Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok őszintén! Ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok őszintén! Ha egy férfiről kiderülne, hogy embert ölt és emiatt volt is börtönben akkor ott vége lenne?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy megismerkedtek egy nagyon szimpatikus, nagyon jóképű és izmos kedves és okos sráccal/férfival akivel nagyon jól kijöttök és jól érzitek magatokat mellette.

Viszont hallanátok valakitől, hogy úr isten az egy gyilkos ne menj a közelébe mert már börtönben is volt miatta, hogy reagálnátok? Nyilván számonkérnétek a férfit, hogy ebből mi az igazság. Látnátok rajta, hogy nagyon rosszul érinti a dolog és elmondaná hogy még 17 évesen egyszerű verekedésnek indult de az illető olyan szerencsétlenül esett, hogy már nem lehetett rajta segíteni emiatt ő 5 évig ült fiatalkorúak között. Ezt leszámítva teljesen "normális". Nos?


2017. jan. 30. 14:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%

azt h ne itt ismerkedj, és ne verd nagy dobra, pláne ne fényezd itt magad.

kocc.

2017. jan. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez igaz lenne...


Azonnal befejezném a vele való ismerkedést...


Nem akarok attól rettegni, hogy ha legközelebb én mondanék neki esetleg nem tetsző dolgot, én mikor fogok rosszul esni, mondjuk egy szekrénynek vagy az öklének vagy egy asztalnak...

2017. jan. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Nem rólam szól a kérdés, nem saját sztori. Ezzel, hogy lehetne már csajozni? :D

Csak érdekel a nők véleménye erről, de ha te nőnek érzed magad akkor legalább válaszolhattál volna is. Amúgy meg nem kötelező válaszolni minden kérdésre. Kocc

2017. jan. 30. 14:16
 4/21 A kérdező kommentje:
2-es: Írtam, hogy teljesen normális átlag emberről van szó, nem bűnöző sem pszichopata. Verekedés bárkivel előfordulhat, véletlen szerencsétlenség.
2017. jan. 30. 14:18
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, biztos, hogy befejezném az ismerkedést. Lehet, hogy tényleg véletlen, ahogy állítja, de az is lehet, hogy nem. Állítani bármit lehet. Nem kockáztatnám meg
2017. jan. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
55%
Számtalanszor kerülhet az ember olyan helyzetbe, hogy olyat tesz amit utólag megbán! Nem szándékos emberölésről volt szó, nem megölni akarta csak balul sült el a dolog! A büntetését megkapta plusz ott a lelkében elszenvedett büntetés! Ha jó ember akkor nagyon ügyelni fog arra, hogy ne forduljon elő mégegyszer! Ha szeretem és szimpatikus,velem rendes én adnék neki egy esélyt! Persze egy kis félsz lenne bennem de attól, hogy ez megtörtént még joga van a párkapcsolathoz! Egy véletlen miatt nem bűnhődhet egész életében! Én így gondolom
2017. jan. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%
Aki már börtönben volt, az már sosem lesz teljesen normális pszichével rendelkező...nem, nekem nem kellene egy ilyen ember.Lehet lepontozni.
2017. jan. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
97%

Nekem, az semmiképp sem normális ember, aki még, ha véletlen folytán is, de megöl egy másik embert.


Persze vannak balesetek, nyilván.


Én is voltam 17 éves, sok embert ismerek/ismertem, van öcsém is bátyám is. Még sem kerültek soha, olyan helyzetbe, hogy abból, olyan verekedés alakuljon ki, hogy valaki belehaljon.


Sőt, aki bármilyen problémáját verekedéssel akarja megoldani, az nem normális ember.


(Itt nem egy pofonról van szó, ami elcsattanhat egy hevesebb vita keretében.)


Szerintem ez nem normális.


#2-es

2017. jan. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
"Aki már börtönben volt, az már sosem lesz teljesen normális pszichével rendelkező" Ez egyébként tévhit, ez nem feltétlenül igaz. Vannak sokkal rosszabb eshetőségek egy börtönnél ami a pszichét megnyomoríthatja de normális értelmes ember attól még lehet utána, ha fel tudja dolgozni.
2017. jan. 30. 14:26
 10/21 anonim ***** válasza:
Attól függ kérdező, milyen behatások érik a börtönben...és be kell látni, nem túl jók ott a történések.Előfordulhat, hogy valaki tényleg erős és ezeken bizonyos idő után túllendül, de én ebben nem nagyon hiszek, nézd el nekem.Talán, ha eddig nem az ellenkezőjét láttam volna, akkor lehet másképpen gondolnám.
2017. jan. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!