Mások hibáztatása semmit sem old meg. Eleve a felvetés, hogy minden nő olyan, amilyennek ő gondolja. Mégis hány csaj alapján? Ez gyerekes. És gyerekes pasi nekem se kéne.
2017. jan. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
54%

ma 00:04

Képzeld, a diploma nélküli, tetovált ""kőbunkó"" barátom összehasonlíthatatlanul műveltebb, értelmesebb, kedvesebb, jólelkűbb, stb, mint a diplomás "értelmiségi" exem :D

Szerinted a papíron múlik? Láttál te már átlag egyetemistát? :D

2017. jan. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

31 éves vagyok, és sosem kellett rosszfiús macsó pasi, nem, 24 évesen sem. Ami azt illeti akkor ismertem meg, és jöttem össze a férjemmel. Nem kell általánosítani.


Addig ameddig másokban keresed a hibát magad helyett, nem sok esélyed van arra, hogy komolyabb kapcsolatod legyen, netán megtaláld életed párját, olyan nőt aki minden tekintetben a legjobb számodra. Elvégre te éled az életedet, tehát te alakítod, te keresel társat, te választasz magadnak párt. Nem a nők a hibásak azért, mert 30 évesen is egyedül vagy. Ez csak rajtad múlik!


Ízlés kérdése kinek ki tetszik, és ki nem. Meg kell találni azt akinek bejössz, tenni kell érte, akkor lesz párod. Az ismerkedés nem merül ki abban, hogy diszkóba jársz, vagy nem jársz. Lehet ismerkedni máshol is.


Amit itt leírtál, az nem sokat árul el rólad. Annyit talán, hogy számomra cseppet sznobnak tűnsz, mert fontosnak tartottad elsőként azt leírni, hogy diplomás vagy. Ez miért lényeges társkeresés szempontjából? A diploma nem egyenlő azzal, hogy valaki okos.

Illetve leírtad, hogy te hogy látod saját magadat. Ez 1 dolog, és nem jelenti azt rögtön, hogy mások is ilyennek látnak.

Az is lehet, hogy annyira előltetett az egész viselkedésed, annyira görcsös vagy, mikor ismerkedni próbálsz, hogy elriasztod a nőket, de lehet más probléma is.

Pl Ismertem diplomás férfit, aki csinosan, öltönyben, beparfümözve, szerinte menő frizurával érkezett ( ami amúgy egy merő zselé volt, fúj!), a randinkra. De mikor kinyitotta a száját és elkezdett beszélni, azt hittem ott hányom el magam, mert qurva büdös volt a szája. Szóval nem minden az, hogy adsz a megjelenésedre. Amúgy a srác fogai nem voltak rohadtak, hó fehérek voltak, szóval lehet, hogy valami betegség okozta, passzolom, de ettől még elviselhetetlen volt a szaga, el se hittem, hogy neki nem tűnt fel.


Hol és hogyan szoktál ismerkedni? Vagy semmit nem teszel, csak várod, hogy repüljön a szádba a sült galamb?

2017. febr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!