Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti összejönnétek egy olyan pasival, aki terepszínű ruhákban mászkál, fel van nyírva a haja, és állandóan 2. világháborús műsorokat néz?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, egyszerűen tapadnak rá a nők.

Fősulira jár ő is, eléggé népszerű.A csajok szerint az arca is jól néz ki, de haverom szerint inkább a megjelenésével hódít a csajok között.

Szó mi szó, sportos testalkata van, de állandóan bakancs van rajta, ha nem terepszínű nadrág van rajta, akkor fekete kommandós.

Bomber dzseki a kedvence.Még a nyakában dögcédula is van a saját nevével.

Akárhová megyek vele, mindenütt tapadnak rá.

Lányok, kinek jönne be élőben egy ilyen pasi?

És miért?

Én nem tudom elképzelni, mi tetszik a lányokban a haveromban.



2017. jan. 20. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Csak nem szittya barom tért vissza?
2017. jan. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ismerősöm nem magyar fanatikus.

Inkább a német,orosz hadsereg érdekli, meg háborús műsorok.

2017. jan. 20. 22:28
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Én biztos nem jönnék össze ilyen pasival.
2017. jan. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%

Egy not nem erdekel a megjelenes (amig az apolt). Egy igazi ferfi pontosan tudja, hogy nem a kockaival, hanem az intellektusaval hodit (jo esetben).

Egyebkent altalaban a legtobb embertipusra egy masik embertipus szokott tapadni.

Peldaul a ven, gazdag uzletemberekre a fiatal 25 eves pipik.

Ugye kereslet-kinalat.:D


(Ha megnezed a legtobb part eleg jol mukodoen kirajzolodik, hogy hol talaltak tenyleg egymasra, es az nem a kinezetben gyokeredzik, bar az is egy jellemzo az embertipusoknal.)

Egyebkent engem es valamiert a baratnoimet sem erdekelt sosem a kulso. Mindig arra a csavora voltam a leginkabb racuppanva es az kellett igazan, aki meg tudott nevettetni, volt egy kicsit vad oldala is, de tudott normalisan is viselkedni, ha arrol volt szo. Ha ugy van, akkor en azt szeretem, a kacer flortolesekben, ha ugyanolyan szarkasztikus, mint en es kifejezetten akkor ha azt erezteti velem, hogy van eselyed, de bizonyos hatarokon belul, ugyhogy kosd fel a tangat! Aki tul egyszeruen jatssza a macso-szerepet, az sok onbizalom hianyos nonek tetszhet, de egybol levagja, hogy nem erdemes vele foglalkozni(az ertelmesebbje), mert valoszinu par oraval vagy jobb esetben a jovoheti buliban mar mas bugyijaba igyekszik bekivankoznia magat, de termeszetesen a kevesbe ertelmesebbje meg vegig picsogja vele az estet, mindenen rohog amit mond, es mindenki agyara mennek, kozben meg abban remenykedik a csajszi, hogy O majd megvaltoztatja, pedig, Oh, szivem!


Egyetlen egyszer fordult elo, mikor egy nagyon csunya szakitas utan voltam egy eleg hosszu kapcsolat utan, hogy honapokig nem volt senkim sem, mert regeneracios idoszakomat eltem at eppen. Na akkor osszehozott az elet egy tipikus macsoval. Meg olasz ver is volt benne, elvileg... Na mindegy, tipikus szepfiu, 196 cm magas, barna bor, barna haj, barna szem. Elso latasra "wow" feeling. Aztan ahogyan egyre jobban megismertem... hat annak inkabb megcsunyult sajnos. Mint mikor a kindertojasban matrica van... ne ertsd felre ertelmes csavo volt, 2 diplomaval, volt alapvetoen mindenrol velemenye, es hat a kemia eleg rendesen is mukodott kettonk kozott, viszont O tul konnyu volt, az elso kezdeti sokkot legyozve, tulsagosan odaig volt ertem, O faltoro koskent jott minden nap fel a lakasomba (akkor is ha nem hivtam, megjelent) es nagyjabol 2 honap szolid ismerkedes utan bekozolte hogy komoly kapcsolatra vagyik, es egyutt szeretne elni. (Ja volt kozottunk egy eleg nagy korkulonbseg, de a baratnoim egyebkent csak ugy hivtak, hogy szexi)

Na ezt csak azert mondtam el ennyire reszletesen, mert ha egy nonel sikereket szeretnel elerni, eloszor is meg kell talalnod a celkozonsegedet. Es utana meg kell tanulni az elejen egy kis nyitott teret hagyni es elerhetetlennek lenni. A nok csipik a rossz fiukat, beteges, perverz vagyat ereznek arra, hogy mindegyiket megvaltoztassak, pedig ezt nem lehet :D (aztan majd egyszer az egyik ugyis megvaltozik az ember lanyaert, ha arra erdemesnek talalja, igy tortent ez Velem is) :)

2017. jan. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem.
2017. jan. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Van egy ilyen munkatársam. Nem vettem észre,hogy tapadnának rá a nők. Engem.kifejezetten taszít a stílúsa,öltözködése.

Mintha őt írtad volna le.

2017. jan. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Az én békeszerető lelkemmel biztosan nem jönnék ki jól egy ilyen pasival. Már a terepszínű ruha is zavarna, mert arról is az jutna eszembe, hogy őt a háború érdekli. (Feltételezem, csak addig lenne odáig meg vissza a témáért, amíg háborús helyzetbe nem keveredne. Persze az ég mentse meg ettől, nem kívánom neki. Meg senkinek sem.)
2017. jan. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Jártam kopasz (nem bőrfejű, hanem megkopaszodott) palival, aki bakancsban járt állandóan. Amúgy nagyon jámbor ember volt, de a nénik féltek tőle, amikor bejött a lépcsőházba.
2017. jan. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A leírásod alapján elég férfias kisugárzása lehet, azért tapadnak rá a nők.
2017. jan. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetemista csajok épp ulyan "okos"ak mint a nem egyetemisták, itt sokat nyom a latba az, hogy acsóka alapjáraton jól néz ki. (ahogy irtad is) Ezért lényegében érdektelen a legtöbb esetben, hogy miylen hacukában mászkál. Ha jól néz ki, akkor a csaj 2 dolgot gondol, ha az öltözködési stiluist is figyelembe veszi.: 1: tetszik a stilusa, szóval legjobb pali. 2. rendkivül gáz a stilusa, ám ennek ellenére is legjobb pali.

Azt kell felismerni, hgy a jókötésü sármos férfiak 10szer annyi idiótaságot megengedhetnek maguknak mint a kevésbé jókötésü, és kevésbé sármos pasik, mégis tapadni fgnak rá a csajok.

Hozok is egy példát, mert nekem is van iylen ismerősöm. viszont noha elég magas, ám tottyadt, az arca pattanásos, erősen kopaszodik, dettó iylen szerelésben mászkál, ő mondjuk USA tengerészgyalogság mániás a 2 ww mellett. Melós. 35 éves és életében nem volt barátnője, élből kiröhögik a csajok...Ennyit erről.

2017. jan. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!