Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetnék kevésbé naív?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék kevésbé naív? Állandóan ugyanabba a hibába esek évek óta. Miért?

Figyelt kérdés

Pár évvel ezelőtt megismertem egy srácot, nagyon egy hullámhosszra kerültünk. De ő nem az a hűséges típus, mint én. Folyton kellett neki más lányok társasága. Ezt betudtam annak, hogy fiatalok voltunk, neki nem nőtt be a feje lágya, én meg túl érzékeny voltam. Nagynehezen tovább léptem, évek kellettek hozzá, aztán újra felvettük a kapcsolatot. Én sokkal erősebb voltam, ellen tudtam állni, mondjuk nem volt minek, mert semlegesek voltak az érzéseim iránta. Annyiszor megalázott, nem is tudom, hogy szándékosan tette-e, vagy én vettem magamra... De egy idő után nem tudtam komolyan venni. Viszont barátként működtünk, nagyon jól megértettük egymást. Majd egy idő után újra elkezdtünk összemelegedni, úgy voltam vele, hogy talán már felnőttünk mindketten. Erre ugyanaz a pofáraesés következett, mint akkor. Közel engedtem, és megint eljátszotta a bizalmamat.

Állandóan az megy köztünk, hogy amikor ő nyitott lenne felém, én ellenkezek, mert Félek az újabb csalódástól, viszont amikor engedek, akkor már megint azzal jön, hogy alakulóban van valami valaki mással.

Nem arról van szó, hogy szex terén használ ki, mert addig el sem jutunk, ez inkább ilyen érzelmi alapon történik állandóan.

Hogyan tudnám elfelejteni ezt az embert? Néha megszűnnék létezni, annyira kínos ez az egész. Nem tudom, miért esek vissza mindig a hibámba.


2017. jan. 31. 00:14
 1/4 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Mert remélsz. Tetszik a gyerek és reméled egyszer lesz valami. Így mindig nyitva hagysz egy ajtót és csodálkozol ha berontanak a házba.

Tanácsom: nem kell vele barátkozni. Ha nem tudod a képébe mondani, hogy NEM, akkor mindig mantrázd, hogy nem "érsz rá", "dolgod van", vagy ne válaszolj. Egyszer megunja és nem bánt többet.


El kell engedned a fiút, fogd fel, hogy neked mással kell lenned, egy sokkal jobbal. Amíg erre a fiúra pazarolsz értékes perceket, addig magad sodrod távol attól az embertől aki meg tud becsülni.

2017. jan. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 omba ***** válasza:

Nem a hibádba esel megint bele, hanem ugyanabba a pasiba.

Ti így szoktatok össze, ez nemigen fog változni, de rajta kívül is van még vagy 4 milliárd másik!

2017. jan. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Állandóan az megy köztünk, hogy amikor ő nyitott lenne felém, én ellenkezek, mert Félek az újabb csalódástól, viszont amikor engedek, akkor már megint azzal jön, hogy alakulóban van valami valaki mással. "


Nem egészen értem, hogy mégis mi a manót várnál el.

Várjon szépen készenlétben, amíg te esetleg meggondolod magad?


A leírás alapján a srác teljesen korrekt: nem áltat, nem használ ki olyankor sem, amikor simán lenne rá lehetôsége. Ha amikor nyit feléd, te elutasítod, akkor teljesen természetes, hogy ô ezt elfogadja, és máshol kezd el próbálkozni.

És az kifejezetten korrekt a részérôl, hogy mikor mással már eljutott egy bizonyos pontig, neked meg pont akkor jut eszedbe, hogy de mégis milyen jó ötlet lenne, akkor se a másik lánnyal nem szúr ki, hogy dobja a kedvesért a francga, se téged nem áltat mindenféle kamu dolgokkal.


A leíràs alapján itt a srác kifejezetten korrektül jár el. Itt veled van az óriási hiba, hogy egyrészt nem vagy képes eldönteni, hogy mit akarsz, másrészt hogy a döntésképtelenségedért a felelôsséget is próbálnád a srácra áttolni, nem pedig legalább magad elôtt felvállani, hogy itt nem a srác viselkedésével van a gáz, hanem a tieddel.

2017. jan. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De pont ezaz, hogy ismerkedtünk, ő persze mással is, és így lemondtam róla, nem akrtam a játékszere lenni. Persze ő flörtöl velem, miközben állítólag összejött valakivel, tehát ugyanazt csinálja, mint az én esetemben. Amikor nekem van kapcsolatom, akkor is érdeklődik, mint barát, de utalgat a közös élményeinkre.
2017. jan. 31. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!