Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy gazdag nőt hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy gazdag nőt hogy lehet megtartani, társkeresős ismerkedésnél, ha friss a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Mindketten értelmiségiek vagyunk, én humán területen dolgozom, ő meg pénzügyi területen.

A fizu között majdnem 4 szeres különbség van az ő javára.

Nincsenek nagyzási hóbortjai, de azért az életvitelén látszódik, hogy nem egy egyszerű emberként él.

Nekem egy szerény, pár négyzetméteres lakásom van, míg neki egy kertes háza a pesti agglomerációban.

Én bkv-zok, neki meg egy két éves Audija van.

Szóval egymásra vagyunk hangolva, működik a kémia.

De valahogy motoszkál bennem kétely.Ha társkeresőn találtunk egymásra, akkor biztos más is írt neki, nem csak én.

Az hogy most velem találkozgat, lehet addig tarsolyban tartja a többit.

Ezekre nem mertem rákérdezni.

Ti mit csinálnátok?

Folytatnátok az egész ismerkedést, úgy, amilyen személyiségek vagytok?

Vagy esetleg kicsit megváltoztatva a személyiségeteket még jobb benyomást tennétek a hölgyre?



2017. jan. 21. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne akarj hazugságokkal párt találni. Te így vagy tökéletes, ahogy vagy.

Sok sikert!

2017. jan. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem hazugságokat akarok, hanem inkább egy kicsit fényezni magam, de ne tűnjön olyan mesterségesnek az egész, mint ahogy most itt leírom.

Lehet hogy csak egy szürke, átlagos hétköznapi embernek lát.

és ha elmúlik a kémia, no akkor nem tudom hogy fog viszonyulni majd a kialakult helyzethez.

2017. jan. 21. 22:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak a nők anyagiasak ....O:


Úgy ha nem fényezed magad, mert amint átlát a helyzeten dobni fog.

2017. jan. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de ne legyél már ilyen buta.

Több száz ferfi közül téged választott ismerkedésre.

Te meg most kamuzgatni akarsz neki hogy jobb benyomàst kelts....

1 úgyis rájön hogy kamuzol

2 hosszútávon nem tudsz kamuzni

3 maradsz aki alapból vagy , csak hazugságokkal megfűszerezve - szerinted ilyen ferfit akar egy nő?

2017. jan. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 omba ***** válasza:

Oszt mitől vagy te értelmiségi?

Ha a dugáson kívül nem köt össze semmi, akkor az bizony el fog múlni, nem tudod odáig fényezni magad, főleg egy pénzügyesből nem tudsz hülyét csinálni.

Sajnálom a nőt, mert lehet, hogy szeret, mint egy embert, pedig csak egy szar kis hímringyó vagy.

2017. jan. 22. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Neki az kmpon,h szurke rger vagx es meg sikeresebbnek erezheti miattad magat! Hidd el,h Te kellesz neki. Ugy,ah vsgy. Ne hazudozz neki. Te jelented a sikerelmenyt.

Amugy meg sz agglomeracioban filleresek a kerteshazak. Akkor lenne meno,ha az 5. keruletben lenne penthouse lakasa korterasszsl. Az a draga ,nem az o haza. Ahhoz persze,h belefer egy hasznalt (ceges?) auto.

N

2017. jan. 22. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legrosszabb párosítás,amikor a nő tele van pénzzel,te meg nem.Bár nem tudom neki milyen a gondolkodásmódja,de nagyon sok dologban ez ki fog ütközni.A kémia egy dolog,lehet nem is akar többet tőled,nagy a valószínűsége.Nőként,úgy hogy van lóvém,hasonló pasit keresnék komoly kapcsolatra,amiben nem merülnek fel pénzügyi kérdések.Szerinted hogy tudnád ezt összehozni ? Tegyük fel hozzáköltözöl.Az ő lakása,az ő területe,nagy beleszólásod nem lenne semmiben sem,nem is éreznéd közösnek.Eladod a kis lakásod,vesztek közöset ? Le fogja fektetni papíron,ki mennyivel szállt bele.Nagyon nagy szerelemnek kellene lennie a részéről ha hosszú távon veled maradna,ezt meg már érezned kellett volna,de mivel kétségek gyötörnek,nem írtad volna ki a kérdést.Szerintem nem fog sokáig működni a dolog,fontos hogy egy nő fel tudjon nézni a palira.Voltam ilyen helyzetben,nem tudtam egyenrangú partnerként kezelni.Pontosan látja te milyen vagy,nem tudsz nagyobb hatást kelteni ebben a sztoriban.Az meg tuti ilyen esetben hogy nagyon elővigyázatos,nehogy a pénzére fájjon valakinek a foga.
2017. jan. 22. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!