Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kinek volt már durva társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek volt már durva társkeresős élménye, levelezés, találkozás, randi terén?

Figyelt kérdés

Nagyon sok barátom és barátnőm beszélt már ilyenekről, de sajnos nekem is volt néhány.

igaz, nem is sokat voltam ilyen oldalakon, de mégis ezen rövid idő alatt is találkoztam kellemetlen élményekkel.

A legtöbb a pár szavas levél volt, és mellékelve egy kis részletet önmagából.ezek egyből tiltva lettek, de ezekből tényleg sok volt.

Találkozásnál is voltpár furcsaság, volt hogy a pasi szinte nem is úgy nézett ki mint a képeken.

Pedig több képe is volt kinn.Aztán kiderült 5 évvel ezelőtti képekkel ismerkedik, hátha...:)

Más is belefutott már hasonlókba?



#eredménytelenség #neteskeresés
2017. jan. 21. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Nekem szerencsére nem voltak igazából rossz élményeim, egy valakinél volt úgy, hogy a képe túl volt retusálva, és élőben nem úgy nézett ki.

De mondjuk túl sok tapasztalatom nekem nincs, mert a párat ami volt leszámítva alapvetően tojnak rám a nők.

2017. jan. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Beszélgettem egy csávóval,aki képről nem tűnt csúnyának,hangra is okés volt,de a tali katasztrófa lett.Vagy fél fejjel volt nálam alacsonyabb "170 centisként",míg én vagyok 163.A magasságáról hatalmasat lódított.Ráadásul olyan csálék voltak a fogai,mint a csávónak a genious mémben.Úgyhogy ezért nem mosolygott egy képén sem.Minden csajt cikizett,hogy ennek mekkora a valaga,amaz hogy néz ki cicagatyában,stb. Ha legalább normálisan nyilvánult volna meg,de így...
2017. jan. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Többször volt találkozásoknál, ahol nő nem úgy nézet ki mint képeken.Találkozásnál beszélgetésben kiderült sokat hazudtak magukról társkeresőn.
2017. jan. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

Hát olyan volt hogy a csaj nagyon bevállalósnak tűnt, aztán azt írta dughatunk de előtte dugjam meg egy csávó haverját...

A másik meg egy randin volt, facen normálisnak tűnt a csaj, de mondta hogy élőben rosszabbul néz ki. Hát a csaj majdnem hogy púpos volt, ebből kifolyólag nem is bírt normálisan lépkedni, és idióta röhögése volt.

Aztán mivel nem terveztem semmi mentő telefont, próbáltam magam minél jobban lejáratni, meg a szex felé terelni a szót, hátha cikis lesz neki és lelép :D :D :D

2017. jan. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elkezdtem a lánnyal beszélgetni, majd amikor kiderült, hogy nem látok jól, pár kérdés után, ami ezzel a problémával évolt kapcsolatos, eltűnt szó nélkül.
2017. jan. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ójaj. Rámírt egyszer valaki, hogy reggel elmegyek-e kávézni vele. Furán írt, de mondom legyen. Raszta volt, láncdohányos, baromi fiatal és egy paraszt. Hívjam meg őt és a barátnőjét is kávéra. Aztán kiöntötte kicsit a kávéját a kezére véletlen, a barátnője meg lenyalta. Ilyen sűrűn én nem néztem az órámat... :D (szerencsére csak 20 perc volt)


Másik: Normálisnak tűnt facebookon, aranyos csajszinak. Élőben halál buta, idegenekhez ment inkább oda dumálni, mint velem, közben meg ütögetett/pofozgatott. Ott is hagytam. :D


Még egy: A nyílt utcán kezdte ordibálni, hogy a melóhelyén a haverjai mondták neki, hogy "dugd már fel a p*nádba a fakanalat jó mélyen". Ezekkel a szavakkal, szerintem a fél város hallotta. Emelett ~20 kg-val nagyobb volt, mint a képein és még ápolatlan is. Pedig neten aranyosnak tűnt... :D


Ezek voltak olyanok, amik egyből kiderültek, volt még pár, ahol pár nap kellett, hogy előjöjjön belőlülök az "értelem" :) Kerüljétek a Badoot, annál még itt is jobb ismerkedni. :) 23/F

2017. jan. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os ,az élet a legjobb viccmester :D Katasztrófa milyen emberek élnek mellettünk :D
2017. jan. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7: Az nem baj, hogy ilyenek élnek körülöttünk, kit érdekel. Az viszont szörnyű számomra, hogy én mindig az ilyen típust vonzom be, még élőben is. :) Közben beugrott, hogy volt egy, akivel találkoztam, tök jó volt. Aztán este facebookon elköszöntem tőle aludni, ahogy kell (nem haragszol, ha most lefekszem?, stb), majd elküldött az any*mba, hogy mi az, hogy én itthagyom :D
2017. jan. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!