Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lehetetlen egy szép,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehetetlen egy szép, okos lánynak társat találni manapság?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azt vettem észre, hogy egyre több a szingli ember.

Fiatal lány vagyok, célokkal, motivációkkal. Van egy önbecsülésem, úgy gondolom, külsőleg teljesen rendben vagyok.

Alacsony vagyok, formás, jól öltozködöm, ápolt vagyok.

Belsőre nyilván meg kell ismerni az illetőt, de eddig csak pozitív vékeményeket mondtak rólam.

Mégis reménytelennek érzem a dolgokat.


A fiúk nagy része vagy ápolatlan, vagy csúnya, vagy jól néz ki, de buta, vagy pedig egy megbízhatatlan csaló.


Hol ismerkedhetne egy magamfajta lány? Bulikba manapság a szexért járnak, társastáncokra el sem járnak, az utcán nem kezdenek beszélgetni, a társkereső is szexpartnereket kínál.


Hol vannak a sármos, okos, megbízható srácok?


2017. jan. 27. 09:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%
Egy cipőben járunk :D 19/L
2017. jan. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
82%
Bizonyára annyira szépek és okosak vagytok, hogy hozzátok sem mernek szólni a férfiak, mert mind szarnak érzi magát mellettetek.
2017. jan. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Senki nem beszélt megközelíthetetlen, mindent elsöprő szépségről. De ahogy ti, pasik tükörbe néztek, és látjátok, hogy izmosak vagytok, vagy sem, mi is, hogy jó az alakunk, vagy sem.
2017. jan. 27. 09:18
 4/26 anonim ***** válasza:
61%
Nő vagyok, nem túlzottan szép, de férfiakkal bajom még nem volt. Mondjuk ilyen nagyon szerény sem vagyok.
2017. jan. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
97%

Még egy önelégült, tökéletes nő, aki nem talál társat... a héten már a hányadik is vagy?


Ha tényleg, te lennél maga tökély, már rég találtál volna társat...


Gondolj bele inkább, hogy mi lehet a baj veled, vagy, hogy mit csinálsz rosszul, ne másokat okolj, vagy egyéb dologban keresd a hibát...

2017. jan. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy nem tudjuk, hogy neked mi a csúnya. Ha szerinted csak a manapság divatos, trendi szépfiú nem csúnya, akkor van egy rossz hírem. Ők válogathatnak a csajok közül, és lehet nem téged választ. Másrészről bárki bármit mond, a legtöbbnél kialakult a nagyképűség, a "ki ha én nem" hozzáállás. Emellett ők valószínűleg úgy gondolják, hogy mivel helyesnek születtek, ezért semmi mást nem kell tenniük az életben, és hát a jövőre nézve ez nem a legjobb hozzáállás, szóval maradhatnak sík buták, akkor is lesznek nőik, míg a másik oldal képezheti magát, elérhet, csinálhat bármit, akkor is nagyrészt egyedül marad, hiszen nem volt szerencsés fent, amikor kiosztották a genetikai vonásokat. 23/F
2017. jan. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Az, hogy a külső rendben van, szerintem másodrendű minden embernél, én kifejezetten az olyan lányokat keresem, kerestem, akik szerényebbek, nőiesebbek, és vidámak. Én ilyet találok nehezen, főleg a korosztályomban, ma már nem "trendi" ilyen nőnek lenni. Erősnek, kemények, határozottnak kell lenni. Ami oké, a mindennapos életben, de ilyen stílusú nőktől feláll a szőr a hátamon.

A külső meg...nekem csak szimpátia szinten fontos.

2017. jan. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem adatik meg mindenkinek, hogy olyan tökéletes legyen, mint amilyenek tartod magad.
2017. jan. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Ha már egy kicsit jobb az önképem, mint a legtöbb önbizalomhiányos szép nőnek, rögtön velem van a baj, ugye?


Az a gondolat fel sem merül senkiben, hogy végre egy lány, aki el is hiszi magáról, hogy ér valamit?

Lehet tényleg velem van a baj, akkor elnézéteket kérem..

2017. jan. 27. 09:35
 10/26 anonim ***** válasza:
56%

Kedves többi hozzászóló! Miért baj az, ha valaki tisztában van a jótulajdonságaival és nem egy önbizalomhiánytól hajlott tartású, görcsös ember. Ha nektek egy kiegyensúlyozott, magabiztos lánytól kisebbségi komplexusotok van, az nem a másik hibája, hanem nektek kell magatokon változtatni, hogy ne csak lelkileg gyenge emberek mellett érezzétek jónak magatokat.


Egyébként én sem tudtam nagyon sokáig párt találni, de azért, mert féltem a férfiaktól. Nem igazán szeretem magamat és ezért inkább elkerültem őket. Húszéves koromig nem is volt egyetlen randim sem, sosem érdeklődtek irántam a férfiak. Más a helyzetem, mint neked, kérdező, de talán a megoldás ugyanaz: nekem a netes ismerkedés jött be, akár fórumokon hobbikról, facebook csoportok, még ez az oldal is tud működni. Igen, sok a fura ember, ezeken keresztül kell magadat rágni, de ha van egy kis józan paraszti eszed, ki lehet ezeket gyorsan szűrni. És neten is vannak kedves, normális srácok :)

22/L

2017. jan. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!