Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » VAn egy csaj, nem tudom, h....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VAn egy csaj, nem tudom, h. mit akar házasként, többi lent?

Figyelt kérdés
szóval egy tanfolyamra járunk, ő folyton néz jó hosszasan , mosolyog, és vicceket mond, meg nagyon kedves, nekem bejön, viszont házas, tudom,h. nem helyes így lépnem, de sztetek akar vmit a csaj?

2017. febr. 5. 08:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Attól, hogy házas, simán akarhat más rúdon is táncolni. Nem egyedi eset lenne.
2017. febr. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Szeretné, ha új eszköz csatlakozna.
2017. febr. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de mi van,ha csak szimplán szimpi vagyok, honnan tudjam,h akar-e vmit,mik azok az egyértelmű jelek?
2017. febr. 5. 08:35
 4/11 anonim ***** válasza:

pl lecserélni a férjét, csak még a gondolkodási fázisban van.

Ha van ehhez idegrendszered(nekem sosem volt) próba szerencse.

2017. febr. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a házas pasik kedvesek vagy előzékenyek néhány nővel,esetleg dicsérgetik-flörtölnek velük...-így a házas nőknek is jól esik néha ránézni más férfira.

Na ez nem minden esetben jelenti azt,hogy most aztán rögvest "megugratja" magát a bizonyos nő,-olyan is akad,de kevesebb mint ahogy azt a férfiak befantáziálják.

2017. febr. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy házas nő hordjon csadort?

Miért ne lehetne kedves,vicces?

Férjhez mentem,-hú mától póker arcom van és csak a férjemre mosolygok mert nála van az erényövem kulcsa......

2017. febr. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Eddigi több tíz éves tapasztalatom, ha be jössz neki és te is kedves, türelmes vagy, ágyjelenet a vége.

Mit akarhat? Te is közeledsz felé érzéssel. Ki fog derülni, ő meddig akar elmenni. Előre,úgy sem tudod, mi jár a fejében. Alapból, egy humoros, barátkozós, vagy esetleg többet is akar.

2017. febr. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

Jól vn gyerekek, nem kell játsszani a hülyét!

Ha hosszasan nézegeti meg mosolyog rá a nő, akkor lefőtt a kávé, benne lenne.

Az meg hogy házas semmit nem jelent, sőt, legtöbbet félrelépő nők feleségek, nem barátnők.

Az meg, hogy le akarja e cserélni a férjét, majd ágyon kívül kiderül.

2017. febr. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vannak nyitott házasságok is például.
2017. febr. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szexelne mással is, esetleg liánozna. De lehet, hogy csak szórakozik tehát "flörtöl".
2017. febr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!