Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezekután tényleg azt várja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezekután tényleg azt várja, hogy mosolyogva nézzek rá?

Figyelt kérdés
Kicsit komplikált az egész, de próbálom rövidre fogni. Szeptemberben megismertem egy srácot, mert ugyanazon a gyakorlaton voltunk, de csak másfél hónappal később kezdtünk el beszélgetni, viszont akkor már kijelentette üzenetekben, hogy nagyon tetszem neki és velem akar lenni, még órán sem tud figyelni, mert mindig engem néz. Először kinevettem, de egyre jobban belementünk és az lett a vége, hogy tényleg nagyon megtetszett, csók is volt. Ezután jöttek a problémák...szívességből megcsináltam a 15 oldalas beadandóját, tényleg nem ért rá, nagyon összejött neki minden, nekem meg gyakorlásnak jó volt. Aztán fél hónapig volt valami köztünk, de az egészből csak annyi jött le, hogy megfektetne, mivel randiig nem jutottunk el, és mivel visszautasítottam, így már meg se csókolt (a randit már fel se hoztam, azt se értem miért próbálkoztam). Végül rákérdeztem, hogy én konkrétan mit jelentek neki, de ezt ő se tudta megválaszolni (csak hogy fontos vagyok), de két ünnep között szeretett volna tényleg egy komoly randira hívni. Ebből az lett, hogy karácsony után nem beszéltünk egy hétig és január elején írtam neki én, mert kellett anyag egy vizsgához és már ő volt az utolsó esélyem. Ezután nem került soha szóba, hogy köztünk volt vagy lesz bármi is, viszont 2 vizsgáján én rugdostam át, mert különben csúszott volna én meg valamiért még most is foglalkozok vele. Egy hete viszont megint semmi, aminek nagyon örülök, nem akarok a játékszere lenni (főleg, hogy talán van egy másik lány is a történetben, szóval ezért nem tekint rám úgy) és úgy érzem kihasznál (segítek neki mindenben, megírtam a lefényképezett vizsgalapot és visszküldtem neki, minden anyagomat beszkenneltem, és ennek egy töredékét másnak is megcsinálnám, de ő túlzásba vitte és természetesnek vette a segítségem). De a lényeg, és itt kanyarodunk vissza a kérdésemhez, egy gyakorlaton leszünk már megint és mégis hogy beszéljek vele? A barátaival nagyon jól kijövök és szeretek velük lenni, de ezt a pasit messziről kerülném (csak ugye nem tudom). Nem akartam, hogy így legyen, túl sokat engedtem meg neki, én tehtek arról, hogy kihasznált és cserébe csak folyamatosan megbántott még ha nem is szándékosan. Hogy rendeznétek el feszültség nélkül?

2017. jan. 30. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján miért foglalkoztat ennyire a dolog, hagyd őt a fenébe, nem érdemel meg téged, kihasznált.
2017. jan. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert biztos, hogy ugyanúgy akar velem viselkedni mint eddig. Küldjem el mind a 7 ember előtt? Ha meg nem szólok hozzá, akkor csakugyan elkezdi kérdezgetni, hogy mi a bajom és nem szeretném ezt az egészet eljátszani. Emellett ő és a haverjai az egyetlen ismerőseim a gyakorlaton, de inkább ülök magamban mint vele, ami megint oda vezet, hogy kérdezgetni kezdenek.
2017. jan. 30. 12:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, kihasznált.

Az, hogy ugyan úgy akar, vagy fog veled viselkedni, ahogy eddig, ne befolyásoljon.

Ne tegyél neki semmi szívességet - le fog kopni hamar

2017. jan. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Már ott hibáztál, amikor szívességből megcsináltad a 15 oldalas beadandóját. Azt kellett volna mondanod, hogy érted mindent megteszek, de helyetted semmit!

Most nem tudsz egyebet tenni, mint világosan az értésére adni, hogy szemét módon viselkedett, s neked a továbbiakban erre nincs szükséged. Ne a többiek véleményével törődj, mert mindenkinek úgysem tudsz megfelelni.

2017. jan. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ja kihasznált.

a feszültség nélküli rendezés: semmibesem vaszed.levegőnek nézed,max.köszönsz neki.

2017. jan. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!