Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem igazán megválaszolható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazán megválaszolható kérdés, de mégis nagyon bosszant! Miért csinálhatják ezt a nők?

Figyelt kérdés

Mostanában társkeresőn ismerkedem. Két alkalommal is előfordult, hogy már facebookon beszélgettünk, ahol épp kérdeztem a nőktől valamit, de napokkal később sem válaszoltak rá, nem írtak semmit. Mi lehet ennek az oka? Én nem a közönyre gondolnék, ezt a két sztori részletezésével magyarázom.


1: A lány ír rám, h már személyesen is találkoztunk xy helyen, nagyon szimpatikus voltam neki... Viszont ő itt társkeredőn ritkán van, de facen sűrűbben, ott van-e kedvem beszélgetni? Mondom h persze, örülök h írt... Átmegyünk facre pár üzenetváltás, kérdem tőle valami egyszerű dolgot, pár órával később olvassa csak el, de már kb egy hete nem válaszolt rá... Így neg ugye h írjak neki, h ő még arra sem reagált?


2:Én írtam rá a csajra, de kb egy hét telt el, mire visszaírt, mert ritkán van fent társkeresőn. Kb 2-3 üzenetváltás után írtam neki, h xy vagyok vegyen fel facebookon, hogy többet tudjunk beszélni. Így is tett, ott ráírtam, visszaírt, majd szintén kérdeztem tőle valami alap dolgot, amire már szintén egy hete nem reagált semmit. Pedig sűrűn fent van. Miért nem ír?


Ha annyira nem érdekelném őket, akk minek vesznek fel facen? Ráadásul az egyik csaj még kezdeményezett is! Egyikkel sem beszéltem annyit, h esetleg unalmas legyen a dolog. Ilyenkor van értelme újból rájuk írni? Vagy írna ha akarna?


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat! Én 26 vagyok a csajok 23 és 25.



2017. febr. 4. 08:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Keress harmadikat.Ezek le sem ejtenek.
2017. febr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!