Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban igaz, hogy ha csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban igaz, hogy ha csinos nőt szeretnél, akkor vagy egzisztenciálisan vagy külsőben ki kell emelkedned?

Figyelt kérdés
2017. febr. 3. 09:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Kérdés milyen kategóriába tartozik a csinos nő, milyen korosztály, stb.
2017. febr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Hát én kiemelkedem külsőben, mégsem jár érte "csinos nő".
2017. febr. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
12 vagy csak azt gondolod.
2017. febr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem, csak korán rá kell találnod, még szűzen, hülyítetlenül. A legjobb esély erre a szűz, vidéki lány, aki meseként éli meg a hercegnőséget, nem pedig véresen komolyan... Van egy haverom aki így szedett össze egy nagyon szép nőt. Ha az a nő már nem lett volna akkor érintetlen, és megtapasztalta volna budapestre költözve a "jót" akkor esélye nem lett volna.
2017. febr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Igen, én nem kertelek, valamiben ki kell emelkednie - lehet lepontozni, de legalább őszinte vagyok. Ha már én is átlag felettit nyújtok, benne is legyen valami, ami különleges, amiért csodálhatom, ami megindokolja, miért őt válaszottam az udvarlók közül. Nekem az, hogy egy férfi jól nézzen ki mondjuk nem perdöntő, az, hogy intelligens legyen, inkább fontos.
2017. febr. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Elég egyértelmű. Ha jól kinéző ,feltűnő nőt akarsz ,aki után megfordulnak az utcán ,akkor virítani kell a lóvét és el kell tartanod, vinni külföldi utakra, venni neki valami olcsó de villantós kocsit ,aranyat stb! A kinézeted arcra annyira nem számít csak nagyképűnek bunkónak kell lenned mindenkivel,miközben néha kedves vagy a nőddel,és ezt fogja élvezni hogy a mindenkivel bunkó vagy,csak vele kedves,de csak módjával,mert ha átlépsz a ló túloldalára akkor meg papucsra vesz .
2017. febr. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 jan777 válasza:
Ha igazi nőt akarsz,akkor csak egyet tehetsz...Elköltözött egy másik bolygóra... 😀
2017. febr. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 László24 válasza:
Ha igazán szép arcú csinos nőt szeretnél,akkor vagy celebnek kell lenned,vagy milliárdosnak...Sajnos a mai nők már csak ilyenek...
2017. febr. 6. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Hargitai János ***** válasza:
Szerencse is kell a dologhoz, az se mindegy milyen körökben forog az ember, és milyn a fellépése. De az biztos hogy aki pénzes vagy jó génekkel rendelkezik nagyobb eséjjel ismerkedik csinosabb nővel.
2017. febr. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Vagy szelllemilleg. Vagy más módon meg kell ffognod. Meg ugyemo az a csinos nő? Szupppermodell, vagy átlag csiinos nő?
2017. febr. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!