Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban igaz, hogy ha csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban igaz, hogy ha csinos nőt szeretnél, akkor vagy egzisztenciálisan vagy külsőben ki kell emelkedned?

Figyelt kérdés
2017. febr. 3. 09:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Akinek a szép mondjuk Emily Ratajkowskynál kezdődik és dafke nem ad le,annál bizony így van.De ha egy fiatalkori Meryll Streepben is megtudja látni a szépet, nem feltétlenül.
2017. febr. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%

Vagy valami egyébben, ami az adott csinos nőnek fontos.


Pl, nekem az volt a fontos (és tegyük fel, hogy csinos nőnek számítok), hogy a párom, vagy az esetleges érdeklődő ne úgy általában a nők összességének akarjon megfelelni, és egyszerre mindenkit lenyűgözni, hanem hagyja figyelmen kívül a többi nő létezését, és csak rám koncentráljon. Kiemelkedjen az irántam tanúsított figyelme, úgymond :D Na meg, emellett, nekem inkább a kiemelkedő intelligencia az, ami fontos (ezért van az, hogy a férjem programozó, és úgy általában informatikusokkal meg dr titulusú emberkékkel veszem körbe magam).

2017. febr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
Nem csak ezek számítanak,hanem az is,hogy milyen a személyisége.Mert hiába néz ki jól valaki,ha nem tisztel vagy nem vagyunk egy hullámhosszon.De képzeld magad egy csinos nő helyébe,akit körberajonganak a pasik.Ha választhatsz egy aluliskolázott,csúnya és egy sikeres,intelligens,jóképű pasi között,melyiket választanád?
2017. febr. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
59%
Az előző válaszolóhoz csatlakozva,én is azt mondnám,hogy ha tegyük fel csinosnak számítok(a visszajelzések alapján),akkor nekem is az egyik legfontosabb szempont az volt,hogy a párom engem részesítsen előnyben,más lányok egyáltalán ne érdekeljék,hiszen ha szerelmes az ember ez magától értetődő. Ezt nem kellett kérni,vagy kiharcolni,ő ilyen volt,és ezért döntöttem mellette.Meg persze én is így viszonyulok a kapcsolathoz,ezért is vártam el tőle ugyanezt. Továbbá ő is programozó,de sosem volt fontos a pénz vagy ilyesmi.A lényeg hogy azért legyen önbizalma,viselkedjen férfiként.De nem vártam el soha senkitől hogy drága helyekre hordjon vagy eltartson.És a barátom se kiemelkedő külsőben,a visszajelzések szerint.Nekem tetszik ugyan,de nem az az átalagos szépség.
2017. febr. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
61%

Kétféle csinos nő van:

1. az extracsinos, műkörmökkel és vedernyi festékkel magukon hétköznapokon is, akik sokszor nem saját maguk szponzorálják mindezt,

2. az átlagos csinos,hétköznapi ruházatú, sokszor farmeres nő, aki saját maga dolgozik meg ezekért.

Bárhogyan is nézzen ki egy okos nő (csinos vagy duci), akkor is tudni fogja, hogy miket viszonzol neki érzelmileg és miket nem; ismétlem: érzelmi viszonzás, figyelmesség, jóbarát is egyben, ami mind teljesen Ingyen van és sokkal fontosabbak egy kapcsolatban.Sok férfi azért válassza a butább nőket, mert azoknak nincs vagy alig van igényük ezekre a viszonzásokra, nincs sok "macera" érzelmileg, viszont azok meg is kérik ennek az árát. Valahogy ez így logikus.

2017. febr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%

Engem sokaig a kulso erdekelt a legjobban regebben. Aztan inkabb az intelligencia. De kiderult az illeto elettarsamrol,h paraszti esze sincs meg vegzettsege sincs. Nekem fontos,hogy minimum az en paraszti eszemhez legy hasonlo meg jo lenne ,ha neki is lenne diplomaja.

De idokozben megallapitom bizonyos szituaciokbol,h lehetett volna esszerubben megoldania. A kulseje egysltalan nem jott be egyikuknek se. :)

Igy elegem lett es ujra a kulsot helyezem eloterbe. :) 185 cm,70 kg,boxolo vagy mma-s,neha kondizhat. Lapos izmai legyenek es budapesti legyen.

De megis mindig a nagy kigyurt pasik talalnak meg. :/

N

2017. febr. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
Ugyanúgy, ahogy a csinos nő is kiemelkedik külsőben.
2017. febr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%

Valamit valamiért.

Ense jönnék össze egy csunya,csoró pasival,aki még buta is.

n25

2017. febr. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
69%
Tudod mi kell? Mint csinos nő (nem a műkörmös idióta) arra vágyom, hogy egy bolond, vices, humoros, intelligens, pajzán férfi megtaláljon. Aki tud komoly lenni ha kell, de bármikor felvidít, mindenre van önálló véleménye, és nem veti meg a munkát.
2017. febr. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Úgy látom félre értettétek a kérdést....


Nyilván ezek másnak is stimmelnie kell, humor, intelligencia stb, amiket mondtatok. Itt az a kérdés, hogy ezek közül valamelyiknek ki kell emelkednie, a többi alap elvárások mellett.

2017. febr. 3. 11:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!