Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 éves leszek, egyetlen kapcsolatom 29 évesen volt. Van még esélyem családra? Vagy hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés
Az a kapcsolat 8 hónapig tartott, nem tudom van e értelme ennyi idősen elkezdeni a társkeresést. Korábban próbáltam, de ezen a kapcsolaton kívül soha nem volt senkim. Lehet nem is vagyok már alkalmas rá?

2017. jan. 20. 10:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%
Miért kell család? Komolyan kérdem. Arra vágysz, hogy eltarts két plusz embert? (Nőként nem értem, hacsak nem te szeretnél a babával otthon maradni.)
2017. jan. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

esetleg egy hozzád hasonló emberrel

én nőként menekülnék egy ilyen pasi elől

2017. jan. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A te döntésed! Ha akarod lesz kapcsolat,család

-ha nem akkor nem lesz.

2017. jan. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

dehogynem bárki bármikor találhat társat bárhol!

szerencse kell hozzá,sok sikert és szerencsét kívánok neked! 30N

2017. jan. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

2-es: pont az ilyenek miatt nincs senkim

3-as: egy kapcsolat, család 2 ember döntése, nem csak az enyém

4-es: köszi!

2017. jan. 20. 11:02
 6/13 anonim ***** válasza:
Miert nem sikerult eddig?
2017. jan. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Arra én is kíváncsi lennék. Mindig csak a sablonszövegeket kaptam visszautasításként. A kapcsolatom pedig szerintem csak kihasznált. Jobb anyagi helyzetben vagyok, mint az exei és idősebb is voltam. Aztán megcsalt, hazudozott és szakított. Persze csak a szakítás után derült ki.
2017. jan. 20. 11:18
 8/13 anonim ***** válasza:
Esélyed mindenképpen van. Azt viszont neked kell eldöntened, hogy akarsz családot, vagy nem. Az egyedüllétnek (ami nem egyenlő a magánnyal) is vannak előnyei és a családos életnek is. Mérlegeld ezeket és válaszd a számodra szimpatikusabbat.
2017. jan. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sok előnye van. De én mégis sokkal jobban éreztem magam abban a nyolc hónapban, még a munkában is több sikerem volt (előléptetés, fizetésemelés. Önbizalmam is volt, lányok mosolyogtak rám,(amit nem szoktak), külsőleg is jobban néztem ki, látszott rajtam a pozitív változás, mindenki ezt mondta.
2017. jan. 20. 11:52
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor meg is adtad a választ a kérdésedre. Egy rossz kapcsolat alapján ne dönts. Viszont görcsösen se akard, hogy összejöjjön, mert akkor tuti nem fog. Viselkedj úgy, ahogy a kapcsolatod alatt (pozitív kisugárzás).
2017. jan. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!