Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha kattant férfiak figyelmét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kattant férfiak figyelmét keltem csak fel, akkor valószínűleg én se vagyok teljesen normális? ("Hasonló a hasonlót vonzza"-alapon)

Figyelt kérdés

Szerintetek ebben van ráció?

Kattant alatt azt értem, hogy például mániákus hazudozó, valaminek a függője, súlyos önértékelési problémái vannak, stb...



2017. febr. 7. 11:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
60%

"Cinnamon Tea nevű felhasználó válasza:

Nem. A ferfiak kozott sok az ilyen......"


Neked tuti nem fahéj van a teádban. Kérdező. A felsorolt tulajdonságok benned is megvannak ? Ha nem, akkor eleve nem kéne ezen forognod.

2017. febr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
61%

Cinnamon Tea nevű felhasználó válasza:

"...Es a ferfiak nem magukhoz hasonlot keresnek, hanem not aki normalisan nez ki. A belsod csak ezutan erdekli oket."

Ezt a feminista általánosító dumát. Gondolom volt pár "jó" tapasztalatod, és most minden férfi ilyen. Csak a szokásos. És mivel most bosszúból a feminista férfigyűlölők úgyis lepontoznak, függetlenül a válaszom hasznosságától, vagy haszontalanságától, válaszolok a kérdésre is.


Kedves Kérdező! Nem hiszem, hogy bármi baj lenne veled. Egyszerűen csak rosszul választasz.

Talán tudat alatt.

Írtad, hogy édesapádnak volt hasonló tekintete, mint az általad választott férfiaknak. Nem lehet, hogy őt keresed a pasikban?

Hol szoktál ismerkedni? Talán az ismerkedési hely nem megfelelő.

2017. febr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen. ISmertem pár lányt/nőt, akik teljesen normálisak voltak, de mindig a csőretardáltak kerültek útjukba. :D

Beszélgetnék veled, hátha te is hót normális vagy. :)

2017. febr. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!