Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy év után így érzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy év után így érzek akkor valószínüleg nem ő az igazi vagy ennyi idő után ez már normális?

Figyelt kérdés

Szeretem őt nagyon, de a rózsaszín köd már elmúlt, hónapokig úgy voltam vele hogy ő a tökéletes pasi semmi hiba nincs benne meghalnék érte meg ilyenek. Mostmeg már úgy vagyok vele hogy ez egy tök átlagos kapcsolat, néha mérlegelem hogy jó-e nekem ez így egyáltalán vagy nem. Persze mindig arra jutok hogy jó, de néha azért zavarnak a dolgai. És azon gondolkozom hogy ha egy év után már így vagyok vele akkor később mi lesz. Ti hogy vagytok ezzel? Mennyi idő után száll fel a rózsaszín köd?

20/L


2015. máj. 13. 15:40
 1/10 Marko polo ***** válasza:

Bár nincs Nekem kapcsolatom, de van egy tippem miért van ez... Hallottál már a hiányzó csempe elméletrôl?

Privátban leírhatom ha szeretnéd...

2015. máj. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hagyjad már azt a durva rózsaszín ködöt. Felszáll mindig, tök mindegy, hogy mikor. A lényeg pont az lenne, hogy azután is képes vagy-e együtt lenni a partnereddel. Az "igazi" házasság nem attól működik, hogy mindketten rózsaszínködös szerelmesek, hanem attól, hogy összecsiszolódtak a felek és elfogadták egymást és úgy döntöttek, hogy kitartanak a másik mellett, hűségesek akarnak lenni. Ennyi, a ködnek nincs jelentősége.
2015. máj. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Milyen dolgai zavarnak pl?
2015. máj. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen szituban vagyok én is.Csak mi 1 és fél éve vagyunk együtt.Elbizonytalanodom mindig.Hogy kilépjek-e a kapcsolatból vagy ne.Amúgy fontos személy nekem,szeretem.De kételyeim vannak.

Attól még lehet neked ő az "igazi"!Mert idő után tényleg elmúlik a rajongás egymás iránt.Nincs ezzel baj,tudni kell kezelni.

2015. máj. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

hát amik zavarnak benne az pl. az hogy annyira antiszoc hogy még velem se beszélget ha én nem szólok hozzá. Olyan jól esne ha néha felhívna reggel megkérdezné hogy aludtam.

Meg pl. ha van időnk több hetet együtt tölteni akkor ő csak ül a gép előtt és amíg nem szólok hogy csináljunk valamit addig hozzám se szól.

Bármit szeretnék azt csináljuk de annyira zavar hogy neki nincs saját gondolata egyszerűen semmiről. Annyira papucs hogyha azt mondanám hogy az ég piros azt is rámhagyná hogy ne kelljen veszekedni mert akkor túl sokat kéne beszélnie. Ezek kis dolgok, de így hogy ilyen nem is érezteti velem rendesen hogy szeretne. Persze a tettei alapján kiderül hogy így van, de közben mégsem érzem úgy.

2015. máj. 13. 15:50
 6/10 anonim ***** válasza:

Hidd el, ennek a szakasznak is megvannak a maga szépségei, személy szerint én többre tartom ezt, mint a rózsaszín ködöt. Ugyan már nem látod a másikat tökéletesnek, de attól még lehet a legjobb barátod, akivel tényleg minden örömödet és bánatodat megoszthatod. Persze Neked kell eldöntened, melyik a fontosabb.

23/N

2015. máj. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1es, ide is kuldd el a csempeset! Erdekel


egyebkent egy egy eves kapcsolatban mar elvarhato, hogy ne a rozsaszin kodbol taplalkozzon... egy kapcsolatert tenni kell, dolgozni rajta, kulonben ellaposodik... magatol nem fog mukodni! Rozsaszin koddel egy oszvert is lehet szeretni! Most jon az a resz, amikor kiderul, hogy tenyleg szereted e a masikat, vagy csak azt a hatast szeretted, amit kivaltott a szervdzetedbol (a szerelem es a rozsaszin kod sokban haso lit a drogra... a puszta kozelsege is dopamint termel.. a kerdes az, hogy miutan mar nem drogoz be, meg akarsz e vele lenni)


egyet igerhetek: olyan nem lesz, hogy mindig rozsaszinben leszel, es minden jo lesz es nem lesz nehezseg, es foleg nem lesz olxan, hogy valaki tokeletes!

2015. máj. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne ez a csempés dolog,1-es válaszoló!
2015. máj. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Erről szólt a csempés elmélet amit privibe kaptam ha valakit érdekel. És amúgy tényleg igaz.


Nos, ez egy olyan elmélet ami azt mondja hogy az embernek az élete olyan mint egy mennyezet, és ez a mennyezet, ez a plafon Soha se tökéletes, mindig hiányoznak belôle darabok... De az ember Soha nem a meglévô részekre koncentrál hanem a hiányos, hibás részekre... Lehet hogy nálad is ez van, mert addig tartott a "rózsaszín köd " amíg örültél hogy ez a csempe már nem hiányzik a plafonodról, Azonban része lett az egésznek, de Vannak hibái amelyek nem illenek össze a többi csempével... Tehát ez egy Emberi szokás hogy mindig a hibát keressük... Erre van is egy teszt,csak nézz egy falra vagy a plafonra..

Nézegesd.

.

.

Majd utána olvasd el az itt leírtakat!

.

.

.

.

Ugye hogy java részt a hibákat nézegetted?

Errôl szól az elmélet...

2015. máj. 13. 16:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Hat jo hulye hasonlat, ezt regen felig tele-felig ures poharral oldottak meg... szerintem talalobb hasonlat, mar csak azert is, mert pohar vizet mindenki latott mar, de plafonra csempet ragasztani...
2015. máj. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!