Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok őszintén! Ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok őszintén! Ha egy férfiről kiderülne, hogy embert ölt és emiatt volt is börtönben akkor ott vége lenne?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy megismerkedtek egy nagyon szimpatikus, nagyon jóképű és izmos kedves és okos sráccal/férfival akivel nagyon jól kijöttök és jól érzitek magatokat mellette.

Viszont hallanátok valakitől, hogy úr isten az egy gyilkos ne menj a közelébe mert már börtönben is volt miatta, hogy reagálnátok? Nyilván számonkérnétek a férfit, hogy ebből mi az igazság. Látnátok rajta, hogy nagyon rosszul érinti a dolog és elmondaná hogy még 17 évesen egyszerű verekedésnek indult de az illető olyan szerencsétlenül esett, hogy már nem lehetett rajta segíteni emiatt ő 5 évig ült fiatalkorúak között. Ezt leszámítva teljesen "normális". Nos?


2017. jan. 30. 14:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Maga a cselekmény nem érdekelne,az annál inkább hogy fiatalon 5évig ilyen helyen volt,az az idő lenyomatot hagy az emberen.
2017. jan. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
36%

"Nekem, az semmiképp sem normális ember, aki még, ha véletlen folytán is, de megöl egy másik embert.

"

Tehát aki a ködben elüt egy kivilágítatlan gyalogost alkoholos befolyásoltság nélkül (a vezető részéről term), akkor az sem normális igaz? Akkor többé ne legyen párkapcsolata és bélyegezzük meg, hogy gyilkos! GRAT!

2017. jan. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
33%

Utolsó!


Nem mint, gyilkost bélyegzem meg, hanem nem marad normális ember.


Ismerek több, ilyen embert, aki munkabaleset során véletlenül egy másik ember halálát okozta, vagy, aki biciklist is gázolt.


Nem maradtak "normális" emberek, ahogy a Kérdező fogalmazott, mert gyötörte őket a bűntudat. Már nem azok az emberek maradtak, én erre értettem, hogy nem normális ember.


Elnézést, ha félreérthető voltam.


De a kérdésben szereplő helyzetben, akár mennyire is szörnyű de én nem tudnék megbízni egy ilyen emberben, így nem tudnék esélyt adni.


A Kérdező őszinte véleményekre volt kíváncsi, elmondtam. Sajnálom, ha nem tetszik az enyém, de ez van.

2017. jan. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

Őszintén mondom,hogy szakitanék vele,nem érdekelne ha látnám rajta milyen rosszul érinti,sőt ez azt jelnti,hogy nemcsak hogy ahhoz nem volt gerince hogy elmondja,inkább hazudozott,de még gyáva is,nem meri vállalni a felelősséget a tettéért.És nem az" úristen ne menj gyilkos közelébe" miatt tenném ki,hanem mert elvette egy másik ember életét,milyen ember az ilyen?És nem mentseg,hogy egyszerű verekedésnek indult,nincs. Normális ember nem verekszik,hanem intelligensen lerendezi,plusz már 17 evesen is lehet gondolkodni,fel lehet mérni a tetteink súlyát.Gondolhatta volna hogy ha egyszerűen verekszik valakivel annak is következményei lesznek.Ha részeg volt még rosszabb.17 évesen mielőtt s€ggrészegre itta magát gondolhatott volna a következményekre.De úgy látom nem az erőssége a felelőssételjes gondolkodás.Es egy eséstől nem hal meg senki,nem lehet olyan szerencsétlenül esni. A nővérem elég magas lépcsőről esett le és nem halt meg...De ha mégis,akkor is miert azt mondja "szerencsetlenül esett",mintha az áldozat hibája lenne?Az áldozat hibaja,hogy megölték?Miért nem vallaja fel a tettét,hogy "olyan szerencsétlenül lökte,ütötte,vágta vagy szúrta",miért az áldozatára keni?De ez is ráillik az illető úriemberre ...Es gyilkolt,ezt leszámitva normális,persze nem is mit számít ez az apróság,mintha csak azt mondaná,allergiás,ezt leszámitva normális...Nos,mit kezdjek én egy ilyen szociopata,felszínes,masra mutogató,felelőtlen emberrel,aki magát állitja be a körülmények aldozatának?És izmos,jóképű.Úgy már más.Akkor már rendben van,hogy embert ölt.Így már az se baj ha én esek el szerencsétlenül,mert egy izmos jóképű pasi lökött meg. Kedves.Aha.Szegény sráccal is kedves volt.Sajnos ő már nem tud rendes lenni senkihez,de sebaj,az a lényeg,hogy az emberünk kedves^^

20/L

2017. jan. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nem, nekem ez nem férne bele, akár baleset volt, akár nem.


21N

2017. jan. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Azt megértem hogy sajnos előfordul olyan baleset hogy nem akarunk kárt okozni, vagy legalábbis megölni valakit és mégis megtörténik (pl autóbalesetnél)

De én inkább attól félnék hogy 5 év után hogyan viselkedik, és mennyire tud visszazökkenni a való világba. És az se mindegy hogy a szabadulás után találkoznék vele, mert akkor elég labilis lehet még az ember, vagy pl 10 évvel utána.

De a válasz inkább igen, vége lenne.

2017. jan. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
95%

Való igaz, hogy véletlen tragédiák előfordulnak, ugyanakkor a bíróságon sem idióták ülnek... Ha már valakit 5 évre börtönbe zárnak, az nem azt jelenti, hogy a bíróság elfogadta volna a fatális véletlenre való hivatkozást. Azért egy fiatalkorút nem szokás egy véletlen baleset miatt 5 év letöltendőre ítélni a bírói gyakorlatban...

Minden bűnelkövető hajlamos "szépíteni" a tettének a súlyát, de az ítélet azért elég árulkodó szokott lenni...

2017. jan. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
94%

Csak viszonyításképpen: a leírásban szereplőhöz nagyon hasonló ügyben (verekedés közben az áldozat rosszul esett, beverte a fejét és meghalt) 2015-ben egy visszaeső bűnözőt ítéltek 6 évre!

Szóval semmiképpen nem állja meg a helyét, hogy valaki azért kapjon öt évet, mert egyszer életében elkövetett egy kis hibát... van ott más is, csak arról nyilván nem mesél!

2017. jan. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
17 évesen sok hülyeséget csinálnak a fiatalok, szerintem mindenki volt fiatal, természetesen ha tv előtt ültek akkor ilyen nem fordul elő, de a szabad utcákon, szórakozóhelyeken bárkivel megeshet egy ilyen. Semmi baj ezzel :) hidd el egy normális nő nem fog emiatt gyilkosnak nézni.
2017. jan. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

# 14-es!

"Es egy eséstől nem hal meg senki,nem lehet olyan szerencsétlenül esni. A nővérem elég magas lépcsőről esett le és nem halt meg.."


Egy sima elcsúszásba is bele lehet halni,ha úgy esik az ember. -.-'

A nővérednek szerencséje volt.


Kérdező , igen ott vége lenne. Inkább kerülöm az ilyen embereket.

2017. jan. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!