Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem lehet, hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehet, hogy a férfiak félreismerik magukat és igazából nem is annyira rendesek, normálisan, intelligensek, életrevalóak, stb. , mint amit ezen az oldalon állítanak magukról?

Figyelt kérdés
2017. jan. 17. 18:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
35%
Nyilván nehéz magunkról objektív képet kialakítani. Én inkább arra lennék kíváncsi hogy van is ennek a kérdésnek célja, értelme, vagy csak provokálod a népet?
2017. jan. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Érdekel, hogy mit gondolnak a férfiak, hogy mennyire reális az önképük.
2017. jan. 17. 18:57
 3/18 anonim ***** válasza:
40%
#2 akkor kezdj el velük beszélgetni, majd találkozz velük szemèlyesen, és rögtön minden kiderül! :)
2017. jan. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Szerintük pl a "rendes" azt jelenti, hogy "nem izmos, nem jóképű".
2017. jan. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Költőnő? ***** válasza:
96%
Természetesen ez így van, de itt ugyan egyik se fogja neked leírni. Majd jönnek helyette megint a szemét nőkkel. Szokásos.
2017. jan. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
21%

Ma rá kellett jönnöm arra, hogy egy életen át hazudtam magamnak. Megyek eret vágni magamon :(

30/f

2017. jan. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy-két privát üzenet után azt kell mondjam, nem rossz a kérdés. ;)
2017. jan. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nyilván van ilyen a férfiak és a nők között is. A kérdés sztem értelmetlen.
2017. jan. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan, mit gondoljanak a férfiak, ha itt nap mint nap azt olvassák, egyszerűen képtelenség olyan férfit találni, aki nem fogatlan alkoholista, a szülei nyakán él, egy hónapja fürdött utoljára, minimum autista és persze még sohasem dolgozott? Mit gondoljon az a férfi, aki nap mint nap azt olvassa, hogy egy árva levelet nem kapnak a nők a társkeresőkön, ami nem szexről szól? Hát nyilván nem érti, hogy ha ennyire katasztrófális a helyzet a férfiak terén, akkor őt miért ignorálják ennek ellenére, holott a leírtak alapján, neki kellene lennie a főnyereménynek minden nő számára.
2017. jan. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha rossz az önismeretem, akkor a rossz önismeretemmel nem fogok rájönni, hogy rossz az önismeretem :D Nem is tudom, hogy ezt hogy gondoltad..


Nyilván van olyan is, aki tévesen ítéli meg önmagát, én is láttam már néhányat, de van olyan is, aki meg nem. Igazából magamról tudok csak nyilatkozni teljes bizonyossággal, mert magamat ismerem, és ismernek mások is, és mindenki egyetértett abban, hogy normális és intelligens vagyok. Persze én nem fröcsögéssel, hanem logikus érvekkel fejtem ki szerencsétlen helyzetem.


25/F

2017. jan. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!