Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg olyan ritkaságnak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan ritkaságnak és csodának számít hogy egy kövér szegény férfinak csinos vékony barátnője legyen?

Figyelt kérdés
2017. febr. 5. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ilyen nem létezik konkrétan...
2017. febr. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

igen.

képzeld magad egy csinos, szép nő helyébe: megkaphat egy vonzó, sármos férfit, jó állással, jó fizuval, egzisztenciával.

Akkor miért választana egy kövér srácot, aki szegény, bár egy dolog hogy hatalmas lelke van...

Nos?

Könnyű ítélkezni a nők felett (mondom férfiként) de érthetőek.

Neked sem kell kövér, szegény srác létedre, egy szintén kövér, magára kevesebbet adó lány, hiába kedves meg aranyos stb stb...

ugye ugye?!

ha csini lányt szeretnél, tegyél érte!

könnyű agép előtt hisztizni, hogy miért nem csönget be selena gomez, h had sz/*pjpon le...

2017. febr. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én vékonyka vagyok, de én meg dagi barátnőre vágyok. Hidd el. Én sem kapom meg amit akarok.
2017. febr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Újabb Pameláról ábrándozó úriember?
2017. febr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%

az ifjú énemnél biztos nem vagy szegényebb... én ha akartam volna, se tudtam volna elhízni, mert sokszor éheztünk. Mégis voltak barátnőim, csinosak is.


Azóta nincsenek, mióta a saját lábamon állok.

2017. febr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
A jó dolgokat nem adják ingyen. Nem csak te akarsz szép partnert, hanem a nők is. :)
2017. febr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5: Mert az emberek többsége nem így keres szerelmet.

Helyesbítek: amit leírsz az nem szerelmi kapcsolat keresése, hanem gazdasági társé.

2017. febr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
3: Mennyire vagy vékonyka és mennyire dagi barátnőt szeretnél?
2017. febr. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#7 - ötös vagyok. Dehogy keresek gazdasági társat... A saját lábamon állok, beteg anyukámat is én tartom el, vettem neki házat is már. Havi kb. másfél milliót keresek, igaz Svájcban. :P De 25 éves koromban már saját cégem volt otthon, igaz akkor meg csak az új autó, vastag tárca vonzotta a lányokat, a szerelmet nem kaptam meg tőlük.
2017. febr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9: "igen.

képzeld magad egy csinos, szép nő helyébe: megkaphat egy vonzó, sármos férfit, jó állással, jó fizuval, egzisztenciával.

Akkor miért választana egy kövér srácot, aki szegény, bár egy dolog hogy hatalmas lelke van... "


Ezt írtad, erre válaszoltam az 5-öst.

Jó ég.:)

2017. febr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!