Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megtetszett egy csaj a kondite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett egy csaj a konditeremben. Egy barátnőjével és annak pasijával jár oda. Köszönni szoktunk egymásnak. Jó ötlet lenne ha összehaverkodnék a sráccal és kikérdezném van e pasija a csajnak?

Figyelt kérdés

1-2 hónapja járnak edzeni, valahogy szimpatikus lett rögtön a csaj. Nem ilyen szépségkirálynő fajta, kicsit ilyen szégyellősebb. Láthatóan zavarban van amiatt hogy nem egy ilyen fitnesskirálynő teste van. Nem szoktam össze-vissza köszöngetni, barátkozni, de vele valahogy csak úgy kialakult hogy köszönünk egymásnak. Jobban nem mertem mèg megszólítani.

Lehet, hogy mások szerint nem jó csaj de nekem nagyon tetszik, nem volt még ilyen csinos barátnöm. Ezért tartok töle, nem akarok pofára esni.

Arra gondoltam hogy összehaverkodok a barátnöje pasijával és kifaggatom hogy van e a csajnak pasija, érdekelhetem e esetleg. Arra is jó lehet hogy a srác bemutathat minket egymásnak.


Jó taktika lehet ez? Szerintetek jó jel ha köszönget nekem?


2017. jan. 20. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Próbáld. Az én fiúbarátaim nem mondanának neked semmit, mert a barátság fontosabb, mint a közös nemi szerv, de lehet, hogy az egy nem normális srác.
2017. jan. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megprobálhatod, de szerintem edzés után is odamehetsz hozzá és elmondod, hogy tetszik neked stb, hétvégén elhivod randizni. Ha tetszel neki elsőre is fogsz! Sok sikert és ne streszelj, ha visszautasít! Lesz még 100 másik esélyed!
2017. jan. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%

A srác nem fogja értékelni, h csak érdekből haverkodsz vele, és amint szóba kerül a csaj, levágja, h emiatt volt ez a nagy köszöngetés meg haverkodás és elküld a pitsába.


Ha akarsz valamit a csajtól, odamész, köszönsz, bemutatkozol, nem hátulról lopakodva közelíted meg. Hányok az ilyenektől.

2017. jan. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!