Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Viszony foglalt férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszony foglalt férfival, nagy korkülönbséggel?

Figyelt kérdés
Talán a cím egy kicsit riasztó...Vagyok én 22/L és van a 45/F éves volt tanárom egyetemen. Nem nős, de van egy fia és párja. December óta beszélgettünk az interneten, és ma találkoztunk. Nekem még nem volt senkim. Vonzz és taszít a személye, a közelsége, és valószínű, hogy azéprt mert egyszerűen jól esik ha "nő" számba vesznek. Nyílván nem feküdnék le vele, úgy hogy nincs tapasztalatom, de ő azt akarná. Találkoznátok még vele? Tudom hogy nem helyes ez az egész, de egyszerűen annyi pofont kaptam az élettől, hogy néha úgy érzem, az emberek és lehetőségek elsétálnak mellettem és nem tudok kockáztatni. Nem tudom hogy ilyen helyezetben megéri-e vállalni, hiszen nyílván én húznám a rövidebbet...Adjatok tanácsot kérlek, hogyan próbáljam ezt "feldolgozni". Köszönöm.
2017. jan. 24. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
"Van párja" és ezzel meg is van válaszolva a kérdés. Minden megcsalás undorító és minden résztvevője elítélendő.
2017. jan. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 llorTllorT ***** válasza:
0%
hát figyelj kisanyám.elöbb találkozz velem aztán megnézzük mit tudsz,merthogy az ilyen öregtudos egyetemistának nem mindegy a matek.
2017. jan. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy kérdés csak: minek?


Komoly párkapcsolatra nyilván nincs reményed, szóval nem tudom, ez neked milyen szempontból lehetőség (a "néha úgy érzem, az emberek és lehetőségek elsétálnak mellettem" részre reflektálva). Szerintem nem egy szeretői kapcsolattal kellene kezdened a párkapcsolati életed. Főleg nem ilyen alapokkal, mint ami neked van- azért tetszik, mert végre valaki nőként kezel? Ugyan, menj már, azt tudja szabad férfi is nyújtani, és még csak az se kell hozzá, hogy korban az apád lehessen.


Nem is értem a dilemmád, ennek semmilyen oldalról nincs értelme vagy bármi vonzó aspektusa.

2017. jan. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Minek? Mi a jo lofarok ertelme van, azt mond meg nekem? Jol belebonyolodni egy viszonyba (altatod magad elegge ezzel kapcsolatban) egy olyan hapekkal aki az apad lehetne es emelle meg kellemes gerinctelen is? Nagyon sok ertelme van, tenyleg.
2017. jan. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondold át magadban az egész történetet. Az írásodból nekem az jön le,hogy nem vonz igazán a pasi, csak felkeltette az érdeklődésedet, azért, mert nőként tekint rád, azért mert tanár, és mert pasi van végre körülötted.

Nagy valószínűséggel kialakulhatna egy kellemes, szexen alapuló kapcsolat, esetleg még érzelem is. Tartós kapcsolat bizonyára nem, és neked nem is Rá van tulajdonképpen szükséged.

Neked kell eldönteni,hogy érdemes-e Vele egyáltalán találkoznod, vagy térj ki a továbbiak elől.

2017. jan. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

A 25-év körüli srácok'-meg "árulják a petrezselymet" ?

Anyukád erre tanított? Van Párja!

2017. jan. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont amíg az "öreg" után kajtatnál, és játsszanád a szűzk*rvát, addig mennének el melletted a lehetőségek... Nem kell belerondítani más kapcsolatába, bár a tanárod úgyis megteszi majd mással, de jobb ha ez nem a te lelkeden szárad, főleg nem ilyen tapasztalatlanként. Teszem azt beleszeretsz, akkor mi lesz? Hiszti? Zsarolás? Csalódás? Elveszi a szüzességed, majd él tovább a családjával? Keress mást, a saját érdekedben!
2017. jan. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen világot élünk. A 22 éves csajoknak baj, ha a pasi a szüleivel lakik. De az nem zavarja őket, ha a feleségével él.


Az csak technikai kérdés, hogy náluk nincs papír, attól még foglalt.

2017. jan. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!